Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 47 1 2 21 22 23 24 25 46 47
boginek #5403296 15/06/2012 00:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297

Bonus: Unibet
Piostar #5403441 15/06/2012 01:17
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
po meczu zebrała się banda ruskich przed stadionem (Zenit,Cska,Spartak inne ekipy i co chętni do harców około 400 osób))i szli w kierunku fan zony.Polacy(Legia 70,Lech 40,Śląsk,Lechia 100,dobra ekipa Ruchu !!! i inne ekipy,też coś 400 osób)byli zebrani i chcieli się z nimi ustawić poza centrum w ustronnym miejscu,telefony były,dostali propozycje na ubitej ziemi w lesie a nie w świetle kamer,ale ruskie się obsrały i tyle (mało tego po pewnym czasie marszu nie było już ich 400 a 200-tzw kupa w majtach)Jedyne na co było ich stać to stwierdzenie zobaczymy ilu was przyjedzie do Moskwy w 2018 ...
na ulicy się czuli mocni,bo psy ich nie ruszały,a nasi białe kaski,tajniacy poprzebierani jak kibole,monitoring,fotoreporterzy,oczywiście trzeba dodać że nasza ekipa kiboli w "marszu" na moście nie uczestniczyła,tylko harcowali ot tacy spontaniczni chuligani a nie ekipy w.w.
ruskie telefon mają jak będą chcieli pokazać chłopakom jacy to są mocni ale oczywiście się nie zgodzą,bo skończy sie to dla nich niefajnie wink

Piostar #5403477 15/06/2012 01:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
kurcze to bym nie powiedział, nie jestem szpecem od tego typu rzeczy, nigdy czynnie nie udzielałem się w grupach kibiców choć na Niebieskich jeździłem kupe lat ale wydawało mi się że Ruscy to europejski top hoolsów a tu okazuje się że jednak wymiękli...
apropo, jakie europejskie ekipy są uważane za liderów ? słyszałem że serbskie ekipy to obecnie nr 1 ale nie wiem czy to prawda ?

Piostar #5403517 15/06/2012 01:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zwykle tchorzliwe cioty jak wspominalem - a bronienie ich i szykanowanie polskich kiboli ( typowych chuliganow ) jest niepowazne i niesprawiedliwe - ale mi to obojetne co kto pisze tutaj smile


2018 moze byc dla nas problemem, do tego czasu polski rzad moze skutecznie "zniechecic mlodszych" do czegokolwiek

mat2000 #5403578 15/06/2012 02:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by mat2000
Nikogo nie lałem, ale z relacji wiem wink że jak ktoś nie wyskakiwał z łapami to nie dostał w pape.

To można wrzucić do kupy z innymi śmiesznymi tekstami typu "jesteśmy prześladowani" czy "to wszystko przez policję"... smirk

Conrad #5403625 15/06/2012 02:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Policjanci stoją pod hotelami. Po co? Pilnują... Rosjan

Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11936428,Policjanci_stoja_pod_hotelami__Po_co__Pilnuja____Rosjan.html#ixzz1xnZ0zZPa

Sami policjanci leja z tego absurdu ...
Teraz drechy moga napier...... ludzi na ulicach i wyrywac lusterka w autach na osiedlach bo cala prewencja stoi pod hotelem smirk

jeden telefon z Moskwy i "niepodlegle" panstwo polskie posrane mad


Piostar #5403629 15/06/2012 02:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
jeden telefon z Moskwy i "ich" media w Polsce nastawiają kibolskie robactwo na rozróby ku zadowoleniu władz w Rosji.

Piostar #5403633 15/06/2012 02:49
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
tak? a może nasi im chcieli po prostu wpierdolić,pokazać że są lepsi,a nie żadne tam sierpy i młoty,marsze ; ) ...

Piostar #5403659 15/06/2012 03:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ale tego nie zrobili. Jakimś cudem żaden rosyjski hool nie ucierpiał. Wszystkie zdjęcia, filmiki, itd. pokazują tylko jak pozbawione mózgu robactwo atakuje samych turystów czy jakichś studencików. Żenada i samoośmieszenie, ale dobrze, że społeczeństwo to widziało.

Przynajmniej ci w Londynie rozrabiali aby się za darmochę napić - jednak bardziej inteligentne robactwo niż u nas.

Piostar #5403663 15/06/2012 03:03
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
biedni rosyjscy turyści frown

Ciekawe kto pobił Polaków, że ponad 100 pobitych w szpitalu frown

Piostar #5403664 15/06/2012 03:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Conrad ale oni nie chcieli sie bic frown biedne ruskie cipy

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie 100.000? Przez niewidzialnych rosyjskich hoolsów pewnie.

Swoich też biliście? Całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę kompletny brak mózgu i honoru...

Piostar #5403669 15/06/2012 03:10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
laugh dyskusja jak ze sciana, wg Ciebie wszystkie wydarzenia uwiecznione sa na filmiach bo wszystko podkreslasz "jak widac na filmikach" - pobici Polacy sa podstawieni, to aktorzy wyslani przez Putina

craax #5403680 15/06/2012 03:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by craax
Conrad ale oni nie chcieli sie bic frown biedne ruskie cipy

Nie no jasne, 2.000 rosyjskich insektów, każdy po wieloletnim stażu w specnazie czy Afganistanie, przestraszyło się ustawki z 200 reprezentantów naszego robactwa.

Ale za to dzieciaki i dziadkowie się pojawili na ulicy. No to trzeba było ich napaść, no nie? cool

Takie rzeczy dzieją się głównie w krajach, gdzie w społeczeństwie jest dzicz. Czyli jakieś Somalie, Nigerie i tego typu miejsca. Jak widać u nas też mamy część ludzi na poziomie dzikiej małpy...

W 2018 to Rosjanie wszystkim naszym wpierdolą, nie będą czekać na kiboli tylko będą tłuc każdego dziadka i dzieciaka tak jak to robiła nasza swołocz.

Piostar #5403682 15/06/2012 03:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
my nie bilismy do kur.. nedzy przypadkowych ludzi na przystankach - ODROZNISZ TO W KONCU ? nie pierwszy raz sie obsrali i nie raz jeszcze sie obsraja

Piostar #5403683 15/06/2012 03:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chłopy luz, bo to sie potem zle konczy wink


Niemcy

[Linked Image]

Piostar #5403686 15/06/2012 03:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Panowie dajcie sobie spokój z tymi debatami i udowadnianiem kto ma racje.

Zamieszek nie powinno być, tak samo jak Rosjanie nie powinni sobie maszerować po stolicy.

craax #5403687 15/06/2012 03:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by craax
my nie bilismy do kur.. nedzy przypadkowych ludzi na przystankach - ODROZNISZ TO W KONCU ? nie pierwszy raz sie obsrali i nie raz jeszcze sie obsraja

Nie mówię o Tobie, ale dzicz atakowała zwykłych turystów na przystankach, itd.

Ale reakcja władz dotknie wszystkich, nie tylko tych małpoludów, a w 2018 to teraz wszyscy będziemy na celowniku, Ty, ja i każdy tutaj za samą narodowość po tym co we wtorek się działo, itd.

Piostar #5403690 15/06/2012 03:22
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
craax odkryjcie mordy, ściągnijcie kaptury bądźcie odważni pokazać te zakute mordy. Nie lejcie 10/1 leżących już na ziemi... Może wtedy będziecie w mniejszym stopniu oceniani jako nie bandyci, tylko pseudofrajerzy... W swoim świecie uważacie się za nie wiem kogo, na wzajem bronicie.... No bo k.rwa jak ma być inaczej nie? Swoi to swoi, ale uwierz nie każdy się tym jara jak WY. W końcu temat ma właściwą nazwę dlatego jest do przyjęcia.

Pozdro dla normalnych wink

Piostar #5403691 15/06/2012 03:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nam nie grozi udzial w mistrzostwach w Rosji wink

Strona 23 z 47 1 2 21 22 23 24 25 46 47

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1