|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Moze to jakies moje zboczenie, ale smieje sie z ludzi ktorzy pytają czego potrzeba do biegania, urzadzenia typu pulsometry, specjalne stroje, plany itd... potrzebne sa checi, nie trzeba od razu sprawdzac swoich postepów, wystarczy biegac, pasja, ambicja i chęci sa najwazniejsze, tyle w temacie. Nie popadajmy w paranoje - bieganie to bieganie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Buty i majtki są tylko potrzebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Piękny temat. Biegajcie tyłem będzie wolniej, ale schudniecie szybciej. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
W sumie wszystko mam i mp4player też używany pod Hardstyle polecam taką muzykę na bieganie daje energie mi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
widze czasami wymiataczy bez koszulek, wiec mozna i tak To mnie zabiło:) seryjnie napisalem, szkoda, ze laski zawsze chociaz maja sports-bra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
cos mnei kolano boli po tym wczorajszym bieganiu :/ Kiedys mialem podobne bóle ale to jak wazylem ponad stówke  myslalem ze jak schudne to ten uraz juz nie wróci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706 |
cos mnei kolano boli po tym wczorajszym bieganiu :/ Kiedys mialem podobne bóle ale to jak wazylem ponad stówke  myslalem ze jak schudne to ten uraz juz nie wróci Bo bieganie jest dla sado-macho  Ja biegać nie lubię, dlatego też 3-4 dni w tygodniu po dwie godzinki na rowerze walczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
to pewnie przez 5km odcinek bruku :/ mam nadzieje ze mi to przejdzie do jutra  Jeszcze dzis mam silke i w treningu jak zwykle przysiady ze sztangą. Ciekawe jak to bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
to pewnie przez 5km odcinek bruku :/ mam nadzieje ze mi to przejdzie do jutra  Jeszcze dzis mam silke i w treningu jak zwykle przysiady ze sztangą. Ciekawe jak to bedzie  sprobuj obwinac pod kolanem tasma jak rafa, pomaga  (zalezy gdzie dokladnie boli)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
cos mnei kolano boli po tym wczorajszym bieganiu :/ Kiedys mialem podobne bóle ale to jak wazylem ponad stówke  myslalem ze jak schudne to ten uraz juz nie wróci mialem Ci napisac juz wczoraj, ze 4 dni biegania pod rzad to troche za duzo - stad bole w kolanie. pamietaj o regeneracji - biegaj np pon-sro-pt-sob albo wt-czw-sob-niedz. w pozostale dni trenuj cos co nie obciaza za bardzo tych samych miejsc co bieganie, np rower albo plywanie, ale przysiady ze sztanga to juz kiepski pomysl. badz tez ostrozny jesli chodzi o pokonywane dystanse - dozuj o extra 10-15% w stosunku do najdluzszego biegu tak zeby organizm mial czas sie zaadaptowac do wiekszych obciazen. u mnie w sobote peklo 1000km przebiegniete od 1go stycznia  powalcze o 2000 do konca roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Tydzien temu podczas biegania od razu przy starcie czulem jakbym dodal 3-4kg do kazdej z nog. Po pierwszym kolku jakos bol minal ale wieczorem jedna kostka mi spuchnela. W sumie nawet nie wiem kiedy moglem skrecic kostke bo z wynika z tego ze bylo to skrecenie. Nie czuje wielkiego bolu, tylko przy mocnym skrecaniu stopy wiec wedlug wujka google to skrecenie 1 stopnia. Dzisiaj probowalem biegac ale po 200m bardziej czlapalem i odpuscilem. Moze ktos z was mial podobny problem i moje pytanie ile czasu potrzeba do pelnej regeneracji. Trudno usiedziec w domu i czlowieka trzepie ze nie moze isc pobiegac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jak lekko to z 2-4 dni bez większego obciążania i pewnie nie będziesz czuł. Ale później lepiej przez kilka dni sobie usztywniaj to czymś, jak nie masz stabilizatora to obwiń sobie chociaż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
pytanie do użytkowników endomondo w wersji 4,09 na symbiana. Czy nie ma tu opcji tempo jak na androida? Do wyboru jest tylko: Czas dystans Predkosc tetno kalorie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
endomondo fajne, ale biegac z telefonem.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Tydzien temu podczas biegania od razu przy starcie czulem jakbym dodal 3-4kg do kazdej z nog. Po pierwszym kolku jakos bol minal ale wieczorem jedna kostka mi spuchnela. W sumie nawet nie wiem kiedy moglem skrecic kostke bo z wynika z tego ze bylo to skrecenie. Nie czuje wielkiego bolu, tylko przy mocnym skrecaniu stopy wiec wedlug wujka google to skrecenie 1 stopnia. Dzisiaj probowalem biegac ale po 200m bardziej czlapalem i odpuscilem. Moze ktos z was mial podobny problem i moje pytanie ile czasu potrzeba do pelnej regeneracji. Trudno usiedziec w domu i czlowieka trzepie ze nie moze isc pobiegac  Lipne obuwie, bieg po betonie? Jak się startuje jednak dobrze wcześniej rozruszać stawy ;)Zresztą o czym w ogóle mowa? Telefon w kieszeni to zgroza to gdzie tam dupę na bieg zawinąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo mowisz o takim zegarku garmin? z navi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Asfalt , obuwie Asics Kayano 17 , rozgrzewka byla marsz 2km przed bieganiem  . A co do biegania z telefonem to przeciez sa specjalne pokrowce na ramie czy na pas w rozmiarach nawet do duzych smartfonow jak samsung s3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
dobra zakupilem samsunga galaxy pocket  Wiem, ze sredni klasowo ale ja nie potrzebuje cudów a ma nowego androida wiec chyba jest ok jak na moje potrzeby  Teraz pytanie do osob, ktore biegaja z tel. Polecacie jakies fajne etui? Na allegro jest tego duzo ale wiekszosc chroni przed kurzemi zarysowaniami a nie widze zadnych wodoodpornych. Teraz taka pogoda ze przydalby sie jakis porzadny. Czlowiek sie zreszta mocno poci jak dlugo biega a to pewnie tez nie dziala dobrze na telefon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2012
Posty: 16 |
Tez telefon wcale nie ma nowego androida 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|