Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Baqu
EGBA, europejska organizacja skupiająca firmy bukmacherskie zaskarżyła polską ustawę hazardową

http://www.rp.pl/artykul/706160,712489.html

Nie wiem czy w przeszłości zdarzały się już tego typu skargi i jaki był efekt, ale jedno wydaje mi się nader pozytywne - chyba wreszcie wytworzyło się jakieś lobby netowych w polskiej sprawie. Może jednak nie jesteśmy dla nich - jak to utrzymywali niektórzy - takim trzecim światem. Oby.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Siatkarze z Trento podczas Final Four (które startuje już w najbliższą sobotę) wystąpią ze znakami zapytania ... na koszulkach. Wszystko przez polskie prawo, które zakazuje reklamowana zakładów bukmacherskich... Włosi są oburzeni.

laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
The God of Gamblers

Great story about gambling industry in Macau

http://t.co/dzxIkUq0

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Making the house beat itself - historia pewnego gracza kasyka, który wygrał... SPORO.

ciekawe, więc polecam :}

http://www.economist.com/blogs/game...rc=scn/fb/wl/bl/makingthehousebeatitself

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.pokertexas.pl/newsy/problemy-z-hiszpanskimi-licencjami/

"Firmy ubiegające się o licencje będą musiały zgodzić się na zapłacenie podatku za ostatnie cztery lata! To oznacza, że wielu największych operatorów może wycofać swoje wnioski licencyjne. Jak podaje strona Pokerfuse.com bwin.party zapłacić miałoby 60 milionów euro, Sportingbet 50 milionów, a PokerStars nawet 200 milionów. Paradoksalnie w najlepszej sytuacji są firmy, których dotychczasowa obecność na hiszpańskim rynku była niewielka."

shocked laugh laugh
ps. to się nadaje do śmiesznei żałosne zarazem

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
@ Agassi

No ale robią jakiś ruch w stronę legalizacji. I nie traktują pokera jako szkodliwy społecznie hazard smile

Im gorzej tym lepiej. Im więcej socjaliści zabrali z kieszeni podatników i im więcej stracili, tym chętniej wyciągają łapę po inne dochody. A wtedy bzdury ideologiczne, wymyślone wcześniej, przestają obowiązywać. Liczy się już tylko kasa.

Ten 1 czerwca traktowałbym jako pierwszą przymiarkę.
I postawiłbym na dalszą liberalizację w czasie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.pokertexas.pl/newsy/dunskie-porozumienie-pierwszym-krokiem-do-ujednolicenia-prawa-w-ue/

"Porozumienie to jest także częścią nowego prawa obowiązującego w Danii. Na jego mocy operatorzy posiadający licencję jednego ze wspomnianych urzędów będą mogli oferować swoje usługi duńskim graczom bez potrzeby lokowania swoich serwerów w samej Danii."

to się Panie art nazywa właściwy krok w kierunku legalizacji grin
takiego ujednolicenia prawa w UE Sobie życzymy cool

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2423:celnicy-zap%C5%82ac%C4%85-za-automat&Itemid=34

".....Dzisiejszy wyrok jest prawomocny z natychmiastową klauzulą wykonalności a kwota odszkodowania wyniesie ok. 50 tys. złotych.

Sędzia w długim uzasadnieniu odrzucił wszystkie argumenty celników i podtrzymał stanowisko reprezentowane przez stronę spółki Aplauz."

Kapica 3maj się laugh laugh

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Polska ustawa o grach hazardowych wymagała notyfikacji Komisji Europejskiej, która oceniłaby ją pod kątem zgodności z unijnym prawem. Tak orzekł Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu. Polska tymczasem argumentowała że nie było takiego wymogu.

[Linked Image]

Dosłownie kilka minut temu, wszyscy z branży hazardowej wstawili butelki szampana do lodówek! Unijny Trybunał Sprawiedliwości właśnie ogłosił, że polska ustawa o grach hazardowych jest niezgodna z prawem UE!!! Co to oznacza? Kapica ma przej***ane! Wszystkie dotychczasowe postępowania na podstawie tej nielegalnej ustawy zostają wstrzymane, a dotychczasowe orzeczenia będa mogły być skutecznie podważone. O odszkodowaniach nie wspomnę! Poseł Kalisz własnie na TVP Info wspomniał, że w Luksemburgu w kuluarach mówi się o odszkodowaniach nawet kilka miliardów euro! Politycy Platformy Obywatelskiej z Kapicą, Bonim i Tuskiem niech teraz zapłacą z własnej kieszeni!!!


Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765


piwo

puke PO

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Ciekawe - jesli trybunal orzekl ze rzad zaniechal ratyfikacje to znaczy ze cala ustawa jest do kosza.

Pewnie beda mieli jakis krótki okres na nowelizacje tym razem z unijna ratyfikacja.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pewnie o to im chodziło wink teraz się podzielą kolesie milardami z odszkodowan, które wiadomo kto zapłaci laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Originally Posted by mazik
Pewnie o to im chodziło wink teraz się podzielą kolesie milardami z odszkodowan, które wiadomo kto zapłaci laugh

Myślę podobnie
Przecież aż takimi idiotami nie są aby mieć nadzieję że przed KE to przejdzie...W tym kraju już naprawdę nic mnie nie zdziwi

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
he,he Sosna żałosny klakierze laugh
czekam na przeprosiny grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by michau13
Ciekawe - jesli trybunal orzekl ze rzad zaniechal ratyfikacje to znaczy ze cala ustawa jest do kosza.

Pewnie beda mieli jakis krótki okres na nowelizacje tym razem z unijna ratyfikacja.

procedura samej notyfikacji potrwa jak zwykle minimum 6 miesięcy a skończymy tak samo jak Grecja laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Teraz tylko patrzeć jak bukmacherzy zaczną się reklamować jak przed tym bublem.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by oli
Teraz tylko patrzeć jak bukmacherzy zaczną się reklamować jak przed tym bublem.

w dodatku legalnie wracając do porządku prawnego sprzed tego gówna laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by oli
Teraz tylko patrzeć jak bukmacherzy zaczną się reklamować jak przed tym bublem.

w dodatku legalnie wracając do porządku prawnego sprzed tego gówna laugh

Na miejscu Lecha czy Wisły też bym tych pajaców zaskarżył że stracili sponsorów grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu grin

ps. może przy tej okazji ta ustawa trafi wreszcie pod obrady Trybunału Konstytucyjnego wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
Originally Posted by AGASSI
Cała Ekstraklasa może teraz żądać odszkodowania za utratę sponsora w postaci bodajże Unibetu grin


I z czego cieszysz?
Odszkodowanie zapłaci Tusk,Kapica,czy każdy obywatel Polski?

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1