|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48 |
dzieki chociaz odpowiedz niestety na moja niekorzysc...pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Krecze na bank sie rozlicza w STS jako porażkę i na pewno w STS równa się to porażce przykro mi. Pozdrawiam Lart
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
No i kurwa przez to że musiałem czekać do jutra z wypłatą przeszło mi koło nosa 300 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
jednak buki internetowe są o niebo lepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
otwarty jutro sts ??mzoe chcoiaz do 13:30 otworza:/bo nei wiem czy ruszac rano:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/niezostanie sklasyfikowany?? Chodzi o formule 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/niezostanie sklasyfikowany?? Chodzi o formule 1. w mixie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (na 99% jestem pewien), ostatnio kumpel gral system i na pewniaki dal F1 na sklasyfikowanie i mozna bylo tak grac, czyli pewnie mozna laczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oczywiscie jak nic nie zmienili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Orientuje sie ktos czy w stsie, profie lub toto-mixie mozna laczyc typy na zostanie sklasyfikowany/niezostanie sklasyfikowany?? Chodzi o formule 1. w mixie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (na 99% jestem pewien), ostatnio kumpel gral system i na pewniaki dal F1 na sklasyfikowanie i mozna bylo tak grac, czyli pewnie mozna laczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oczywiscie jak nic nie zmienili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bo z tego co wiem, to u netowych nie mozna (ciekawe dlaczego?!).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poniedziałek 11:00 -18:00 Wtorek 10:00 -18:00 Środa 10:00 - 18:00 Czwartek 10:00 - 18:00 Piątek 10:00 - 18:00 Sobota 9:00 - 16:00 Niedziela 9:00 - 15:00 ZAPRASZAMY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
sts wystawil zaklady na MŚ kto bedzie lepszy i tu mam pytanie czy ktos sie orientuje jak beda rozliczane te zaklady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
cos mnie podkusilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i puscilem sobie kuponik w sts.
caly ladnie wszedl a konczyl kupon wtorkowy mecz 1556 Haas - Schuettler. (3:0 dla haasa). co sie okazuje bylem tam dzis i mowia ze nie ma jeszcze wyniku (spoko, nie spieszy sie) ale na ich stronie znalazlem wynik tego meczu tylko pod calkiem innym numerem. i czy tu nie tkwi problem ze babce na kompie wyskakuje ze mecz sie nie skonczyl itp.
mial ktos ten mecz rozliczony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 32 |
sts wystawil zaklady na MŚ kto bedzie lepszy i tu mam pytanie czy ktos sie orientuje jak beda rozliczane te zaklady? Mi sie Zdaje ze jesli obie druzyny nie wyjda z grupu to wygrywa ta co ma wiecej Punktów / albo jesli jedna dojdzie do połfinału a druga zostanie w grupie to wiadaomo kto jest lepszy Tylko sam nie wiem co bedzie w sytuacji gdy obie druzyny wyjda z grupy i odpadna w tej samej fazie ( Remisów w tych zakładach Nie Ma )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
W stsie sa wystawione kursy na wszystkie mecze grupowe mistrzostw swiata i chcialbym wlasnie zagrac trzy razy na wtope Trynidadu i Tobago z Anglikami,Szwedami i Paragwajem.Orientuje sie ktos czy mozna wyslac taki kupon czy nie,bo z tego co wiem to kiedys by chyba czegos takiego nie przyjeli,ale nie wiem jak jest obecnie i czy w zwiazku z tym ze sa to mecze mistrzostw swiata nie jest inaczej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
W stsie sa wystawione kursy na wszystkie mecze grupowe mistrzostw swiata i chcialbym wlasnie zagrac trzy razy na wtope Trynidadu i Tobago z Anglikami,Szwedami i Paragwajem.Orientuje sie ktos czy mozna wyslac taki kupon czy nie,bo z tego co wiem to kiedys by chyba czegos takiego nie przyjeli,ale nie wiem jak jest obecnie i czy w zwiazku z tym ze sa to mecze mistrzostw swiata nie jest inaczej ? kliknij sobie w kalkulator internetowy na stronie stsu i wpisz numery zdarzen, wyskoczy ci czy mozesz laczyc czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217 |
bedziesz mial zwrot na 100% tez tak raz mialem z marinem, chociaz nie wiem czym oni sie kieruja chociaz mecz sie odbyl bez zmiany gracza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217 |
cos mnie podkusilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i puscilem sobie kuponik w sts.
caly ladnie wszedl a konczyl kupon wtorkowy mecz 1556 Haas - Schuettler. (3:0 dla haasa). co sie okazuje bylem tam dzis i mowia ze nie ma jeszcze wyniku (spoko, nie spieszy sie) ale na ich stronie znalazlem wynik tego meczu tylko pod calkiem innym numerem. i czy tu nie tkwi problem ze babce na kompie wyskakuje ze mecz sie nie skonczyl itp.
mial ktos ten mecz rozliczony? bedziesz mial zwrot na 100% tez tak raz mialem z marinem, chociaz nie wiem czym oni sie kieruja chociaz mecz sie odbyl ,bez zmiany gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
cos mnie podkusilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i puscilem sobie kuponik w sts.
caly ladnie wszedl a konczyl kupon wtorkowy mecz 1556 Haas - Schuettler. (3:0 dla haasa). co sie okazuje bylem tam dzis i mowia ze nie ma jeszcze wyniku (spoko, nie spieszy sie) ale na ich stronie znalazlem wynik tego meczu tylko pod calkiem innym numerem. i czy tu nie tkwi problem ze babce na kompie wyskakuje ze mecz sie nie skonczyl itp.
mial ktos ten mecz rozliczony? bedziesz mial zwrot na 100% tez tak raz mialem z marinem, chociaz nie wiem czym oni sie kieruja chociaz mecz sie odbyl ,bez zmiany gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> nie no powinni rozliczyc tobie jako win -bo jieraz tez tamk mam ze spotkanie maja mp jako mecz na wtorek a okazuje sie ze jest przeniesiony na srode tak wiec daja ten mecz takze na srode ale juz pod innym numerem gwarantuje ze powinni rozliczyc dobrze bo jestem stalym graczem sts i nieraz odbieralem wlasnie wygrana pod innym numerem tylko dziwi mnie to ze az tak dlugo kaza czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
sts wystawil zaklady na MŚ kto bedzie lepszy i tu mam pytanie czy ktos sie orientuje jak beda rozliczane te zaklady? Mi sie Zdaje ze jesli obie druzyny nie wyjda z grupu to wygrywa ta co ma wiecej Punktów / albo jesli jedna dojdzie do połfinału a druga zostanie w grupie to wiadaomo kto jest lepszy Tylko sam nie wiem co bedzie w sytuacji gdy obie druzyny wyjda z grupy i odpadna w tej samej fazie ( Remisów w tych zakładach Nie Ma ) jezeli oby dwie druzyny zakoncza rywalizacje natym samym szczeblu rozfrywek to -suma punktow w calym turnieju(za remis w regulaminowym czassie gry fazie play off 1 punkt) -lepsza roznica bramek zdobytych i straconych calym turnieju (fazie plao off tylko zaliczane sa gole w reg czasie gry) -wiekszailosc goli zdobytych(faz pl off regulam gole) 4 mniejsza ilosc zoltych kartek otrzymanych w calym turnieju -wyzsze miejsce w rankingu fifa na dzien rozpoczacia mistrzostw -- oto tak sie to przedstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|