Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Jak będzie walkower to jak rozliczą to buki??

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Tomcio ban

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jaki walkower? przeciez w 6 mogą jechać.
Dopiero gdyby 5 bylo to jest walkower

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Sensacje a regulaminu nie znają

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Andrzej Lebiediew 3,3,3,2*,3 grin

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Quote
Originally Posted by BartasPT
mieszkancy TEGO Leszna to Leszczynianie, tak bylo, jest i bedzie (mowi sie Leszczynskie czy Lesznianskie byki? jest ulica Leszczynska czy Lesznianska? laugh )

koniec ot z mojej strony dobrze2

Originally Posted by mlody_wilk
wyśmiałeś, zbulwersowałeś się na kolesia, który użył poprawnego sformułowania, więc nie rozumiem, a jak już próbujesz błyszczeć to Ci nie wyszło


Quote
Originally Posted by BartasPT
"Lesznianina"... ja pier#### shocked smirk
Originally Posted by bajbus
co? przeciez dobrze powiedzieli wink Miesznianin mieszkaniec leszna

Originally Posted by mlody_wilk
dokladnie piwo

jak teraz sie panowie do tego ustosunkuja? kibice z Leszna piszac petycje do Darzynkiewicza tez sa debilami?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
nie wiem czy bylo ale mecz w rzeszy sie odbedzie info ze stadionu

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by Green Arrow
Jaki walkower? przeciez w 6 mogą jechać.
Dopiero gdyby 5 bylo to jest walkower


no chyba ze dolnego limitu KSM nie osiagna

Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
Jak nie? Jest zgłoszony szwed do zawodów i tyle, więc KSM sie zgadza

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by BartasPT
Quote
Originally Posted by BartasPT
mieszkancy TEGO Leszna to Leszczynianie, tak bylo, jest i bedzie (mowi sie Leszczynskie czy Lesznianskie byki? jest ulica Leszczynska czy Lesznianska? laugh )

koniec ot z mojej strony dobrze2

Originally Posted by mlody_wilk
wyśmiałeś, zbulwersowałeś się na kolesia, który użył poprawnego sformułowania, więc nie rozumiem, a jak już próbujesz błyszczeć to Ci nie wyszło


Quote
Originally Posted by BartasPT
"Lesznianina"... ja pier#### shocked smirk
Originally Posted by bajbus
co? przeciez dobrze powiedzieli wink Miesznianin mieszkaniec leszna

Originally Posted by mlody_wilk
dokladnie piwo

jak teraz sie panowie do tego ustosunkuja? kibice z Leszna piszac petycje do Darzynkiewicza tez sa debilami?


hahahahahahaha, Tyś to jest prze chuj, a myślałem żeś normalny, mój stosunek się nie zmienia

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by mlody_wilk
hahahahahahaha, Tyś to jest prze chuj, a myślałem żeś normalny, mój stosunek się nie zmienia


wiedzialem, ze nic madrego nie odpiszesz ale zeby az tak?

tu masz link, kliknij sobie lubie to - http://www.facebook.com/nieznamsie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by mlody_wilk
hahahahahahaha, Tyś to jest prze chuj, a myślałem żeś normalny, mój stosunek się nie zmienia


wiedzialem, ze nic madrego nie odpiszesz ale zeby az tak?

tu masz link, kliknij sobie lubie to - http://www.facebook.com/nieznamsie

i tak byś nie zrozumiał smile
miałem Cię za jednego z normalnych userów na tym forum co jest rzadkością, ale to co pokazałeś teraz swoją postawą zniża Cię do poziomu damianho w moim mniemaniu aplauz spinaj się gdzie indziej,
a co do kliknięć to kliknij za mnie, bo nie używam takich wynalazków hehe

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
w ktorym miejscu sie spialem? zapytalem tylko jak sie ustosunkujesz do tego, ze kibice Unii napisali petycje czy tam list do Darzynkiewicza

byles taki pewny swojego i tak szydziles a jednak sie pomyliles, normalna rzecz ale zamiast sie przyznac to zgrywasz chojraka

jesli chcesz dalej dyskutowac na poziomie tekstow "mialem Cie na normalnego" czy "spakuj ksiazki do gimnazjum" to ja nie bede odpisywal, licze jednak, ze odpowiesz juz normalnie na tego posta...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Gollob przegral 1-5 z para Kosciecha-Gapinski u siebie w Bydgoszczy. SWIAT STANAL NA CHUJU

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by BartasPT
w ktorym miejscu sie spialem? zapytalem tylko jak sie ustosunkujesz do tego, ze kibice Unii napisali petycje czy tam list do Darzynkiewicza

byles taki pewny swojego i tak szydziles a jednak sie pomyliles, normalna rzecz ale zamiast sie przyznac to zgrywasz chojraka

jesli chcesz dalej dyskutowac na poziomie tekstow "mialem Cie na normalnego" czy "spakuj ksiazki do gimnazjum" to ja nie bede odpisywal, licze jednak, ze odpowiesz juz normalnie na tego posta...

po 1. zszokowało mnie, że zechciało Ci się odszukać posty na ten temat i dział...
po 2. jak już pisałem poprawne są dwie formy, nawet Pan Darżynkiewicz chyba przeczytał list, bo poruszył temat podczas meczu i ponownie używał formy "Lesznianie"
po 3. kibice napisali list (nie czytałem, bo szczerze powiedziawszy mało mnie to obchodzi), ale pewnie kierują się względami historycznymi i królem Leszczyńskim
po 4. pisałem, że język polski przyjmuje dwie formy za poprawne, jak już sami profesorowie się odnosili na ten temat
po 5. mój stosunek się nie zmienia jak już pisałem
po 6. uważam, że to zwykłe szukanie sensacji i przyłączasz się do tej akcji

pozdro

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
ok, taka odpowiedz jest rozsadna

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
juz dzis raz bylo bardzo blisko i Torun zremisowal

ze Stala pewnie bedzie podobnie

puke

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by BartasPT
ok, taka odpowiedz jest rozsadna

trochę mnie poniosło, ale serio zszokowałem się, że chciało Ci się odszukiwać ten temat, wybacz cool

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by mlody_wilk
Originally Posted by BartasPT
ok, taka odpowiedz jest rozsadna

trochę mnie poniosło, ale serio zszokowałem się, że chciało Ci się odszukiwać ten temat, wybacz cool


wyjasnione piwo

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Stal jedzie na 5-1

Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, alfa, betowiec, aker, Lukasz111), 3,261 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,805
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1