Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by wsadzecigłowedopralki
a najlepsze jest to że czułem że Kuba może sprawic duże kłopoty Brazyli i jeszcze odradzałem gościowi w fortunie typ z handi na Brazylijczyków
ostatecznie
zamiast grać over 182,5 w Niemcy Bułgaria po 1.85 zagrałem Niemców po 1,34
zamiast dać handi na Kube nie dałem nic

można poczytać co tu mądrzy ludzie wypisują,ale później i tak najlepiej zagrac to co przyszło jako pierwsze do głowy...

bardzo czesto pisalem, zeby zadawac sie na siebie, jak sie ma czutke, Ruscy @1.3 to powinni zjesc tych Niemcow na IO tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by wsadzecigłowedopralki
a najlepsze jest to że czułem że Kuba może sprawic duże kłopoty Brazyli i jeszcze odradzałem gościowi w fortunie typ z handi na Brazylijczyków
ostatecznie
zamiast grać over 182,5 w Niemcy Bułgaria po 1.85 zagrałem Niemców po 1,34
zamiast dać handi na Kube nie dałem nic

można poczytać co tu mądrzy ludzie wypisują,ale później i tak najlepiej zagrac to co przyszło jako pierwsze do głowy...

Niekoniecznie, nie zawsze tak jest.

Dziś było tak, innym razem możesz sobie pluć w brodę że nie pograłeś tego co "inni"

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Domel a ja bym się nie napalał tak na Niemki chyba smile Plażówka to na prawdę jedyna rzecz na której w tej bukmacherce znam się bardzo dobrze choć wiadomo jak jest w bukmacherce. Niemki trochę chyba podbiły kurs na Julianie Larissie ale to co Brazylijki pokazały w pierwszych dwóch setach to był poziom kwalifikacji. Fendrick/Hanson klasa (swoją drogą tak zbudowanej zawodniczki jak Fendrick nigdy nie widziałem). Ale wiadomo z drugiej strony jak to Amerykanki wink Igrzyska Igrzyska Igrzyska... Moim zdaniem można znaleźć dużo lepsze bety smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by wsadzecigłowedopralki
a najlepsze jest to że czułem że Kuba może sprawic duże kłopoty Brazyli i jeszcze odradzałem gościowi w fortunie typ z handi na Brazylijczyków
ostatecznie
zamiast grać over 182,5 w Niemcy Bułgaria po 1.85 zagrałem Niemców po 1,34
zamiast dać handi na Kube nie dałem nic

można poczytać co tu mądrzy ludzie wypisują,ale później i tak najlepiej zagrac to co przyszło jako pierwsze do głowy...

Insynuujesz, że ktoś tutaj wyprał Ci głowę? wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Zajebiscie sie czyta te wasze wszystkie spiny

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by dupajas
gdzie na bet365 jest siatka plazowa?

Bet365 strasznie muli z ofertą, mecz jutro o 9:00 więc koło 8 będą kursy. MECZ PRZEŁOŻONY z dnia dzisiejszego. Unibet ma szybciej oferte na siatke.

P.S Jutro startuje WT panów, też widać ciekawe mecze.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Domel
Originally Posted by dupajas
gdzie na bet365 jest siatka plazowa?

Bet365 strasznie muli z ofertą, mecz jutro o 9:00 więc koło 8 będą kursy. MECZ PRZEŁOŻONY z dnia dzisiejszego. Unibet ma szybciej oferte na siatke.

P.S Jutro startuje WT panów, też widać ciekawe mecze.

Kessy/Ross to chyba pierwszy mecz opierdolily z tymi szwajcarskimi kosmitkami tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by sieyahh
Domel a ja bym się nie napalał tak na Niemki chyba smile Plażówka to na prawdę jedyna rzecz na której w tej bukmacherce znam się bardzo dobrze choć wiadomo jak jest w bukmacherce. Niemki trochę chyba podbiły kurs na Julianie Larissie ale to co Brazylijki pokazały w pierwszych dwóch setach to był poziom kwalifikacji. Fendrick/Hanson klasa (swoją drogą tak zbudowanej zawodniczki jak Fendrick nigdy nie widziałem). Ale wiadomo z drugiej strony jak to Amerykanki wink Igrzyska Igrzyska Igrzyska... Moim zdaniem można znaleźć dużo lepsze bety smile

W Rzymie i Moskwie tragedia (1 mecz oglądałem, nie pamiętam który). Wcześniej bardzo mało gry, w chinach również zaprezentowały się tragicznie. Akurat Fendrick nie stanowi problemu o niemki utrzymają kierunek w ataku.

Co do Brazylijek, w ataku tragedia jednak w obronie to cały czas wielkie mistrzynie

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Te Szwajcarki to poziom mułu smile Widziałem je ostatnio na Coop Beach Tour. Podstawówka siatkówki plażowej smile Nie wiem jak to się mogło dziś stać, że Kessy/Ross przegrały wink

Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
do tego zmierzam że lepiej zagrać to co się samemu wymyśliło niż iść za stadem,bo jak się pogra swój typ to wtedy to pretensje tylko do siebie lub Malinowskiego wink
a mądrości na forum to chodzi o takie sprawy jak składy(absencje,forma,kontuzje)wyniki poprzednich spotkań

przy takich typach jak ostatnio Nadal czy Gasquet co weszły dogi to wiadomo że człowiek nic nie zrobi i nie może mieć do nikogo pretensji,no chyba że do w.w. zawodników ...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
A jutro w pierwszym meczu od razu się tłuką Polacy wink Mam nadzieje, że Fijał/Prudel nie puszczą meczu bo Kądziu/Szałan ostatnio przegrali Igrzyska w tragicznym stylu a to przecież w weekend ich turniej życia był. Nie wiem gdzie oni się do niego przygotowywali...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by sieyahh
Te Szwajcarki to poziom mułu smile Widziałem je ostatnio na Coop Beach Tour. Podstawówka siatkówki plażowej smile Nie wiem jak to się mogło dziś stać, że Kessy/Ross przegrały wink

jakis szwajcarski biznesmen chyba 'posmarowal' przed meczem Amerykankom tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by sieyahh
A jutro w pierwszym meczu od razu się tłuką Polacy wink Mam nadzieje, że Fijał/Prudel nie puszczą meczu bo Kądziu/Szałan ostatnio przegrali Igrzyska w tragicznym stylu a to przecież w weekend ich turniej życia był. Nie wiem gdzie oni się do niego przygotowywali...

jakich kursow sie spodziewasz? z 1.4 wzialbym na Fijalki tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Jakiś film co akcja toczy się w więzieniu ktoś zna ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by pawel Wafel
Jakiś film co akcja toczy się w więzieniu ktoś zna ?

Skazani na Shawshank tongue?

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Dobra Panowie, ja śmigam na 1 piwko później spać.

Mam nadzieję że jutro jakieś peffy z plażówki wpadną tongue

Narazka

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
1.4 też bym brał po przerwie teraz smile Po 1, Młodzi baaardzo słaba forma, po 2, u Fifiego po kontuzji już nie powinno być śladu i na pewno teraz nie robili sobie tlenówki przed Igrzyskami (potwierdzone info u źródła) ponieważ nie chciał przeciążać jeszcze barku i kolan po kontuzji. Łapali świeżość, 2 tygodnie taktyczno-technicznego treningu. Powinno wyglądać dobrze na tym turnieju i od niego zacząć przygotowania właściwe do IO więc na pewno będą chcieli jak najwiecej grać (im trochę gry brakuje przez początek sezonu). Jak dobrze pójdzie to Kądziu/Szałan może nawet wysokich warunków po znajmości nie postawić... wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Domel
Dobra Panowie, ja śmigam na 1 piwko później spać.

Mam nadzieję że jutro jakieś peffy z plażówki wpadną tongue

Narazka

Bye smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by pawel Wafel
Jakiś film co akcja toczy się w więzieniu ktoś zna ?

Felon 2008. Mi się bardzo podobał.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by pawel Wafel
Jakiś film co akcja toczy się w więzieniu ktoś zna ?

Skazani na Shawshank tongue?
Carrandiru, zdecydowanie polecam

Strona 27 z 28 1 2 25 26 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1