|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Jak będzie walkower to jak rozliczą to buki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Tomcio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jaki walkower? przeciez w 6 mogą jechać. Dopiero gdyby 5 bylo to jest walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Sensacje a regulaminu nie znają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Andrzej Lebiediew 3,3,3,2*,3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
mieszkancy TEGO Leszna to Leszczynianie, tak bylo, jest i bedzie (mowi sie Leszczynskie czy Lesznianskie byki? jest ulica Leszczynska czy Lesznianska?  ) koniec ot z mojej strony  wyśmiałeś, zbulwersowałeś się na kolesia, który użył poprawnego sformułowania, więc nie rozumiem, a jak już próbujesz błyszczeć to Ci nie wyszło "Lesznianina"... ja pier####  co? przeciez dobrze powiedzieli  Miesznianin mieszkaniec leszna dokladnie  jak teraz sie panowie do tego ustosunkuja? kibice z Leszna piszac petycje do Darzynkiewicza tez sa debilami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
nie wiem czy bylo ale mecz w rzeszy sie odbedzie info ze stadionu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Jaki walkower? przeciez w 6 mogą jechać. Dopiero gdyby 5 bylo to jest walkower no chyba ze dolnego limitu KSM nie osiagna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58 |
Jak nie? Jest zgłoszony szwed do zawodów i tyle, więc KSM sie zgadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
mieszkancy TEGO Leszna to Leszczynianie, tak bylo, jest i bedzie (mowi sie Leszczynskie czy Lesznianskie byki? jest ulica Leszczynska czy Lesznianska?  ) koniec ot z mojej strony  wyśmiałeś, zbulwersowałeś się na kolesia, który użył poprawnego sformułowania, więc nie rozumiem, a jak już próbujesz błyszczeć to Ci nie wyszło "Lesznianina"... ja pier####  co? przeciez dobrze powiedzieli  Miesznianin mieszkaniec leszna dokladnie  jak teraz sie panowie do tego ustosunkuja? kibice z Leszna piszac petycje do Darzynkiewicza tez sa debilami? hahahahahahaha, Tyś to jest prze chuj, a myślałem żeś normalny, mój stosunek się nie zmienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
hahahahahahaha, Tyś to jest prze chuj, a myślałem żeś normalny, mój stosunek się nie zmienia wiedzialem, ze nic madrego nie odpiszesz ale zeby az tak? tu masz link, kliknij sobie lubie to - http://www.facebook.com/nieznamsie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
hahahahahahaha, Tyś to jest prze chuj, a myślałem żeś normalny, mój stosunek się nie zmienia wiedzialem, ze nic madrego nie odpiszesz ale zeby az tak? tu masz link, kliknij sobie lubie to - http://www.facebook.com/nieznamsiei tak byś nie zrozumiał  miałem Cię za jednego z normalnych userów na tym forum co jest rzadkością, ale to co pokazałeś teraz swoją postawą zniża Cię do poziomu damianho w moim mniemaniu  spinaj się gdzie indziej, a co do kliknięć to kliknij za mnie, bo nie używam takich wynalazków hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
w ktorym miejscu sie spialem? zapytalem tylko jak sie ustosunkujesz do tego, ze kibice Unii napisali petycje czy tam list do Darzynkiewicza
byles taki pewny swojego i tak szydziles a jednak sie pomyliles, normalna rzecz ale zamiast sie przyznac to zgrywasz chojraka
jesli chcesz dalej dyskutowac na poziomie tekstow "mialem Cie na normalnego" czy "spakuj ksiazki do gimnazjum" to ja nie bede odpisywal, licze jednak, ze odpowiesz juz normalnie na tego posta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Gollob przegral 1-5 z para Kosciecha-Gapinski u siebie w Bydgoszczy. SWIAT STANAL NA CHUJU
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
w ktorym miejscu sie spialem? zapytalem tylko jak sie ustosunkujesz do tego, ze kibice Unii napisali petycje czy tam list do Darzynkiewicza
byles taki pewny swojego i tak szydziles a jednak sie pomyliles, normalna rzecz ale zamiast sie przyznac to zgrywasz chojraka
jesli chcesz dalej dyskutowac na poziomie tekstow "mialem Cie na normalnego" czy "spakuj ksiazki do gimnazjum" to ja nie bede odpisywal, licze jednak, ze odpowiesz juz normalnie na tego posta... po 1. zszokowało mnie, że zechciało Ci się odszukać posty na ten temat i dział... po 2. jak już pisałem poprawne są dwie formy, nawet Pan Darżynkiewicz chyba przeczytał list, bo poruszył temat podczas meczu i ponownie używał formy "Lesznianie" po 3. kibice napisali list (nie czytałem, bo szczerze powiedziawszy mało mnie to obchodzi), ale pewnie kierują się względami historycznymi i królem Leszczyńskim po 4. pisałem, że język polski przyjmuje dwie formy za poprawne, jak już sami profesorowie się odnosili na ten temat po 5. mój stosunek się nie zmienia jak już pisałem po 6. uważam, że to zwykłe szukanie sensacji i przyłączasz się do tej akcji pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
ok, taka odpowiedz jest rozsadna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
juz dzis raz bylo bardzo blisko i Torun zremisowal ze Stala pewnie bedzie podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
ok, taka odpowiedz jest rozsadna trochę mnie poniosło, ale serio zszokowałem się, że chciało Ci się odszukiwać ten temat, wybacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
ok, taka odpowiedz jest rozsadna trochę mnie poniosło, ale serio zszokowałem się, że chciało Ci się odszukiwać ten temat, wybacz  wyjasnione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|