|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
po meczu zebrała się banda ruskich przed stadionem (Zenit,Cska,Spartak inne ekipy i co chętni do harców około 400 osób))i szli w kierunku fan zony.Polacy(Legia 70,Lech 40,Śląsk,Lechia 100,dobra ekipa Ruchu !!! i inne ekipy,też coś 400 osób)byli zebrani i chcieli się z nimi ustawić poza centrum w ustronnym miejscu,telefony były,dostali propozycje na ubitej ziemi w lesie a nie w świetle kamer,ale ruskie się obsrały i tyle (mało tego po pewnym czasie marszu nie było już ich 400 a 200-tzw kupa w majtach)Jedyne na co było ich stać to stwierdzenie zobaczymy ilu was przyjedzie do Moskwy w 2018 ... na ulicy się czuli mocni,bo psy ich nie ruszały,a nasi białe kaski,tajniacy poprzebierani jak kibole,monitoring,fotoreporterzy,oczywiście trzeba dodać że nasza ekipa kiboli w "marszu" na moście nie uczestniczyła,tylko harcowali ot tacy spontaniczni chuligani a nie ekipy w.w. ruskie telefon mają jak będą chcieli pokazać chłopakom jacy to są mocni ale oczywiście się nie zgodzą,bo skończy sie to dla nich niefajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
kurcze to bym nie powiedział, nie jestem szpecem od tego typu rzeczy, nigdy czynnie nie udzielałem się w grupach kibiców choć na Niebieskich jeździłem kupe lat ale wydawało mi się że Ruscy to europejski top hoolsów a tu okazuje się że jednak wymiękli... apropo, jakie europejskie ekipy są uważane za liderów ? słyszałem że serbskie ekipy to obecnie nr 1 ale nie wiem czy to prawda ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zwykle tchorzliwe cioty jak wspominalem - a bronienie ich i szykanowanie polskich kiboli ( typowych chuliganow ) jest niepowazne i niesprawiedliwe - ale mi to obojetne co kto pisze tutaj 2018 moze byc dla nas problemem, do tego czasu polski rzad moze skutecznie "zniechecic mlodszych" do czegokolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nikogo nie lałem, ale z relacji wiem  że jak ktoś nie wyskakiwał z łapami to nie dostał w pape. To można wrzucić do kupy z innymi śmiesznymi tekstami typu "jesteśmy prześladowani" czy "to wszystko przez policję"... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Policjanci stoją pod hotelami. Po co? Pilnują... RosjanWięcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11936428,Policjanci_stoja_pod_hotelami__Po_co__Pilnuja____Rosjan.html#ixzz1xnZ0zZPa Sami policjanci leja z tego absurdu ... Teraz drechy moga napier...... ludzi na ulicach i wyrywac lusterka w autach na osiedlach bo cala prewencja stoi pod hotelem  jeden telefon z Moskwy i "niepodlegle" panstwo polskie posrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
jeden telefon z Moskwy i "ich" media w Polsce nastawiają kibolskie robactwo na rozróby ku zadowoleniu władz w Rosji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
tak? a może nasi im chcieli po prostu wpierdolić,pokazać że są lepsi,a nie żadne tam sierpy i młoty,marsze ; ) ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ale tego nie zrobili. Jakimś cudem żaden rosyjski hool nie ucierpiał. Wszystkie zdjęcia, filmiki, itd. pokazują tylko jak pozbawione mózgu robactwo atakuje samych turystów czy jakichś studencików. Żenada i samoośmieszenie, ale dobrze, że społeczeństwo to widziało.
Przynajmniej ci w Londynie rozrabiali aby się za darmochę napić - jednak bardziej inteligentne robactwo niż u nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
biedni rosyjscy turyści Ciekawe kto pobił Polaków, że ponad 100 pobitych w szpitalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Conrad ale oni nie chcieli sie bic  biedne ruskie cipy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie 100.000? Przez niewidzialnych rosyjskich hoolsów pewnie.
Swoich też biliście? Całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę kompletny brak mózgu i honoru...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
 dyskusja jak ze sciana, wg Ciebie wszystkie wydarzenia uwiecznione sa na filmiach bo wszystko podkreslasz "jak widac na filmikach" - pobici Polacy sa podstawieni, to aktorzy wyslani przez Putina
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad ale oni nie chcieli sie bic  biedne ruskie cipy Nie no jasne, 2.000 rosyjskich insektów, każdy po wieloletnim stażu w specnazie czy Afganistanie, przestraszyło się ustawki z 200 reprezentantów naszego robactwa. Ale za to dzieciaki i dziadkowie się pojawili na ulicy. No to trzeba było ich napaść, no nie?  Takie rzeczy dzieją się głównie w krajach, gdzie w społeczeństwie jest dzicz. Czyli jakieś Somalie, Nigerie i tego typu miejsca. Jak widać u nas też mamy część ludzi na poziomie dzikiej małpy... W 2018 to Rosjanie wszystkim naszym wpierdolą, nie będą czekać na kiboli tylko będą tłuc każdego dziadka i dzieciaka tak jak to robiła nasza swołocz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
my nie bilismy do kur.. nedzy przypadkowych ludzi na przystankach - ODROZNISZ TO W KONCU ? nie pierwszy raz sie obsrali i nie raz jeszcze sie obsraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chłopy luz, bo to sie potem zle konczy  Niemcy [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Panowie dajcie sobie spokój z tymi debatami i udowadnianiem kto ma racje.
Zamieszek nie powinno być, tak samo jak Rosjanie nie powinni sobie maszerować po stolicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
my nie bilismy do kur.. nedzy przypadkowych ludzi na przystankach - ODROZNISZ TO W KONCU ? nie pierwszy raz sie obsrali i nie raz jeszcze sie obsraja Nie mówię o Tobie, ale dzicz atakowała zwykłych turystów na przystankach, itd. Ale reakcja władz dotknie wszystkich, nie tylko tych małpoludów, a w 2018 to teraz wszyscy będziemy na celowniku, Ty, ja i każdy tutaj za samą narodowość po tym co we wtorek się działo, itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
craax odkryjcie mordy, ściągnijcie kaptury bądźcie odważni pokazać te zakute mordy. Nie lejcie 10/1 leżących już na ziemi... Może wtedy będziecie w mniejszym stopniu oceniani jako nie bandyci, tylko pseudofrajerzy... W swoim świecie uważacie się za nie wiem kogo, na wzajem bronicie.... No bo k.rwa jak ma być inaczej nie? Swoi to swoi, ale uwierz nie każdy się tym jara jak WY. W końcu temat ma właściwą nazwę dlatego jest do przyjęcia. Pozdro dla normalnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nam nie grozi udzial w mistrzostwach w Rosji 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|