|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz... no a jak mam sie nie czepiac jak wystarczy ze pojdzie jedna seria czy jeden set przegraja to juz nasi cieniasy a jak nasi mecz wyciagna to juz sa zajebisci ehhh ale co tu pisac jak uwage sie zwroci to od razu od kretynow i smieci bo jakbys sledzil to forum i moje posty, to zauwazylbys, ze co chwile sie podniecam gra naszych zawodnikow od kiedy trenerm jest Anastasi, jak dotad 3 turnieje pod Jego wodza i 3 razy podium, teraz to samo sie szykuje, ten sukces to jest w duzej mierze Jego zasluga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Jedyna przewaga Kuby to ich zasieg. Kurek przy dobrej piłce zaatakuje nad blokiem, a Winiar obije blok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
zobaczymy jutro, bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Szwaby ugrac 2 sety i do kasy, licze, ze bedzie izi jak wczoraj z +1.5 na Kube 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe  ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko  Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie. jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje Mają zdecydowanie większe " pierdalniecie". Tak słaba gra Brazylii była spowodowana brakiem bloku, który Kubańczycy mają bardzo dobry. Kuba zagra prostą i skuteczną siatkówke. Jak dla mnie 0:3 ew. 1:3 z tym 3-0 to grubo przesadziles, z zespolem najrowniej grajacym chyba ze wszystkich czyli PL + to ze kuba to gorace glowy i nawet jak graja swoje maximum to regularnoscia nie grzesza, 3-0 zarowno dla qby jak i naszych odpada zdecydowanie  ja pogram 2single over i win PL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873 |
Szwaby @2.95 i over 183.5  licze na wyrownany mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
W takim razie do zoba jutro na quasi ;-) 3:0, 3:1 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe  ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko  Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie. jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje Mają zdecydowanie większe " pierdalniecie". Tak słaba gra Brazylii była spowodowana brakiem bloku, który Kubańczycy mają bardzo dobry. Kuba zagra prostą i skuteczną siatkówke. Jak dla mnie 0:3 ew. 1:3 Mnie się wydaje, że mógł Ci się sufit spaść wiesz na co A tak poważnie, to chyba trochi przesadzasz paaanie  Tzn przede wszystkim Kuba bez SIMON, LEALA, Camejo to nie ta sama Kuba co wcześniej. Ci środkowi Mesa i Quintana czy jak on się tam nazywa może naszym środkowym robić loda i tutaj ustalmy, że takie są fakty. Podkreślam, że Kuba miała fatalną grupę: JAPONIA - dramat, Rosja - w ogniu przygotowań w każdym meczu w innym składzie, Serbia - gra młodymi zawodnikami bo kim jest Mitic czy Atansjevic na świecie ? Najlepszy przykład na kwalifikacjach olimpijskich gdzie zebrali w pysk od Niemiec, przeciętniaków. Gra po 2-3 nieudanych akcja się sypie jak tynk w Gruzji i można ich obstukać do 16. Fakty, że mogą odpalić zagrywką ale też mamy osoby które ze skrzydła mogą skończyć z wysokiej piłki i ta zagrywka żeby nas ukuć musiałby być wybitna. Po prostu nie widzę opcji, żeby Polacy przegrali a tak łatwo, że 0-3 to w ogóle "Właśnie, że tak uważam"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
@1.55 na stany w betclicu, nie za dużo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
za Anastasiego juz pacnelismy na Pucharze Swiata 3-0, wiec chyba bede spokojny o jutrzejszy wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Sieyahh Ty mi tu nie rób maszkarady ! Jak 18 letni Leon ich poustawia, to na 0:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
jak dadza 1.6 na Polske, to biore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
coś mi tu śmierdzi , chciałem grac Niemcy ale bo @2.30 nie będe ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz... no a jak mam sie nie czepiac jak wystarczy ze pojdzie jedna seria czy jeden set przegraja to juz nasi cieniasy a jak nasi mecz wyciagna to juz sa zajebisci ehhh ale co tu pisac jak uwage sie zwroci to od razu od kretynow i smieci bo jakbys sledzil to forum i moje posty, to zauwazylbys, ze co chwile sie podniecam gra naszych zawodnikow od kiedy trenerm jest Anastasi, jak dotad 3 turnieje pod Jego wodza i 3 razy podium, teraz to samo sie szykuje, ten sukces to jest w duzej mierze Jego zasluga  swietny inzynier dostal swietny material
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
co za łamagi z tych holenderek , na czasie powinny coś wciągnąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
1.6 Polska biore z pocałowaniem  No Leon szacunek, ale teraz u nich pierwszym atakujacym jest Cepeda  Leon sam nie pociągnie tego wózka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
kto miał Czeszki może ksiegować / pomarańcza została wyciśnięta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
A dlaczego nie gra Simon ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
kto miał Czeszki może ksiegować / pomarańcza została wyciśnięta to baby, wiec jeszcze wszystko sie moze zdarzyc, ale mam nadzieje, ze Czeszki to dowioza 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|