Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#539425 02/05/2006 16:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
newbie
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
dzieki chociaz odpowiedz niestety na moja niekorzysc...pozdro

Bonus: Unibet
#539426 02/05/2006 16:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Krecze na bank sie rozlicza w STS jako porażkę i na pewno w STS równa się to porażce przykro mi. Pozdrawiam Lart

#539427 02/05/2006 20:29
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
No i kurwa przez to że musiałem czekać do jutra z wypłatą przeszło mi koło nosa 300 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

jednak buki internetowe są o niebo lepsze

#539428 02/05/2006 21:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
otwarty jutro sts ??mzoe chcoiaz do 13:30 otworza:/bo nei wiem czy ruszac rano:/

#539429 04/05/2006 10:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/niezostanie sklasyfikowany?? Chodzi o formule 1.

#539430 04/05/2006 11:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Quote
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/niezostanie sklasyfikowany?? Chodzi o formule 1.

w mixie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (na 99% jestem pewien), ostatnio kumpel gral system i na pewniaki dal F1 na sklasyfikowanie i mozna bylo tak grac, czyli pewnie mozna laczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oczywiscie jak nic nie zmienili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#539431 04/05/2006 11:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Quote
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/niezostanie sklasyfikowany?? Chodzi o formule 1.

w mixie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (na 99% jestem pewien), ostatnio kumpel gral system i na pewniaki dal F1 na sklasyfikowanie i mozna bylo tak grac, czyli pewnie mozna laczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oczywiscie jak nic nie zmienili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Bo z tego co wiem, to u netowych nie mozna (ciekawe dlaczego?!).

#539432 07/05/2006 10:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Do ktorej dzisiaj sts?

#539433 07/05/2006 10:27
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
do 16

#539434 07/05/2006 10:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
do 16

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#539435 07/05/2006 11:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Quote
Quote
do 16

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Poniedziałek 11:00 -18:00
Wtorek 10:00 -18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 16:00
Niedziela 9:00 - 15:00
ZAPRASZAMY

#539436 24/05/2006 00:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
sts wystawil zaklady na MŚ kto bedzie lepszy i tu mam pytanie czy ktos sie orientuje jak beda rozliczane te zaklady?

#539437 01/06/2006 20:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
cos mnie podkusilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i puscilem sobie kuponik w sts.

caly ladnie wszedl a konczyl kupon wtorkowy mecz 1556 Haas - Schuettler. (3:0 dla haasa). co sie okazuje bylem tam dzis i mowia ze nie ma jeszcze wyniku (spoko, nie spieszy sie) ale na ich stronie znalazlem wynik tego meczu tylko pod calkiem innym numerem. i czy tu nie tkwi problem ze babce na kompie wyskakuje ze mecz sie nie skonczyl itp.

mial ktos ten mecz rozliczony?

#539438 02/06/2006 08:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 32
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 32
Quote
sts wystawil zaklady na MŚ kto bedzie lepszy i tu mam pytanie czy ktos sie orientuje jak beda rozliczane te zaklady?

Mi sie Zdaje ze jesli obie druzyny nie wyjda z grupu to wygrywa ta co ma wiecej Punktów / albo jesli jedna dojdzie do połfinału a druga zostanie w grupie to wiadaomo kto jest lepszy Tylko sam nie wiem co bedzie w sytuacji gdy obie druzyny wyjda z grupy i odpadna w tej samej fazie ( Remisów w tych zakładach Nie Ma )

#539439 04/06/2006 18:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
W stsie sa wystawione kursy na wszystkie mecze grupowe mistrzostw swiata i chcialbym wlasnie zagrac trzy razy na wtope Trynidadu i Tobago z Anglikami,Szwedami i Paragwajem.Orientuje sie ktos czy mozna wyslac taki kupon czy nie,bo z tego co wiem to kiedys by chyba czegos takiego nie przyjeli,ale nie wiem jak jest obecnie i czy w zwiazku z tym ze sa to mecze mistrzostw swiata nie jest inaczej ?

#539440 04/06/2006 18:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Quote
W stsie sa wystawione kursy na wszystkie mecze grupowe mistrzostw swiata i chcialbym wlasnie zagrac trzy razy na wtope Trynidadu i Tobago z Anglikami,Szwedami i Paragwajem.Orientuje sie ktos czy mozna wyslac taki kupon czy nie,bo z tego co wiem to kiedys by chyba czegos takiego nie przyjeli,ale nie wiem jak jest obecnie i czy w zwiazku z tym ze sa to mecze mistrzostw swiata nie jest inaczej ?
kliknij sobie w kalkulator internetowy na stronie stsu i wpisz numery zdarzen, wyskoczy ci czy mozesz laczyc czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

#539441 04/06/2006 20:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
bedziesz mial zwrot na 100% tez tak raz mialem z marinem, chociaz nie wiem czym oni sie kieruja chociaz mecz sie odbyl bez zmiany gracza

#539442 04/06/2006 20:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
Quote
cos mnie podkusilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i puscilem sobie kuponik w sts.

caly ladnie wszedl a konczyl kupon wtorkowy mecz 1556 Haas - Schuettler. (3:0 dla haasa). co sie okazuje bylem tam dzis i mowia ze nie ma jeszcze wyniku (spoko, nie spieszy sie) ale na ich stronie znalazlem wynik tego meczu tylko pod calkiem innym numerem. i czy tu nie tkwi problem ze babce na kompie wyskakuje ze mecz sie nie skonczyl itp.

mial ktos ten mecz rozliczony?

bedziesz mial zwrot na 100% tez tak raz mialem z marinem, chociaz nie wiem czym oni sie kieruja chociaz mecz sie odbyl ,bez zmiany gracza

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#539443 04/06/2006 21:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
cos mnie podkusilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i puscilem sobie kuponik w sts.

caly ladnie wszedl a konczyl kupon wtorkowy mecz 1556 Haas - Schuettler. (3:0 dla haasa). co sie okazuje bylem tam dzis i mowia ze nie ma jeszcze wyniku (spoko, nie spieszy sie) ale na ich stronie znalazlem wynik tego meczu tylko pod calkiem innym numerem. i czy tu nie tkwi problem ze babce na kompie wyskakuje ze mecz sie nie skonczyl itp.

mial ktos ten mecz rozliczony?

bedziesz mial zwrot na 100% tez tak raz mialem z marinem, chociaz nie wiem czym oni sie kieruja chociaz mecz sie odbyl ,bez zmiany gracza

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

nie no powinni rozliczyc tobie jako win -bo jieraz tez tamk mam ze spotkanie maja mp jako mecz na wtorek a okazuje sie ze jest przeniesiony na srode tak wiec daja ten mecz takze na srode ale juz pod innym numerem gwarantuje ze powinni rozliczyc dobrze bo jestem stalym graczem sts i nieraz odbieralem wlasnie wygrana pod innym numerem tylko dziwi mnie to ze az tak dlugo kaza czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#539444 04/06/2006 21:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
sts wystawil zaklady na MŚ kto bedzie lepszy i tu mam pytanie czy ktos sie orientuje jak beda rozliczane te zaklady?

Mi sie Zdaje ze jesli obie druzyny nie wyjda z grupu to wygrywa ta co ma wiecej Punktów / albo jesli jedna dojdzie do połfinału a druga zostanie w grupie to wiadaomo kto jest lepszy Tylko sam nie wiem co bedzie w sytuacji gdy obie druzyny wyjda z grupy i odpadna w tej samej fazie ( Remisów w tych zakładach Nie Ma )

jezeli oby dwie druzyny zakoncza rywalizacje natym samym szczeblu rozfrywek to
-suma punktow w calym turnieju(za remis w regulaminowym czassie gry fazie play off 1 punkt)
-lepsza roznica bramek zdobytych i straconych calym turnieju (fazie plao off tylko zaliczane sa gole w reg czasie gry)
-wiekszailosc goli zdobytych(faz pl off regulam gole)
4 mniejsza ilosc zoltych kartek otrzymanych w calym turnieju
-wyzsze miejsce w rankingu fifa na dzien rozpoczacia mistrzostw --

oto tak sie to przedstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,402 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1