Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#54081 09/03/2004 20:55
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
siemka jeszcze mam jedno pytanie nie mogę wysłać załącznika z potwierdzieniem wpłaty na unibet bo jak zrobiłem printscdeen czy jak to tam i wkleiłem do worda to to zajmuje 2.27 MB a tyle nie mogę od siebie z poczty wysłać jak to robiliście ??

Bonus: Unibet
#54082 10/03/2004 06:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Siara nie wklejaj screena do żadnego Worda. Na razie masz go jako bitmapę, dlatego aż tyle zajmuje.
Musisz skonwertować obrazek na .jpg więc najlepiej wklej screena do np Photoshopa i zapisz obraz jako .jpg. W Acdsee też można to zrobić (zaznaczasz plik i wybierasz opcje "convert").
Po tym zabiegu screen nie powinien zajmować więcej niż 200kb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Siara... i (już) wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#54083 10/03/2004 13:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Wystarczy zwykły Photo Editor z pakietu Offica jak nie masz Photoshopa

#54084 10/03/2004 13:47
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Siara nie wklejaj screena do żadnego Worda. Na razie masz go jako bitmapę, dlatego aż tyle zajmuje.
Musisz skonwertować obrazek na .jpg więc najlepiej wklej screena do np Photoshopa i zapisz obraz jako .jpg. W Acdsee też można to zrobić (zaznaczasz plik i wybierasz opcje "convert").
Po tym zabiegu screen nie powinien zajmować więcej niż 200kb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Siara... i (już) wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
hehe dzięki !!

#54085 10/03/2004 13:52
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Wystarczy zwykły Photo Editor z pakietu Offica jak nie masz Photoshopa[/qb]
dzięki !!!

#54086 10/03/2004 17:05
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Mam pytanie:Jeśli mam juz konto założone ale nie dokonałem zadnej wpłaty to czy promocja mnie obejmuje.

#54087 10/03/2004 19:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Wplacilem 100 i nie dostalem bonusu, jak wyslalem do nich maila, to mi odpisali:

"Prosimy o przesłanie kopii dowodu ososbistego , lub prawa jazdy w celu potwierdzenie danych i wtedy dopiszemy bonus"

Czy u was tez tak jest? Niestety nie posaidam dowodu ani prawajazdy, co mam zrobic? Da sie jakos spreparowac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54088 10/03/2004 20:12
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Poczekaj az 18 lat skonczysz i wtedy im wyslesz scany, moze jeszcze bonus bedzie dostepny :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54089 10/03/2004 22:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Poczekaj az 18 lat skonczysz i wtedy im wyslesz scany, moze jeszcze bonus bedzie dostepny :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
to nie chodzi o 18 lat, bo to juz dawno mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hehe tylko mi sie klawiatura jebnela, i mam troche dziwne imie i nazwisko:(

#54090 11/03/2004 23:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Jaki jest aktualnie minimalny depozyt w PLN w Unibecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#54091 11/03/2004 23:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
minimalny depozyt:
przelew: 200 PLN
kartą: 50 PLN

dla nowo zarejestrowanych: 100 zł
do końca marca, każdy nowy Klient Unibetu, który zarejestruje się i dokona depozytu w czasie trwania promocji, otrzyma do 100 zł na swoje nowe konto.

#54092 12/03/2004 03:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
co mam zrobic, jak oni chca odemnie dowodu tozsamosci, a po pijaku dziwne nazwisko wpisalem i nie posiadam takowego, wie ktos??! Da sie to jakos pozmieniac?

#54093 12/03/2004 03:31
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jeśli masz 18 lat to wystarczy do nich napisać/zadzwonić. Jeśli nie to albo musisz załatwić dowód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo znaleźć osobę o tym nazwisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54094 12/03/2004 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Jeśli masz 18 lat to wystarczy do nich napisać/zadzwonić. Jeśli nie to albo musisz załatwić dowód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo znaleźć osobę o tym nazwisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ale to nazwisko chyba nie istnieje:( To moge wyslac swoj dowod i poprosic o zmiane?

#54095 13/03/2004 03:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
mam takie pytanko wlasnie jutro zamierzam zalozyc konto u jakiegos buka internetowego i wacham sie miedzy Expektem i Unibetem co wy byscie wybrali ja sklaniam sie do Unibetu bo tam jest do 100 zl od pierwszego depozytu gratis wiec jak wplace 100 to bede mial 200 zlotych jak myslicie ktorego buka wybrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54096 14/03/2004 20:59
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Pytanko :

działa wam unibet ?? może tym razem tylko mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#54097 14/03/2004 21:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
nie dziala

#54098 14/03/2004 21:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
znow nie dziala, ciekawe na jak dlugo to bedzie trwac tym razem! :rolleyes:

#54099 14/03/2004 22:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
@Jiro: mi tez nie dziala wiec to nie problem z DNS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54100 15/03/2004 00:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
witam
niech mi ktos odpowie na temat tej promocji w unibecie..
powiedzmy że wpłacam pzrelewem 100 zł. Rejestruje sie poprzez czerwony link i mam 200 zł.
Ale nie kumam za cholere tego:
"Jeżeli otworzył Pan konto przez link promocyjny bonus zostanie automatycznie dopisany do Pana konta po wpłaceniu 100 pln . Aby dokonać wypłaty z konta należy postawić zakłady za łączną sumę 300pln. Nasza promocja mówi o pięciokrotnym obróceniu bonusem"
o co tu chodzi ????? jak mam obrucić 300 zł pięciokrotnie??? żeby wypłacic gotówke??
czy to znaczy że musze uzyskać 2500 tys zł ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy co ???
mógłby to mi ktos na prosty język pzrełozyć jak dla sześciolatka:)
z góry thx
pozdro

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1