"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#545266 11/06/2006 12:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
a gdzie mozna zagrac x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#545267 11/06/2006 12:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
A to zawsze musi byc do grania? Nie mozesz sobie samemu rozlozyc stawek odpowiednio na X2?

#545268 11/06/2006 16:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Ale ''moja'' Kmiteczka dziś pojedzie z Leżajskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#545269 14/08/2006 11:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
witam mam pytanie czy orientuje sie czy jakiś buk obecnie oferuje zakłady na III lige piłkarską , bardzo prosze o odpowiedż

#545270 14/08/2006 12:01
Dołączył: May 2006
Posty: 404
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 404
pewnie BAW - tak się reklamują, ale ja nie gram u nich.
niektóre mecze są w bat-at-home.
o innych nie wiem.

#545271 14/08/2006 12:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
BAW oferuje, ale tylko 1x2

#545272 14/08/2006 13:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
BAW ma też podórki

#545273 14/08/2006 14:06
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
Quote
witam mam pytanie czy orientuje sie czy jakiś buk obecnie oferuje zakłady na III lige piłkarską , bardzo prosze o odpowiedż
w Tamtym sezonie mozna było typować 3 lige w STS-ie niewiem jak teraz pozdro

#545274 17/08/2006 20:38
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
GKS Katowice - Walka Zabrze 1 kurs: 1,45 prof

Tutaj zdecydowanym faworytem sa gospodarze, grają przed własną liczną publicznoscią co juz jest duzym atutem przemawiajacym za GKS-em, do składu powraca Krzysztof Sadzawicki znany z pierwszoligowych wystepów, także obrona bedzie bardzo wzmocniona, GKS ostatni mecz zremisował po bardzo słabej grze na wyjezdzie z TOR Dobrzeń Wielki, gdzie zagrali bez ambicji, bo mysleli ze jak przyjedzie wielki GKS to rywal sie położy i sie przeliczyli co spotkało się z wielka krytyką ze strony kibiców i teraz piłkarze zapowiadaja rehabilitacje. Walka Zabrze obecnie jest na 2 miejscu z 7 pkt. ale to dopiero poczatek rozgrywek. GKS powinien wygrać ten mecz bez większych problemów a kurs 1,45 jest warty zagrania

#545275 19/08/2006 09:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko

Nasz Motor stały bywalec trzeciej ligi juz od kilku lat, wiecznie środek tabeli. Wraz z zapowiedzami w poprzednich sezonach ze walczymy o 2 lige przychodziło rozczarowanie i tylko czołówka tabeli. Ale to juz historia. Dzis pojedynek z beniaminkiem 3 ligi Okocimskim. Zespół z Brzeska w pierwszych 2 kolejkach pokazał że jak na 3 lige jest po prostu słaby i uległ na wyjeździe 3:0 Kolejażowi Stróże, a potem na własnym terenie zremisował 1:1 z drugim beniaminkiem Koroną II Kielce (którą zresztą Motor ograł na wyjeździe). No własnie jak juz wspomniałem Motor na dzień dobry pokonuje w Kielach przy nowym obiekcie Korone 2:1. Kolejny mecz Motor to również wyjazd i znów wygrana 1:0 z Wisłoką Dębica. Niestety okupiona złamaną ręką naszego bramkarza Studzińskiego (obronił karny). Nadszedł w końcu pierwszy mecz przed własną publiką, ale dziś na Zygmuntowskich dopingu nie bedzie. Kibice zbierają sie przed stadionem i stamtąd bedzie prowadzony doping. To protest przeciwko olewającej nas postawie działaczy. Oczywiscie czesc kibicow tzw zgredów i reszty nie kumatch zasiądzie dzis normalnie na trybunach.

Reasumując Motor ma dużo większy potencjał niż Brzesko co pokazały dwie pierwsze kolejki, pozatym gramy u siebie.

Typ 1 @1.35 BAW

#545276 27/08/2006 09:26
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
Piłkarze GOSSO Stali Głowno w swoim kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi zmierzą się na własnym boisku z Pelikanem Łowicz. Łowiczanie w ubiegłym sezonie należeli do najlepszych zespołów trzecioligowych rozgrywek ubiegłego sezonu. Podopieczni trenera Jacka Cyzio zajęli drugie miejsce i zakwalifikowali się do meczów barażowych o drugą ligę!. Niestety dla łowiczan, Pelikan trafił na dobrze usposobionych piłkarzy Podbeskidzia Bielsko Biała i w dwumeczu okazał się słabszy od rywali, remisując na własnym boisku 1:1 i przegrywając na wyjeździe 2:5. W ubiegłym sezonie głownianie potykali się z Pelikanem dwukrotnie. W pierwszym meczu w Głownie padł wynik bezbramkowy, a z kolei na wyjeździe w rundzie wiosennej łowiczanie pokonali "stalowców" 2:0. W sumie obie ekipy na boiskach III ligi spotykały się jak dotąd ośmiokrotnie. Trzy mecze zakończyły się zwycięstwem Stali, cztery spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze Pelikana, a tylko raz padł wynik nierozstrzygnięty. Bilans bramkowy mają korzystny rywale z Łowicza 11-5. Z kolei lepszy bilans posiadają podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego jeśli chodzi o mecze rozegrane w Głownie, skąd tylko raz w sezonie 2004/05 "ptakom" udało się wywieźć komplet punktów. W bieżących rozgrywkach Pelikan jakby słabszy. W dwóch kolejkach łowiczanie wywalczyli zaledwie dwa punkty (remisy na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:2, mimo prowadzenia 2:0 do przerwy oraz podział punktów u siebie z Mazowszem Grójec 1:1, wyrównujący gol dla łowiczan w 90 min. spotkania). Głownianie z czterema punktami plasują się neico wyżej. Zwycięstwo z Radomiakiem na wyjeździe 2:1 i remis 1:1 na własnym boisku z innym spadkowiczemn z II ligi Świtem Nowy Dwór Mazowiecki ma swoją wymowę. Wydaje mi się, że podział punktów w niedzielę w Głownie (początek meczu o godzinie 17:00) jest najbardziej prawodpodobny. Trzeba jeszcze pamiętać, że potyczki Pelikana z GOSSO Stalą Głowno są swego rodzaju meczem derbowym, bowiem oba miasta dzieli zaledwie trzydzieści kilometrów.
GOSSO Stal Głowno - Pelikan Łowicz
Nasz typ 1X, 1,36 @ bwin.com
Stawki: 1 - 2,5
X - 3,0
2 - 2,5
1X - 1,36
X2 - 1,36
12 - 1,25
(źródło www.dlakibica.pl [dlakibica.pl])

#545277 28/08/2006 07:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
Tak jak przewidywałem padł remis w meczu Stal Głowno - Pelikan Łowicz. Dla Głowna remis z łowiczanami to dobry wynik. Pelikan w trzecim meczu nowego sezonu zanotował trzeci kolejny remis.

#545278 31/08/2006 13:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
[color:"green"]Górnik Wieliczka[/color]
VS
[color:"red"]Wisła II Kraków[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Typ: x2<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Pierwsze spotkanie otwierające szóstą kolejke spotkań w III lidze grupie 4. Do Wieliczki przyjeżdża krakowska Wisła. Dla miejscowych kibiców będzie to na pewno ciekawa potyczka z bardziej utytułowanym zespołem choć to tylko rezerwy klubowe Wisły Kraków. Górnik Wieliczka aktualnie zajmuje w trzeciej lidze czwarte miejsce. W tym sezonie mają bilans (2-2-1). W tym na swoim boisku (2-0-1). Na swoim boisku byli wstanie pokonać (2:0) Stal Rzeszów i w tym samym stosunku bramkowym AKS Busko Zdrój. Dopiero w ostatniej przegrali (1:2) z Wisłoką Dębica. Gol dla gości padł już w 90 minucie spotkania. Goście z Krakowa dysponują młodym składem. Czasem któryś z zawodników z pierwszego składu ogrywa się w drugim zespole. Ostatnio właśnie w ten sposób występuje Rumun Emilian Dolha. Wisła II Kraków aktualnie w tabeli ligowej zajmuje jedenaste miejsce z bilansem (2-0-3). Klubu dzieli aż siedem pozycji w tabeli ligowej. Jednak jeśli spojrzymy na ilość punktów to są to tylko dwa oczka. Wisła na wyjazadach w tym sezonie w ogóle sobie nie radzi. Przegrywali ze Stalą Rzeszów (0:4) i AKS Busko Zdrój w tym samym stosunku bramkowym. Ostatnia kolejka była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu rezerwistów. Wygrali na swoim boisku z Avią Świdnik (3:1). Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się młodzi i utalentowani zawodnicy "Białej Gwiazdy" - Patryk Małecki strzelił bramkę w 7 minucie spotkania a takża zaliczył dwie asysty i nie strzelił dwóch stuprocentowych sytuacji. Drugim piłkarzem, który się wyróżnia w rezerwach Wisły był rumuński bramkarz Emilian Dolha. Tych dwóch piłkarzy bardzo pomogło drużynie w tym spotkaniu.

Faworytem tego spotkania jest Górnik Wieliczka jednak goście z Krakowa pokazali się w ostatnim meczu z dobrej strony. Myślę, że powinni przerwa złą passe i chociaż zremisować na trudnym terenie w Wieliczce. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest bardzo zachęcający i myślę, że za małą stawkę można zagrać na Wisłę II Kraków.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#545279 01/09/2006 20:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Na jutro 2 propozycje z 3 ligi grupy 1. Do zagrania w Bet-at-home, Bwin też.

Drweca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyz 2
W bet-at-home na 2 - 2.35
W bet-and-win wycofane:)

Nie podaje swojej analizy, zachowam ja dla siebie.

Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 1 1.70 w bet-and-win
Atak Olimpii: Trafarski (10 goli poprzendi sezon w 3 lidze), Wierzba (31 goli w 4 lidze). Skład bardzo dobry, a Warmia kłopoty kadrowe i finansowe. Sam trener o tym mówi, zresztą trener złożył dymisje ktorej nie przyjął zarząd.

#545280 02/09/2006 18:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Quote
Na jutro 2 propozycje z 3 ligi grupy 1. Do zagrania w Bet-at-home, Bwin też.

Drweca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyz 2
W bet-at-home na 2 - 2.35
W bet-and-win wycofane:)

Nie podaje swojej analizy, zachowam ja dla siebie.

Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 1 1.70 w bet-and-win
Atak Olimpii: Trafarski (10 goli poprzendi sezon w 3 lidze), Wierzba (31 goli w 4 lidze). Skład bardzo dobry, a Warmia kłopoty kadrowe i finansowe. Sam trener o tym mówi, zresztą trener złożył dymisje ktorej nie przyjął zarząd.


Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ceramika Paradyż 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#545281 02/09/2006 21:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Brawo Gawlin!!!
Rzadko zaglądam do tego tematu bo i niedużo tu się dzieje (ciekawe tylko dlaczego?!), ale tym razem udało mi się skorzystać na twoich typach.
Wielkie joł! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#545282 02/09/2006 23:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Nie wiem właśnie może za mała jest oferta u naziemnych. Śledze na żywo 3 ligę, dlatego postaram się jeszcze coś pisać tutaj w tym temacie.

#545283 03/09/2006 08:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
Bardzo pozytywnie pokazuje się w III lidze Gr 1 Concordia Piotrków. Jest to tegoroczny beniaminek a na swoim koncie ma już 4 zwycięstwa na 5 meczów w tym wczorajsze bardzo wartościowe nad Unią Skierniewice. Okręg łódzki rośnie w siłę:>

#545284 08/09/2006 18:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Hetman Zamość - Hutnik kraków
Typ:2 @2.6

Analiza:

"Pazdi 08-09-06 11:31:24:
Ej człowieku szedlem dzisiaj parkiem i konczylem jeść jabłko i przede mna jakies 20 metrów byla latarnia i sobie myśle tak - jak trafie to wygramy 2-0 i co ? trafiłem !! graj na wygraną !! dobra spadam bo zaraz wyjezdzamy do zamoscia nar..."


Nie ma to jak dobre info...:D

#545285 09/09/2006 09:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz


Kurs jaki wystawił bwin na ten mecz moim zdaniem jest mocno przeszacowany (2.00) i śmiało można go grać, oczywiście mówię o graniu na Korone. Bardzo ważne, że mecz jest w niedziele czyli dzień po meczu pierwszej drużyny i w takim przypadku w II drużynie zagrają Ci co nie wystąpią w pojedynku z Łęczną. Zepewne mocno będą się chcieli pokazać Kamil Radulij i Piotr Bagnicki (Ilian Micanski licze, że wystąpi w meczu 1 drużyny). Korona II na starym obiekcie gra w kratkę przegrana z Motorem i remis ze Stalą Sanok nie napawa optymizmem, ale osobiście oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, że Stal miała 2 stałe fragmenty gry i je wykorzystała. Młodzi piłkarze Korony wraz z takimi rutyniarzami jak Cichoń, Kozubek, Rutka na obronie powinni bez problemu pokonać Wierne w tym derbowym pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sam się przejdę na ten mecz a żeby były większe emocje to postawi się lajcikowo

[color:"purple"] Typ: 1
kurs: 2.00
Buk: Bwin [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1