Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by vvisnia
Originally Posted by ZlatanCristiano
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz...

no a jak mam sie nie czepiac jak wystarczy ze pojdzie jedna seria czy jeden set przegraja to juz nasi cieniasy a jak nasi mecz wyciagna to juz sa zajebisci
ehhh ale co tu pisac jak uwage sie zwroci to od razu od kretynow i smieci

bo jakbys sledzil to forum i moje posty, to zauwazylbys, ze co chwile sie podniecam gra naszych zawodnikow od kiedy trenerm jest Anastasi, jak dotad 3 turnieje pod Jego wodza i 3 razy podium, teraz to samo sie szykuje, ten sukces to jest w duzej mierze Jego zasluga smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Jedyna przewaga Kuby to ich zasieg. Kurek przy dobrej piłce zaatakuje nad blokiem, a Winiar obije blok smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
zobaczymy jutro, bez odbioru

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Szwaby ugrac 2 sety i do kasy, licze, ze bedzie izi jak wczoraj z +1.5 na Kube boks siatka

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO
wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje
Mają zdecydowanie większe " pierdalniecie". Tak słaba gra Brazylii była spowodowana brakiem bloku, który Kubańczycy mają bardzo dobry. Kuba zagra prostą i skuteczną siatkówke. Jak dla mnie 0:3 ew. 1:3

z tym 3-0 to grubo przesadziles, z zespolem najrowniej grajacym chyba ze wszystkich czyli PL + to ze kuba to gorace glowy i nawet jak graja swoje maximum to regularnoscia nie grzesza, 3-0 zarowno dla qby jak i naszych odpada zdecydowanie wink

ja pogram 2single
over i win PL tongue

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Szwaby @2.95 i over 183.5 boks licze na wyrownany mecz

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
W takim razie do zoba jutro na quasi ;-) 3:0, 3:1 ...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO
wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje
Mają zdecydowanie większe " pierdalniecie". Tak słaba gra Brazylii była spowodowana brakiem bloku, który Kubańczycy mają bardzo dobry. Kuba zagra prostą i skuteczną siatkówke. Jak dla mnie 0:3 ew. 1:3

Mnie się wydaje, że mógł Ci się sufit spaść wiesz na co wink

A tak poważnie, to chyba trochi przesadzasz paaanie wink Tzn przede wszystkim Kuba bez SIMON, LEALA, Camejo to nie ta sama Kuba co wcześniej. Ci środkowi Mesa i Quintana czy jak on się tam nazywa może naszym środkowym robić loda i tutaj ustalmy, że takie są fakty. Podkreślam, że Kuba miała fatalną grupę: JAPONIA - dramat, Rosja - w ogniu przygotowań w każdym meczu w innym składzie, Serbia - gra młodymi zawodnikami bo kim jest Mitic czy Atansjevic na świecie ? Najlepszy przykład na kwalifikacjach olimpijskich gdzie zebrali w pysk od Niemiec, przeciętniaków. Gra po 2-3 nieudanych akcja się sypie jak tynk w Gruzji i można ich obstukać do 16. Fakty, że mogą odpalić zagrywką ale też mamy osoby które ze skrzydła mogą skończyć z wysokiej piłki i ta zagrywka żeby nas ukuć musiałby być wybitna. Po prostu nie widzę opcji, żeby Polacy przegrali a tak łatwo, że 0-3 to w ogóle wink

"Właśnie, że tak uważam"

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
@1.55 na stany w betclicu, nie za dużo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
za Anastasiego juz pacnelismy na Pucharze Swiata 3-0, wiec chyba bede spokojny o jutrzejszy wynik tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Sieyahh Ty mi tu nie rób maszkarady ! Jak 18 letni Leon ich poustawia, to na 0:3

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Jak myślicie kursy ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by mlodyLewy
Jak myślicie kursy ?

jak dadza 1.6 na Polske, to biore tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
coś mi tu śmierdzi , chciałem grac Niemcy ale bo @2.30 nie będe ,

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by vvisnia
Originally Posted by ZlatanCristiano
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz...

no a jak mam sie nie czepiac jak wystarczy ze pojdzie jedna seria czy jeden set przegraja to juz nasi cieniasy a jak nasi mecz wyciagna to juz sa zajebisci
ehhh ale co tu pisac jak uwage sie zwroci to od razu od kretynow i smieci

bo jakbys sledzil to forum i moje posty, to zauwazylbys, ze co chwile sie podniecam gra naszych zawodnikow od kiedy trenerm jest Anastasi, jak dotad 3 turnieje pod Jego wodza i 3 razy podium, teraz to samo sie szykuje, ten sukces to jest w duzej mierze Jego zasluga smile

swietny inzynier dostal swietny material smile


Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
co za łamagi z tych holenderek , na czasie powinny coś wciągnąć ooo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
1.6 Polska biore z pocałowaniem wink No Leon szacunek, ale teraz u nich pierwszym atakujacym jest Cepeda papa Leon sam nie pociągnie tego wózka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
kto miał Czeszki może ksiegować / pomarańcza została wyciśnięta

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
A dlaczego nie gra Simon ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Egon
kto miał Czeszki może ksiegować / pomarańcza została wyciśnięta

to baby, wiec jeszcze wszystko sie moze zdarzyc, ale mam nadzieje, ze Czeszki to dowioza tongue

Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1