|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Fish miał ostatnio jakąs kontuzje? Jak u niego sytuacja ze zdrówkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Fish miał ostatnio jakąs kontuzje? Jak u niego sytuacja ze zdrówkiem? kilka stron wcześniej: Ramirez-Hidalgo 1st set  Ramirez Hidalgo  u buka, gdzie krecz nie powoduje zwrotu (ja w GB) Fish okolo 2 miesiace temu przeszedl operacje serca.. miał arytmię.. dopiero na początku czerwca mógł zacząć się więcej ruszać.. ja nawet nie wyobrażam sobie jak po takich problemach i takiej przerwie w grze będzie w stanie grać 5-setówkę.. już nie tylko chodzi o fizyczne możliwości, ale i o czyste tenisowe "czucie" gry.. RRH wiem wiem - żaden grajek na trawie.. ale na pewno w takiej sytuacji widzi szanse na 2ga runde Wimbledonu, a skoro z Darcisem przegrał tylko 6:7 5:7 i z Fallą 4:6 4:6 to nie jest z nim tak źle.. z tak źle przygotowanym Fishem naprawdę będzie w stanie sobie poradzić wg mnie Dodatkowo - Fish chciał wystartować już w Queens.. skoro tego nie zrobił, to dla mnie znaczy że nie był gotowy.. Wimbledonu odpuścić nie może, ale nie znaczy to że nie odpadnie.. dla mnie jest za wcześnie na jego powrót
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
a jednak Fish grał: 19-23 czerwca BNP Paribas Classic: Singles
Tuesday 19th June: Lleyton Hewitt d. Kei Nishikori 7-6(4), 6-3 Wednesday 20th June: Feliciano Lopez d. Tomas Berdych 6-4, 6-4 Kei Nishikori d. Mardy Fish 6-4, 3-6, 10-8 Thursday 21st June: Mardy Fish vs. Lleyton Hewitt 6-3, 3-3 (play abandoned due to rain) Friday 22nd June: Tomas Berdych d. Lleyton Hewitt 6-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Cipolla mnie wczoraj na 3tys ;[
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Cipolla mnie wczoraj na 3tys ;[ Cipa cie wyruchala  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
pogoda jest zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
a tak powaznie to na poniedzialek i wtorek mialo byc bez opadow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
Ruben Ramirez Hidalgo - Mardy Fish patrze na historie to nawet hc 8.5 na hiszpana jest mocno wątpliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
a tak powaznie to na poniedzialek i wtorek mialo byc bez opadow  tak, powinno być OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
patrząc na historię, to na pewno tak..
patrząc na teraźniejszość, to raczej nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283 |
podpowie ktos w jakim buku najlepiej zalozyc konto? gdzie wysoki bonus i dobre kursy wiele kombinacji? z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
a tak powaznie to na poniedzialek i wtorek mialo byc bez opadow  Witam witam i o zdrowie pytam  jak tam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Schiavone po 1.80  Frania pokazala sie calkiem niezle w ostatnim turnieju, Robson to nadzieja Brytoli ale nie ten poziom jak narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
a tak powaznie to na poniedzialek i wtorek mialo byc bez opadow  Witam witam i o zdrowie pytam  jak tam ? poszlo priv zeby tu burdelu nie robic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Pany znajde gdzies rozpiske jakie mecze transmituje dzis Polsat Sport News?Bo ni wuja nigdzie nie moge znalezc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Pany znajde gdzies rozpiske jakie mecze transmituje dzis Polsat Sport News?Bo ni wuja nigdzie nie moge znalezc. http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Pany znajde gdzies rozpiske jakie mecze transmituje dzis Polsat Sport News?Bo ni wuja nigdzie nie moge znalezc. na poczatku transmisji zazwyczaj komentatorzy mowia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
oprócz tego wszystkiego dotycząceog RRH poszło: Ebden  Jaziri +2,5s x Kukushkin +2,5s 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|