|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Wiosna kalendarzowa juz przyszla , niedlugo pogoda sie poprawi moze ma ktos jakis cynk co do pracy sezonowej za granica popracowalo by sie troche na swiezym powietrzu za euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Dokaldnie taki sam temacik chcialem zalozyc tylko o pracy na wakacje bo teraz to studia do lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I niekoniecznie tylko na swiezym powietrzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Wlasnie dlatego na swiezym powietrzu bo rozne zbiory sie zaczna niedlugo i trzeba by juz miejsca rezerwowac a jesli jakas inna fucha by sie trafila niz zbiory to dlaczego nie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Był już temat o pracy przy zbiorach. Jonathan Sarkos "werbował" chętnych ale okazało się, że w styczniu/lutym było juz za późno. Oczywiście można spróbować pojechać w ciemno i zamelinować się u jakiegoś farmera pod namiotem czekając na jego łaskę ale nie wiem czy taki wałek przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Jest przerywanie salaty za 5euro na godzine z mozliwoscia nadgodzin tylko nie wiem czy to warto jak ktos juz kiedys robil cos podobnego to please o opinie na temat tego rodzaju pracy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Był już temat o pracy przy zbiorach. Jonathan Sarkos "werbował" chętnych ale okazało się, że w styczniu/lutym było juz za późno. Oczywiście można spróbować pojechać w ciemno i zamelinować się u jakiegoś farmera pod namiotem czekając na jego łaskę ale nie wiem czy taki wałek przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie radzę. Znam tylko jedną farme (w okolicy o której pisałem), na której być może można zostać przyjętym w ciągu sezonu. Pewności nie ma żadnej. Jeśli ktos chce jechać do innej pracy i na dłużej (6 miesięcy, rok), polecam ta agencję: www.itcpraca.pl [ itcpraca.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Chyba zle sie wyrazilem ja nie mowie o szukaniu na oslep ja mowie ze jest praca z umowa ze masz zagwarantowane minimum 8 godzin na dobe 5 ojro na godzine + nadgodziny dla chetnych i nie ma mowy zeby zeby szukac wiatru w polu bo to gwarant tylko o o mi chodzi: ja nigdy tego nie robilem i tu pytanie czy 5 euro nie jest za mala stawka , czy da sie z tego wyzyc za granica i przywiezc niezla sumke do kraju ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Chyba zle sie wyrazilem ja nie mowie o szukaniu na oslep ja mowie ze jest praca z umowa ze masz zagwarantowane minimum 8 godzin na dobe 5 ojro na godzine + nadgodziny dla chetnych i nie ma mowy zeby zeby szukac wiatru w polu bo to gwarant tylko o o mi chodzi: ja nigdy tego nie robilem i tu pytanie czy 5 euro nie jest za mala stawka , czy da sie z tego wyzyc za granica i przywiezc niezla sumke do kraju ? Wyżyc za granicą się z tego da. Na przywiezienie czegokolwiek z powrotem nie daję ŻADNYCH szans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Uprzedzając pytanie dlaczego, już piszę: bo będziesz chciał zjeść, iść do lokalu, i wypić browar. Bo będziesz musiał zalaćić za mieszkanie, czy jakikolwiek inny lokal, bo zapewne pojedziesz do jakiegoś miasta na jakieś zakupy. Większość tych, którzy jadą i myślą, że wszsytko będą osczędzać, nie ma racji - takie potępowanie jest sprzeczne z ludzką naturą. trzeba by było odmawiać sobie prawie wszystkiego, a to niemożliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
lokal gratis w gre wchodzi tylko zarcie i przejazd , powiedzmy ze wyciagne na miesiac 1500euro z tego jakies 150 na przejazd zostaje 1350euro i tu pytanie ile schodzi na zarcie bo piwo odpada na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
lokal gratis w gre wchodzi tylko zarcie i przejazd , powiedzmy ze wyciagne na miesiac 1500euro z tego jakies 150 na przejazd zostaje 1350euro i tu pytanie ile schodzi na zarcie bo piwo odpada na 100% oO jśli tak kalkulujesz i jesteś twardziel, a wiec nigdzie ni e pojedziesz na wyciczki, czy na zakupy, to pewnie z 1000 przywieziesz. 350 na jedzenie raczej spokojnie starczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
hehe jak praca w polu czyli na wsi to co tam zwiedzac z reszta czlowiek sie narobi bo wiadomo ze za granica trzeba ryc to kazde male euro uszanuje do tegi chyba nie trzeba byc twardzielem wystarczy zmeczenie po pracy jesli traci sie za granica okolo 350 na jedzenie to niezle dzieki Jonathan Sarkos
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Myślę, że jak ktoś będzie zapieprzał 8 godzin dziennie przy sałacie, to później nigdzie się nie będzie chciało iść. poza tym na farmie trudno znaleźć atrakcyjne miejsca do zwiedzania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wypicie 2-3 browarów też nie zabierze majątku. Mówisz, że mieszkanie masz za free, także myślę, że na pewno nie będziesz stratny na takim wyjeździe. Grunt, to chcieć pracować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
breugel
a gdzież to niby miałbyś jechać ? na pewno jest w okolicy jakieś większe miasto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Szewczenko
Zapewniam Cię, że znajomi mi Czesi i Polacy (ale przede wszystkim Pepiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), balowali po dniu pracy, że hej ! Za pierwszym i drugim razem graliśmy nawet co środę przeciwko Szkotom na pełnowymiarowym boisku. Owszem, co nieco bolało w mięśniach, ale błyskawicznie się zapominało o takich drobiazgach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
Praca jest w okolicach hamburga ale dokladnych namiarow jeszcze nie mam bede mial moze pojutrz jak ktos z kujawsko-pomorskiego i praca przy salacie to moze sie dokoptowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
A jesli chodzi o mieszkanie to sa to baraki dwu-trzy osobowe w poblizu miejsca pracy pralka i piecyk na miejscu tak ze mozna cos upichcic i wyprac cholipa nie wiem jak z prysznicem i kilkoma innymi waznymi drobiazgami dopytam sie jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Co do Pepików, to będąc zeszłego roku w Londynie pracowałem z takim jednym. Któregoś razu rozmowa zeszła na dziewczyny, Każdy coś od siebie dodał ale najlepszą teorię przedstawił właśnie ten Czech. Powiedział, że nie ma i nie zamierza mieć dziewczyny na stałe, bo to dużo kosztuje. A jak mu się chce seksu, to idzie do burdelu, gdzie pana dokładnie wie co robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jego marzeniem był wyjazd do Tajlandii, bo tam do każdego pokoju w hotelu dają pannę gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. A dzień zaczynał od skręcenia sobie jointa i wypicia dwóch browarów. Przekoleś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|