Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by młody gniewny
zmieniasz zdanie jak zacznie wygrywać typowe...

dobrze obaj wiemy, że żyjesz porażkami Radwańskiej.

Mi to zwisa, ale pompowanie balonika przez media, pape Radwanskiego czy sama Aga sa co najmniej smieszne, tak samo jak jego/jej wymowki.

Originally Posted by młody gniewny
"Odnosze wrażenie, że bardziej was "podniecają" jej porażki. Wtedy się pojawia najwięcej speców ze złotymi radami, jak ta Twoja żeby zakończyła karierę.

Masz wielka wyobraznie, chyba ani razu nie zdazylo sie aby ktos napisal zeby Aga konczyla kariere smirk

Originally Posted by młody gniewny
Czemu jej bronie ? Bo do gry w tenisa kolejne pokolenia zachęcą sukcesy Radwańskiej, nie cycatej Domachowskiej czy felietony Stopy. Jak Radwański widzi jak go traktują rodacy, to na pewno przechodzą mu przez głowę myśli "mogłem postąpić jak Woźniacki czy Lisicki". I tak też może zrobić ojciec kolejnego polskiego talentu, a wam pozostanie podniecać się "tylko" 8 miejscem Radwańskiej i zazdrościć Niemcom czy Duńczykom.

to jest tylko i wylacznie jego interes, przenioslaby sie zagranice pewnie traktowano by ja lepiej, takie glupie gdybanie co by bylo gdyby ?? jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic. Piszesz o zachecie mlodych zawodnikow do tenisa, tylko kto na tym najbardziej zyska ?? stare lesne dziadki over 50 lat ktore w ponad 90% maja tak stary i kiepski warsztat tenisowy i 0 pomyslow na trening ze glowa boli (bylem obserwatorem wielu takich treningow), w Polsce brakuje kadry szkoleniowej (oprocz nielicznych wyjatkow) ktora by chociaz wytrenowala takie zawodniczki na minimum top 60 WTA (co jakims wielkim wyczynem nie jest, potrzeba tylko duzych nakladow finansowych i regularnosci zawodniczki). A Radwanska swoim zachowaniem z polskim turniejem tez pokazala jak bardzo dba o swoje 4 litery. Niektorzy gracze ATP, staraja sie bardzo ciezko aby do ich krajow przybylo ATP, nie inkasuja zadnych wpisowych (Djoko&rodzina), dajac szanse pokazania sie i zarobienia krajowym zawodnikow, o walkach nie bede wspominac laugh laugh laugh . Taki turniej w Polsce by sie cholernie przydal, nawet z najnizsza pula finansowa dalby szanse zaprezentowania sie Polskim zawodniczkom przed publicznoscia, sponsorami i okazje do calkiem niezlego zarobienia (co daloby szanse na oplacenie hali, moze zagranicznego trenera itp. itd.).


Originally Posted by młody gniewny
Często czytam brytyjską prasę, tam Murray to jest temat nr 1. Po porażkach jest oczywiście żal i analiza co jest nie tak, ale nie ma takiego plucia jadem jak u nas i zmasowana krytyka, bo każdy rozumie że Panicz to tylko człowiek, a jego tenis ma pewne ograniczenia, których nie da się poprawić z dnia na dzień.

Anglicy to maja mnostwo tematow zastepczych oprocz tenisa, emocje co do Murraya zawsze odzywaja w okresie szlemowym. U nas jest calkowicie inaczej, pisze sie o czyms tylko po to aby pisac, niewazne czy jest to prawda czy nie, czy to w dziedzinie sportu czy naszej ukochanej polityki smirk

Originally Posted by młody gniewny
Przegrała Polka raptem kilka spotkań (racja, że w kiepskim stylu) i leci na nią wiadro pomyj z każdej strony. Stopa jest już jednak zbyt ograniczony, żeby dodać, że każda zawodniczka przechodzi od czasu do czasu kryzys i miewa takie serie. Kuznetsova czy Wozniacki wcale lepiej nie grały w ostatnim czasie. Ciekaw jestem czy też im zaglądają w kraju do portfela, oskarżają o brak zaangażowania na treningach, jadą po stylu gry i wyliczają jakie zawodniczki są lepsze laugh

Facet przywołał Schiavone, a ta przed 30-tką tylko trzy razy grała w ćwierćfinale Szlema. Przy drabince Cibulkovej czy Wickmayer Aga w formie spokojnie by zaliczyła półfinał i by dziadkowi jeden argument odebrała.

Racja, że w tym momencie stoi w miejscu, ale błaźnią się tylko Ci co piszą, że taka sytuacja odpowiada jej i Radwańskiemu i nic nie robią by to zmienić. Rozwój w tenisie nie jest taki prosty po osiągnięciu określonego poziomu. Ja wierzę, że za 3-4 lata jak przyjdzie z wiekiem naturalna siła i więcej spokoju i doświadczenia (ubędzie też trochę siana z głowy), nawet zawodniczka grająca jak Na Li w poniedziałek nie będzie miała nic do powiedzenia. A do tego czasu zaliczy jeszcze nie jeden świetny turniej jak w Pekinie przed rokiem czy teraz w Miami i być może trafi z formą i drabinką jak Cibulkova żeby uciszyć dziadka."

Tylko co to za styl, ktory jest uzaleznioy w zdecydowanej mierze od dyspozycji dnia przeciwniczki. Styl jest dobry na kelnerki, ktore odprawia bez kwitku, a na czolowke ??? troche jej brakuje a rywalki tak slabe jak teraz juz raczej nigdy nie beda.
A co do Pekinu, przypomina mi sie slowa pewnego pana az zacytuje:
""Nie rozumiem zachwytów nad Agnieszką Radwańską i Andym Murrayem. Oboje wygrali właśnie w Azji po dwa turnieje, ale wszyscy zapominają, że jesień w tenisie rządzi się swoimi prawami. To nie jest najlepszy czas, by mierzyć realną siłę tenisistów. Dopiero gdy nadejdzie styczeń i Australian Open, przekonamy się, ile są warci" - napisał Ed McGrogan na portalu ESPN w artykule "Oczekujecie zbyt wiele od Radwańskiej i Murraya".

I przypomina, że azjatycka jesień w tenisie często nazywana jest "appearance-fee season", czyli, że czołowi zawodnicy grają w turniejach głównie po to, by "zainkasować wpisowe" od dyrektorów turniejów. "Radwańskiej do wygrania Szlema brakuje siły i wytrzymałości" - zakończył amerykański dziennikarz.

I ja sie z tym panem w 100% zgadzam.

Originally Posted by młody gniewny
Nic się nie zmieniło piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by v1cekozak
Jak myślicie Errani ma jakieś szanse ze Szparą żeby sprawić niespodziankę czy nie za bardzo ? Bo kurs mnie kusi na Errani ponad 3,0 ^|^
gdyby stosur grala chociazby przecietnie to by errani tu nie bylo

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
heh złamała.. ale znając życie zaraz odda...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Falconi 27 gem @2.20 ...

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by v1cekozak
Jak myślicie Errani ma jakieś szanse ze Szparą żeby sprawić niespodziankę czy nie za bardzo ? Bo kurs mnie kusi na Errani ponad 3,0 ^|^

jak Szparka zagra takie spotkanie jak z Zakopalova to Wloszka szanse ma.

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
zaraz z *30-0 odda puke

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
No dobra @9 na zabebezpiecznie wkładu i dzida grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Drizzd to był tekst z 2010 roku wink Gogeta smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
wreszcie 1 serwis wszedł blush

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Green Arrow
No dobra @9 na zabebezpiecznie wkładu i dzida grin

tak trzeba wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Beny jak napitala konczymy w 2 boks

Dołączył: May 2012
Posty: 187
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 187
Ula laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
i teraz łamanie Ty... Ty... Ty...

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
utrzymała blush no to teraz łam i wygrywaj boks !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Ula 5-4 teraz zlam

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
15-30 łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
30 -30

Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
2pkt jeszcze

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
MP teraz albo nigdy !!!!

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1