Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#542573 26/03/2006 20:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Wiosna kalendarzowa juz przyszla , niedlugo pogoda sie poprawi moze ma ktos jakis cynk co do pracy sezonowej za granica popracowalo by sie troche na swiezym powietrzu za euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#542574 27/03/2006 08:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Dokaldnie taki sam temacik chcialem zalozyc tylko o pracy na wakacje bo teraz to studia do lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I niekoniecznie tylko na swiezym powietrzu

#542575 27/03/2006 15:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Wlasnie dlatego na swiezym powietrzu bo rozne zbiory sie zaczna niedlugo i trzeba by juz miejsca rezerwowac a jesli jakas inna fucha by sie trafila niz zbiory to dlaczego nie:)

#542576 27/03/2006 15:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Był już temat o pracy przy zbiorach. Jonathan Sarkos "werbował" chętnych ale okazało się, że w styczniu/lutym było juz za późno. Oczywiście można spróbować pojechać w ciemno i zamelinować się u jakiegoś farmera pod namiotem czekając na jego łaskę ale nie wiem czy taki wałek przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#542577 01/04/2006 16:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Jest przerywanie salaty za 5euro na godzine z mozliwoscia nadgodzin tylko nie wiem czy to warto jak ktos juz kiedys robil cos podobnego to please o opinie na temat tego rodzaju pracy

#542578 01/04/2006 16:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Był już temat o pracy przy zbiorach. Jonathan Sarkos "werbował" chętnych ale okazało się, że w styczniu/lutym było juz za późno. Oczywiście można spróbować pojechać w ciemno i zamelinować się u jakiegoś farmera pod namiotem czekając na jego łaskę ale nie wiem czy taki wałek przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie radzę. Znam tylko jedną farme (w okolicy o której pisałem), na której być może można zostać przyjętym w ciągu sezonu. Pewności nie ma żadnej. Jeśli ktos chce jechać do innej pracy i na dłużej (6 miesięcy, rok), polecam ta agencję:

www.itcpraca.pl [itcpraca.pl]

#542579 01/04/2006 16:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Chyba zle sie wyrazilem ja nie mowie o szukaniu na oslep ja mowie ze jest praca z umowa ze masz zagwarantowane minimum 8 godzin na dobe 5 ojro na godzine + nadgodziny dla chetnych i nie ma mowy zeby zeby szukac wiatru w polu bo to gwarant tylko o o mi chodzi: ja nigdy tego nie robilem i tu pytanie czy 5 euro nie jest za mala stawka , czy da sie z tego wyzyc za granica i przywiezc niezla sumke do kraju ?

#542580 01/04/2006 16:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
Chyba zle sie wyrazilem ja nie mowie o szukaniu na oslep ja mowie ze jest praca z umowa ze masz zagwarantowane minimum 8 godzin na dobe 5 ojro na godzine + nadgodziny dla chetnych i nie ma mowy zeby zeby szukac wiatru w polu bo to gwarant tylko o o mi chodzi: ja nigdy tego nie robilem i tu pytanie czy 5 euro nie jest za mala stawka , czy da sie z tego wyzyc za granica i przywiezc niezla sumke do kraju ?

Wyżyc za granicą się z tego da. Na przywiezienie czegokolwiek z powrotem nie daję ŻADNYCH szans.

#542581 01/04/2006 16:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Uprzedzając pytanie dlaczego, już piszę: bo będziesz chciał zjeść, iść do lokalu, i wypić browar. Bo będziesz musiał zalaćić za mieszkanie, czy jakikolwiek inny lokal, bo zapewne pojedziesz do jakiegoś miasta na jakieś zakupy. Większość tych, którzy jadą i myślą, że wszsytko będą osczędzać, nie ma racji - takie potępowanie jest sprzeczne z ludzką naturą. trzeba by było odmawiać sobie prawie wszystkiego, a to niemożliwe.

#542582 01/04/2006 17:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
lokal gratis w gre wchodzi tylko zarcie i przejazd , powiedzmy ze wyciagne na miesiac 1500euro z tego jakies 150 na przejazd zostaje 1350euro i tu pytanie ile schodzi na zarcie bo piwo odpada na 100%

#542583 01/04/2006 17:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
lokal gratis w gre wchodzi tylko zarcie i przejazd , powiedzmy ze wyciagne na miesiac 1500euro z tego jakies 150 na przejazd zostaje 1350euro i tu pytanie ile schodzi na zarcie bo piwo odpada na 100%

oO jśli tak kalkulujesz i jesteś twardziel, a wiec nigdzie ni e pojedziesz na wyciczki, czy na zakupy, to pewnie z 1000 przywieziesz. 350 na jedzenie raczej spokojnie starczy.

#542584 01/04/2006 17:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
hehe jak praca w polu czyli na wsi to co tam zwiedzac z reszta czlowiek sie narobi bo wiadomo ze za granica trzeba ryc to kazde male euro uszanuje do tegi chyba nie trzeba byc twardzielem wystarczy zmeczenie po pracy jesli traci sie za granica okolo 350 na jedzenie to niezle dzieki Jonathan Sarkos

#542585 01/04/2006 18:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Myślę, że jak ktoś będzie zapieprzał 8 godzin dziennie przy sałacie, to później nigdzie się nie będzie chciało iść. poza tym na farmie trudno znaleźć atrakcyjne miejsca do zwiedzania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wypicie 2-3 browarów też nie zabierze majątku. Mówisz, że mieszkanie masz za free, także myślę, że na pewno nie będziesz stratny na takim wyjeździe. Grunt, to chcieć pracować.

#542586 01/04/2006 18:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
breugel

a gdzież to niby miałbyś jechać ? na pewno jest w okolicy jakieś większe miasto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Szewczenko

Zapewniam Cię, że znajomi mi Czesi i Polacy (ale przede wszystkim Pepiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), balowali po dniu pracy, że hej ! Za pierwszym i drugim razem graliśmy nawet co środę przeciwko Szkotom na pełnowymiarowym boisku. Owszem, co nieco bolało w mięśniach, ale błyskawicznie się zapominało o takich drobiazgach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#542587 01/04/2006 18:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Praca jest w okolicach hamburga ale dokladnych namiarow jeszcze nie mam bede mial moze pojutrz jak ktos z kujawsko-pomorskiego i praca przy salacie to moze sie dokoptowac

#542588 01/04/2006 18:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
A jesli chodzi o mieszkanie to sa to baraki dwu-trzy osobowe w poblizu miejsca pracy pralka i piecyk na miejscu tak ze mozna cos upichcic i wyprac cholipa nie wiem jak z prysznicem i kilkoma innymi waznymi drobiazgami dopytam sie jeszcze

#542589 01/04/2006 19:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Co do Pepików, to będąc zeszłego roku w Londynie pracowałem z takim jednym. Któregoś razu rozmowa zeszła na dziewczyny, Każdy coś od siebie dodał ale najlepszą teorię przedstawił właśnie ten Czech. Powiedział, że nie ma i nie zamierza mieć dziewczyny na stałe, bo to dużo kosztuje. A jak mu się chce seksu, to idzie do burdelu, gdzie pana dokładnie wie co robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jego marzeniem był wyjazd do Tajlandii, bo tam do każdego pokoju w hotelu dają pannę gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. A dzień zaczynał od skręcenia sobie jointa i wypicia dwóch browarów. Przekoleś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei), 2,478 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1