|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał Toma$$o: [qb]tralalala co Wam działa - NET czy UNIBET ..panowie... Oryginalnie wysłał Adik: [qb] Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Więc trudno mi jest coś powiedzieć.[/qb] Dokladnie, potwierdzam to co napisal JJ, dziala jak blyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] [/qb] jest jakaś c***nia, bo części działa a części nie i to jest jakiś problem z łączami cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320 |
Mi tez nie działa od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
Wszystko fajnie, ze mozna dzwonic i obstawiac, ale to zadne rozwiazanie! Czy ktos juz wie w czym problem i jak go rozwiazac? Prosilbym o pomoc. Z gory dziekuje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
jest gdzieś zerwane połączenie, że polska się nie może dostać, podobnie włochy i holandia...tak przynajmniej powiedzieli. nie wiadomo tylko po jakich łączach idzie sieć do innych ludzi z polski, którym strona działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
No wiec wlasnie, niektorzy maja, a niektorzy nie! A orientujesz sie czy zrobia to, czy moze juz tak bedzie zawsze? Bo jesli tak zostanie to bieda z nedza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9 |
Czy może ktoś podać adresy DNS przez które działa unibet. Dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
mimo, że serwer się pinguje, to zawartość strony nie może opuścić Malty. podobno już zlokalizowali problem i w ciągu 2-3 godzin będzie...ale czy na pewno tego nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
Wielkie dzieki mogarycz! Mam nadzieje, ze to zrobia, bo jak nie to wyplacam kase i chodze na pieszo do STS-u, tam przynajmniej jakies mile panie :rolleyes: haha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Oryginalnie wysłał Toma$$o: [qb]tralalala co Wam działa - NET czy UNIBET [/qb] Tak pisałbym to jakby mi działał tylko NET :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i za pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jasne że działa mi Unibet :zobacz: (dla niekumatych)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.
Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.
Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz: [/qb] Tylko czekać, aż Hill będzie miał podobne problemy. Jeżeli można zrobić atak na takie potęgi jak np. Microsoft to żaden bukmacher się przed tym nie obroni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.
Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz: [/qb] Niestety to nie pierwszy raz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Dziala Unibet po zmianie tego DNS ??? To powiedzcie jak sie to zmienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb]Dziala Unibet po zmianie tego DNS ??? To powiedzcie jak sie to zmienia.[/qb] Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.
Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz: [/qb] Z tym ze nie jest to tak naprawde problem Unibetu. Czesc Polski ma dostep do strony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109 |
No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał kili44: [qb]No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] ?[/qb] Problem jest na zerwanym gdzies laczu w Europie. Ta strona Unibetu jest tylko dla klientow z Anglii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb] Oryginalnie wysłał kili44: [qb]No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] ?[/qb] Problem jest na zerwanym gdzies laczu w Europie. Ta strona Unibetu jest tylko dla klientow z Anglii.[/qb] Wiem o tym, że jest to strona dla klientów z Anglii (ktoś o tym pisał wyżej - ale myślę że to akurat jest dla informatyków Unibetu problem do "przeskoczenia" - o ile zapadnie taka decyzja gdzieś wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał kili44: [qb] Oryginalnie wysłał nierja: [qb] Oryginalnie wysłał kili44: [qb]No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] ?[/qb] Problem jest na zerwanym gdzies laczu w Europie. Ta strona Unibetu jest tylko dla klientow z Anglii.[/qb] Wiem o tym, że jest to strona dla klientów z Anglii (ktoś o tym pisał wyżej - ale myślę że to akurat jest dla informatyków Unibetu problem do "przeskoczenia" - o ile zapadnie taka decyzja gdzieś wyżej.[/qb] Ze wzgledu na uwarunkowania prawne w Anglii.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|