|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332 |
a gdzie mozna zagrac x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
A to zawsze musi byc do grania? Nie mozesz sobie samemu rozlozyc stawek odpowiednio na X2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Ale ''moja'' Kmiteczka dziś pojedzie z Leżajskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405 |
witam mam pytanie czy orientuje sie czy jakiś buk obecnie oferuje zakłady na III lige piłkarską , bardzo prosze o odpowiedż
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 404 |
pewnie BAW - tak się reklamują, ale ja nie gram u nich. niektóre mecze są w bat-at-home. o innych nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
BAW oferuje, ale tylko 1x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178 |
witam mam pytanie czy orientuje sie czy jakiś buk obecnie oferuje zakłady na III lige piłkarską , bardzo prosze o odpowiedż w Tamtym sezonie mozna było typować 3 lige w STS-ie niewiem jak teraz pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2 |
GKS Katowice - Walka Zabrze 1 kurs: 1,45 prof
Tutaj zdecydowanym faworytem sa gospodarze, grają przed własną liczną publicznoscią co juz jest duzym atutem przemawiajacym za GKS-em, do składu powraca Krzysztof Sadzawicki znany z pierwszoligowych wystepów, także obrona bedzie bardzo wzmocniona, GKS ostatni mecz zremisował po bardzo słabej grze na wyjezdzie z TOR Dobrzeń Wielki, gdzie zagrali bez ambicji, bo mysleli ze jak przyjedzie wielki GKS to rywal sie położy i sie przeliczyli co spotkało się z wielka krytyką ze strony kibiców i teraz piłkarze zapowiadaja rehabilitacje. Walka Zabrze obecnie jest na 2 miejscu z 7 pkt. ale to dopiero poczatek rozgrywek. GKS powinien wygrać ten mecz bez większych problemów a kurs 1,45 jest warty zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
Nasz Motor stały bywalec trzeciej ligi juz od kilku lat, wiecznie środek tabeli. Wraz z zapowiedzami w poprzednich sezonach ze walczymy o 2 lige przychodziło rozczarowanie i tylko czołówka tabeli. Ale to juz historia. Dzis pojedynek z beniaminkiem 3 ligi Okocimskim. Zespół z Brzeska w pierwszych 2 kolejkach pokazał że jak na 3 lige jest po prostu słaby i uległ na wyjeździe 3:0 Kolejażowi Stróże, a potem na własnym terenie zremisował 1:1 z drugim beniaminkiem Koroną II Kielce (którą zresztą Motor ograł na wyjeździe). No własnie jak juz wspomniałem Motor na dzień dobry pokonuje w Kielach przy nowym obiekcie Korone 2:1. Kolejny mecz Motor to również wyjazd i znów wygrana 1:0 z Wisłoką Dębica. Niestety okupiona złamaną ręką naszego bramkarza Studzińskiego (obronił karny). Nadszedł w końcu pierwszy mecz przed własną publiką, ale dziś na Zygmuntowskich dopingu nie bedzie. Kibice zbierają sie przed stadionem i stamtąd bedzie prowadzony doping. To protest przeciwko olewającej nas postawie działaczy. Oczywiscie czesc kibicow tzw zgredów i reszty nie kumatch zasiądzie dzis normalnie na trybunach.
Reasumując Motor ma dużo większy potencjał niż Brzesko co pokazały dwie pierwsze kolejki, pozatym gramy u siebie.
Typ 1 @1.35 BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13 |
Piłkarze GOSSO Stali Głowno w swoim kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi zmierzą się na własnym boisku z Pelikanem Łowicz. Łowiczanie w ubiegłym sezonie należeli do najlepszych zespołów trzecioligowych rozgrywek ubiegłego sezonu. Podopieczni trenera Jacka Cyzio zajęli drugie miejsce i zakwalifikowali się do meczów barażowych o drugą ligę!. Niestety dla łowiczan, Pelikan trafił na dobrze usposobionych piłkarzy Podbeskidzia Bielsko Biała i w dwumeczu okazał się słabszy od rywali, remisując na własnym boisku 1:1 i przegrywając na wyjeździe 2:5. W ubiegłym sezonie głownianie potykali się z Pelikanem dwukrotnie. W pierwszym meczu w Głownie padł wynik bezbramkowy, a z kolei na wyjeździe w rundzie wiosennej łowiczanie pokonali "stalowców" 2:0. W sumie obie ekipy na boiskach III ligi spotykały się jak dotąd ośmiokrotnie. Trzy mecze zakończyły się zwycięstwem Stali, cztery spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze Pelikana, a tylko raz padł wynik nierozstrzygnięty. Bilans bramkowy mają korzystny rywale z Łowicza 11-5. Z kolei lepszy bilans posiadają podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego jeśli chodzi o mecze rozegrane w Głownie, skąd tylko raz w sezonie 2004/05 "ptakom" udało się wywieźć komplet punktów. W bieżących rozgrywkach Pelikan jakby słabszy. W dwóch kolejkach łowiczanie wywalczyli zaledwie dwa punkty (remisy na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:2, mimo prowadzenia 2:0 do przerwy oraz podział punktów u siebie z Mazowszem Grójec 1:1, wyrównujący gol dla łowiczan w 90 min. spotkania). Głownianie z czterema punktami plasują się neico wyżej. Zwycięstwo z Radomiakiem na wyjeździe 2:1 i remis 1:1 na własnym boisku z innym spadkowiczemn z II ligi Świtem Nowy Dwór Mazowiecki ma swoją wymowę. Wydaje mi się, że podział punktów w niedzielę w Głownie (początek meczu o godzinie 17:00) jest najbardziej prawodpodobny. Trzeba jeszcze pamiętać, że potyczki Pelikana z GOSSO Stalą Głowno są swego rodzaju meczem derbowym, bowiem oba miasta dzieli zaledwie trzydzieści kilometrów. GOSSO Stal Głowno - Pelikan Łowicz Nasz typ 1X, 1,36 @ bwin.com Stawki: 1 - 2,5 X - 3,0 2 - 2,5 1X - 1,36 X2 - 1,36 12 - 1,25 (źródło www.dlakibica.pl [ dlakibica.pl])
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13 |
Tak jak przewidywałem padł remis w meczu Stal Głowno - Pelikan Łowicz. Dla Głowna remis z łowiczanami to dobry wynik. Pelikan w trzecim meczu nowego sezonu zanotował trzeci kolejny remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
[color:"green"]Górnik Wieliczka[/color] VS [color:"red"]Wisła II Kraków[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Typ: x2<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Pierwsze spotkanie otwierające szóstą kolejke spotkań w III lidze grupie 4. Do Wieliczki przyjeżdża krakowska Wisła. Dla miejscowych kibiców będzie to na pewno ciekawa potyczka z bardziej utytułowanym zespołem choć to tylko rezerwy klubowe Wisły Kraków. Górnik Wieliczka aktualnie zajmuje w trzeciej lidze czwarte miejsce. W tym sezonie mają bilans (2-2-1). W tym na swoim boisku (2-0-1). Na swoim boisku byli wstanie pokonać (2:0) Stal Rzeszów i w tym samym stosunku bramkowym AKS Busko Zdrój. Dopiero w ostatniej przegrali (1:2) z Wisłoką Dębica. Gol dla gości padł już w 90 minucie spotkania. Goście z Krakowa dysponują młodym składem. Czasem któryś z zawodników z pierwszego składu ogrywa się w drugim zespole. Ostatnio właśnie w ten sposób występuje Rumun Emilian Dolha. Wisła II Kraków aktualnie w tabeli ligowej zajmuje jedenaste miejsce z bilansem (2-0-3). Klubu dzieli aż siedem pozycji w tabeli ligowej. Jednak jeśli spojrzymy na ilość punktów to są to tylko dwa oczka. Wisła na wyjazadach w tym sezonie w ogóle sobie nie radzi. Przegrywali ze Stalą Rzeszów (0:4) i AKS Busko Zdrój w tym samym stosunku bramkowym. Ostatnia kolejka była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu rezerwistów. Wygrali na swoim boisku z Avią Świdnik (3:1). Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się młodzi i utalentowani zawodnicy "Białej Gwiazdy" - Patryk Małecki strzelił bramkę w 7 minucie spotkania a takża zaliczył dwie asysty i nie strzelił dwóch stuprocentowych sytuacji. Drugim piłkarzem, który się wyróżnia w rezerwach Wisły był rumuński bramkarz Emilian Dolha. Tych dwóch piłkarzy bardzo pomogło drużynie w tym spotkaniu.
Faworytem tego spotkania jest Górnik Wieliczka jednak goście z Krakowa pokazali się w ostatnim meczu z dobrej strony. Myślę, że powinni przerwa złą passe i chociaż zremisować na trudnym terenie w Wieliczce. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest bardzo zachęcający i myślę, że za małą stawkę można zagrać na Wisłę II Kraków.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Na jutro 2 propozycje z 3 ligi grupy 1. Do zagrania w Bet-at-home, Bwin też.
Drweca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyz 2 W bet-at-home na 2 - 2.35 W bet-and-win wycofane:)
Nie podaje swojej analizy, zachowam ja dla siebie.
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 1 1.70 w bet-and-win Atak Olimpii: Trafarski (10 goli poprzendi sezon w 3 lidze), Wierzba (31 goli w 4 lidze). Skład bardzo dobry, a Warmia kłopoty kadrowe i finansowe. Sam trener o tym mówi, zresztą trener złożył dymisje ktorej nie przyjął zarząd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Na jutro 2 propozycje z 3 ligi grupy 1. Do zagrania w Bet-at-home, Bwin też.
Drweca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyz 2 W bet-at-home na 2 - 2.35 W bet-and-win wycofane:)
Nie podaje swojej analizy, zachowam ja dla siebie.
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 1 1.70 w bet-and-win Atak Olimpii: Trafarski (10 goli poprzendi sezon w 3 lidze), Wierzba (31 goli w 4 lidze). Skład bardzo dobry, a Warmia kłopoty kadrowe i finansowe. Sam trener o tym mówi, zresztą trener złożył dymisje ktorej nie przyjął zarząd. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ceramika Paradyż 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Brawo Gawlin!!! Rzadko zaglądam do tego tematu bo i niedużo tu się dzieje (ciekawe tylko dlaczego?!), ale tym razem udało mi się skorzystać na twoich typach. Wielkie joł! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Nie wiem właśnie może za mała jest oferta u naziemnych. Śledze na żywo 3 ligę, dlatego postaram się jeszcze coś pisać tutaj w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153 |
Bardzo pozytywnie pokazuje się w III lidze Gr 1 Concordia Piotrków. Jest to tegoroczny beniaminek a na swoim koncie ma już 4 zwycięstwa na 5 meczów w tym wczorajsze bardzo wartościowe nad Unią Skierniewice. Okręg łódzki rośnie w siłę:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Hetman Zamość - Hutnik kraków Typ:2 @2.6
Analiza:
"Pazdi 08-09-06 11:31:24: Ej człowieku szedlem dzisiaj parkiem i konczylem jeść jabłko i przede mna jakies 20 metrów byla latarnia i sobie myśle tak - jak trafie to wygramy 2-0 i co ? trafiłem !! graj na wygraną !! dobra spadam bo zaraz wyjezdzamy do zamoscia nar..."
Nie ma to jak dobre info...:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz
Kurs jaki wystawił bwin na ten mecz moim zdaniem jest mocno przeszacowany (2.00) i śmiało można go grać, oczywiście mówię o graniu na Korone. Bardzo ważne, że mecz jest w niedziele czyli dzień po meczu pierwszej drużyny i w takim przypadku w II drużynie zagrają Ci co nie wystąpią w pojedynku z Łęczną. Zepewne mocno będą się chcieli pokazać Kamil Radulij i Piotr Bagnicki (Ilian Micanski licze, że wystąpi w meczu 1 drużyny). Korona II na starym obiekcie gra w kratkę przegrana z Motorem i remis ze Stalą Sanok nie napawa optymizmem, ale osobiście oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, że Stal miała 2 stałe fragmenty gry i je wykorzystała. Młodzi piłkarze Korony wraz z takimi rutyniarzami jak Cichoń, Kozubek, Rutka na obronie powinni bez problemu pokonać Wierne w tym derbowym pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sam się przejdę na ten mecz a żeby były większe emocje to postawi się lajcikowo
[color:"purple"] Typ: 1 kurs: 2.00 Buk: Bwin [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|