Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#53981 27/02/2004 13:21
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał Toma$$o:
[qb]tralalala co Wam działa - NET czy UNIBET ..panowie...
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Więc trudno mi jest coś powiedzieć.[/qb]
Dokladnie, potwierdzam to co napisal JJ, dziala jak blyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
[/qb]
jest jakaś c***nia, bo części działa a części nie i to jest jakiś problem z łączami cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#53982 27/02/2004 13:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
Mi tez nie działa od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#53983 27/02/2004 13:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
Wszystko fajnie, ze mozna dzwonic i obstawiac, ale to zadne rozwiazanie! Czy ktos juz wie w czym problem i jak go rozwiazac? Prosilbym o pomoc. Z gory dziekuje!

#53984 27/02/2004 14:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jest gdzieś zerwane połączenie, że polska się nie może dostać, podobnie włochy i holandia...tak przynajmniej powiedzieli. nie wiadomo tylko po jakich łączach idzie sieć do innych ludzi z polski, którym strona działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#53985 27/02/2004 14:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
No wiec wlasnie, niektorzy maja, a niektorzy nie! A orientujesz sie czy zrobia to, czy moze juz tak bedzie zawsze? Bo jesli tak zostanie to bieda z nedza.

#53986 27/02/2004 14:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
Czy może ktoś podać adresy DNS przez które działa unibet. Dziękuję

#53987 27/02/2004 14:21
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
mimo, że serwer się pinguje, to zawartość strony nie może opuścić Malty. podobno już zlokalizowali problem i w ciągu 2-3 godzin będzie...ale czy na pewno tego nie wiem.

#53988 27/02/2004 14:22
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Mi unibet działa nadal i po wczorajszym dniu mam szczuplejsze konto przez to , a co do DNS to trzeba popróbować, francuskie powinny działać

tamat o DNS

https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=6;t=001169

#53989 27/02/2004 14:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
Wielkie dzieki mogarycz! Mam nadzieje, ze to zrobia, bo jak nie to wyplacam kase i chodze na pieszo do STS-u, tam przynajmniej jakies mile panie :rolleyes: haha

#53990 27/02/2004 14:29
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał Toma$$o:
[qb]tralalala co Wam działa - NET czy UNIBET [/qb]
Tak pisałbym to jakby mi działał tylko NET :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i za pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Jasne że działa mi Unibet :zobacz: (dla niekumatych)

#53991 27/02/2004 14:32
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.

Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz:

#53992 27/02/2004 14:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.

Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz: [/qb]
Tylko czekać, aż Hill będzie miał podobne problemy. Jeżeli można zrobić atak na takie potęgi jak np. Microsoft to żaden bukmacher się przed tym nie obroni.

#53993 27/02/2004 14:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.

Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz: [/qb]
Niestety to nie pierwszy raz...

#53994 27/02/2004 15:04
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Dziala Unibet po zmianie tego DNS ??? To powiedzcie jak sie to zmienia.

#53995 27/02/2004 15:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Dziala Unibet po zmianie tego DNS ??? To powiedzcie jak sie to zmienia.[/qb]
Nie

#53996 27/02/2004 15:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Chyba 1 raz zdarza się że Unibet ma takie problemy, do tej pory to się im nie zdarzało, w porównaniu do notorycznych problemów np GB.

Na wszelki wypadek chyba wyemigruję do WH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: Przezorny zawsze ubezpieczony. W Gb konto już mam czyste :zobacz: [/qb]
Z tym ze nie jest to tak naprawde problem Unibetu. Czesc Polski ma dostep do strony...

#53997 27/02/2004 16:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [unibet.co.uk] ?

#53998 27/02/2004 16:12
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał kili44:
[qb]No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [unibet.co.uk] ?[/qb]
Problem jest na zerwanym gdzies laczu w Europie. Ta strona Unibetu jest tylko dla klientow z Anglii.

#53999 27/02/2004 16:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kili44:
[qb]No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [unibet.co.uk] ?[/qb]
Problem jest na zerwanym gdzies laczu w Europie. Ta strona Unibetu jest tylko dla klientow z Anglii.[/qb]
Wiem o tym, że jest to strona dla klientów z Anglii (ktoś o tym pisał wyżej - ale myślę że to akurat jest dla informatyków Unibetu problem do "przeskoczenia" - o ile zapadnie taka decyzja gdzieś wyżej.

#54000 27/02/2004 16:45
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał kili44:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kili44:
[qb]No właśnie, problem jest ale po czyjej stronie ? (łącza internetowe). Unibet pisze, że próbuje go rozwiązać. Ok, ale czy nie może np spowodować możliwości logowania się ze strony www.unibet.co.uk [unibet.co.uk] ?[/qb]
Problem jest na zerwanym gdzies laczu w Europie. Ta strona Unibetu jest tylko dla klientow z Anglii.[/qb]
Wiem o tym, że jest to strona dla klientów z Anglii (ktoś o tym pisał wyżej - ale myślę że to akurat jest dla informatyków Unibetu problem do "przeskoczenia" - o ile zapadnie taka decyzja gdzieś wyżej.[/qb]
Ze wzgledu na uwarunkowania prawne w Anglii.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11), 671 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1