|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
siemka jeszcze mam jedno pytanie nie mogę wysłać załącznika z potwierdzieniem wpłaty na unibet bo jak zrobiłem printscdeen czy jak to tam i wkleiłem do worda to to zajmuje 2.27 MB a tyle nie mogę od siebie z poczty wysłać jak to robiliście ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Siara nie wklejaj screena do żadnego Worda. Na razie masz go jako bitmapę, dlatego aż tyle zajmuje. Musisz skonwertować obrazek na .jpg więc najlepiej wklej screena do np Photoshopa i zapisz obraz jako .jpg. W Acdsee też można to zrobić (zaznaczasz plik i wybierasz opcje "convert"). Po tym zabiegu screen nie powinien zajmować więcej niż 200kb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Siara... i (już) wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Wystarczy zwykły Photo Editor z pakietu Offica jak nie masz Photoshopa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb]Siara nie wklejaj screena do żadnego Worda. Na razie masz go jako bitmapę, dlatego aż tyle zajmuje. Musisz skonwertować obrazek na .jpg więc najlepiej wklej screena do np Photoshopa i zapisz obraz jako .jpg. W Acdsee też można to zrobić (zaznaczasz plik i wybierasz opcje "convert"). Po tym zabiegu screen nie powinien zajmować więcej niż 200kb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Siara... i (już) wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] hehe dzięki !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Wystarczy zwykły Photo Editor z pakietu Offica jak nie masz Photoshopa[/qb] dzięki !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Mam pytanie:Jeśli mam juz konto założone ale nie dokonałem zadnej wpłaty to czy promocja mnie obejmuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Wplacilem 100 i nie dostalem bonusu, jak wyslalem do nich maila, to mi odpisali:
"Prosimy o przesłanie kopii dowodu ososbistego , lub prawa jazdy w celu potwierdzenie danych i wtedy dopiszemy bonus"
Czy u was tez tak jest? Niestety nie posaidam dowodu ani prawajazdy, co mam zrobic? Da sie jakos spreparowac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Poczekaj az 18 lat skonczysz i wtedy im wyslesz scany, moze jeszcze bonus bedzie dostepny :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Poczekaj az 18 lat skonczysz i wtedy im wyslesz scany, moze jeszcze bonus bedzie dostepny :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] to nie chodzi o 18 lat, bo to juz dawno mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hehe tylko mi sie klawiatura jebnela, i mam troche dziwne imie i nazwisko:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Jaki jest aktualnie minimalny depozyt w PLN w Unibecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
minimalny depozyt: przelew: 200 PLN kartą: 50 PLN
dla nowo zarejestrowanych: 100 zł do końca marca, każdy nowy Klient Unibetu, który zarejestruje się i dokona depozytu w czasie trwania promocji, otrzyma do 100 zł na swoje nowe konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
co mam zrobic, jak oni chca odemnie dowodu tozsamosci, a po pijaku dziwne nazwisko wpisalem i nie posiadam takowego, wie ktos??! Da sie to jakos pozmieniac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jeśli masz 18 lat to wystarczy do nich napisać/zadzwonić. Jeśli nie to albo musisz załatwić dowód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo znaleźć osobę o tym nazwisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Jeśli masz 18 lat to wystarczy do nich napisać/zadzwonić. Jeśli nie to albo musisz załatwić dowód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo znaleźć osobę o tym nazwisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] ale to nazwisko chyba nie istnieje:( To moge wyslac swoj dowod i poprosic o zmiane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
mam takie pytanko wlasnie jutro zamierzam zalozyc konto u jakiegos buka internetowego i wacham sie miedzy Expektem i Unibetem co wy byscie wybrali ja sklaniam sie do Unibetu bo tam jest do 100 zl od pierwszego depozytu gratis wiec jak wplace 100 to bede mial 200 zlotych jak myslicie ktorego buka wybrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Pytanko :
działa wam unibet ?? może tym razem tylko mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
znow nie dziala, ciekawe na jak dlugo to bedzie trwac tym razem! :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
@Jiro: mi tez nie dziala wiec to nie problem z DNS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
witam niech mi ktos odpowie na temat tej promocji w unibecie.. powiedzmy że wpłacam pzrelewem 100 zł. Rejestruje sie poprzez czerwony link i mam 200 zł. Ale nie kumam za cholere tego: "Jeżeli otworzył Pan konto przez link promocyjny bonus zostanie automatycznie dopisany do Pana konta po wpłaceniu 100 pln . Aby dokonać wypłaty z konta należy postawić zakłady za łączną sumę 300pln. Nasza promocja mówi o pięciokrotnym obróceniu bonusem" o co tu chodzi ????? jak mam obrucić 300 zł pięciokrotnie??? żeby wypłacic gotówke?? czy to znaczy że musze uzyskać 2500 tys zł ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy co ??? mógłby to mi ktos na prosty język pzrełozyć jak dla sześciolatka:) z góry thx pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka