Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 26 1 2 11 12 13 14 15 25 26
Conrad #5459505 16/07/2012 00:12
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Moze to jakies moje zboczenie, ale smieje sie z ludzi ktorzy pytają
czego potrzeba do biegania, urzadzenia typu pulsometry, specjalne stroje, plany itd...
potrzebne sa checi, nie trzeba od razu sprawdzac swoich postepów,
wystarczy biegac, pasja, ambicja i chęci sa najwazniejsze, tyle w temacie.
Nie popadajmy w paranoje - bieganie to bieganie

Bonus: Unibet
Conrad #5459513 16/07/2012 00:28
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Buty i majtki są tylko potrzebne smile

kleks #5459629 16/07/2012 02:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by kleks
Piękny temat.
Biegajcie tyłem będzie wolniej, ale schudniecie szybciej.

[Linked Image]

Conrad #5459662 16/07/2012 02:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
W sumie wszystko mam i mp4player też używany pod Hardstyle polecam taką muzykę na bieganie daje energie mi smile

lupus #5459926 16/07/2012 08:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Originally Posted by lupus
Originally Posted by betowiec
widze czasami wymiataczy bez koszulek, wiec mozna i tak

laugh

To mnie zabiło:)
seryjnie napisalem, szkoda, ze laski zawsze chociaz maja sports-bra

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
cos mnei kolano boli po tym wczorajszym bieganiu :/ Kiedys mialem podobne bóle ale to jak wazylem ponad stówke smile myslalem ze jak schudne to ten uraz juz nie wróci

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Originally Posted by Vendetta
cos mnei kolano boli po tym wczorajszym bieganiu :/ Kiedys mialem podobne bóle ale to jak wazylem ponad stówke smile myslalem ze jak schudne to ten uraz juz nie wróci

Bo bieganie jest dla sado-macho grin

Ja biegać nie lubię, dlatego też 3-4 dni w tygodniu po dwie godzinki na rowerze walczę.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to pewnie przez 5km odcinek bruku :/ mam nadzieje ze mi to przejdzie do jutra tongue Jeszcze dzis mam silke i w treningu jak zwykle przysiady ze sztangą. Ciekawe jak to bedzie grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Originally Posted by Vendetta
to pewnie przez 5km odcinek bruku :/ mam nadzieje ze mi to przejdzie do jutra tongue Jeszcze dzis mam silke i w treningu jak zwykle przysiady ze sztangą. Ciekawe jak to bedzie grin
sprobuj obwinac pod kolanem tasma jak rafa, pomaga wink (zalezy gdzie dokladnie boli)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
cos mnei kolano boli po tym wczorajszym bieganiu :/ Kiedys mialem podobne bóle ale to jak wazylem ponad stówke smile myslalem ze jak schudne to ten uraz juz nie wróci
mialem Ci napisac juz wczoraj, ze 4 dni biegania pod rzad to troche za duzo - stad bole w kolanie. pamietaj o regeneracji - biegaj np pon-sro-pt-sob albo wt-czw-sob-niedz. w pozostale dni trenuj cos co nie obciaza za bardzo tych samych miejsc co bieganie, np rower albo plywanie, ale przysiady ze sztanga to juz kiepski pomysl. badz tez ostrozny jesli chodzi o pokonywane dystanse - dozuj o extra 10-15% w stosunku do najdluzszego biegu tak zeby organizm mial czas sie zaadaptowac do wiekszych obciazen.

u mnie w sobote peklo 1000km przebiegniete od 1go stycznia smile powalcze o 2000 do konca roku smile

Conrad #5461633 17/07/2012 20:44
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Tydzien temu podczas biegania od razu przy starcie czulem jakbym dodal 3-4kg do kazdej z nog. Po pierwszym kolku jakos bol minal ale wieczorem jedna kostka mi spuchnela. W sumie nawet nie wiem kiedy moglem skrecic kostke bo z wynika z tego ze bylo to skrecenie. Nie czuje wielkiego bolu, tylko przy mocnym skrecaniu stopy wiec wedlug wujka google to skrecenie 1 stopnia. Dzisiaj probowalem biegac ale po 200m bardziej czlapalem i odpuscilem. Moze ktos z was mial podobny problem i moje pytanie ile czasu potrzeba do pelnej regeneracji. Trudno usiedziec w domu i czlowieka trzepie ze nie moze isc pobiegac laugh

Conrad #5461964 18/07/2012 01:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jak lekko to z 2-4 dni bez większego obciążania i pewnie nie będziesz czuł. Ale później lepiej przez kilka dni sobie usztywniaj to czymś, jak nie masz stabilizatora to obwiń sobie chociaż.

Gaske #5462186 18/07/2012 04:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
pytanie do użytkowników endomondo w wersji 4,09 na symbiana.
Czy nie ma tu opcji tempo jak na androida?
Do wyboru jest tylko:
Czas
dystans
Predkosc
tetno
kalorie.

Conrad #5462213 18/07/2012 05:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
endomondo fajne, ale biegac z telefonem.....

Conrad #5462220 18/07/2012 05:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Al_Bundy
Tydzien temu podczas biegania od razu przy starcie czulem jakbym dodal 3-4kg do kazdej z nog. Po pierwszym kolku jakos bol minal ale wieczorem jedna kostka mi spuchnela. W sumie nawet nie wiem kiedy moglem skrecic kostke bo z wynika z tego ze bylo to skrecenie. Nie czuje wielkiego bolu, tylko przy mocnym skrecaniu stopy wiec wedlug wujka google to skrecenie 1 stopnia. Dzisiaj probowalem biegac ale po 200m bardziej czlapalem i odpuscilem. Moze ktos z was mial podobny problem i moje pytanie ile czasu potrzeba do pelnej regeneracji. Trudno usiedziec w domu i czlowieka trzepie ze nie moze isc pobiegac laugh
Lipne obuwie, bieg po betonie? Jak się startuje jednak dobrze wcześniej rozruszać stawy ;)Zresztą o czym w ogóle mowa? Telefon w kieszeni to zgroza to gdzie tam dupę na bieg zawinąć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Originally Posted by McKracken
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo
mowisz o takim zegarku garmin? z navi?

Conrad #5462325 18/07/2012 16:13
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Asfalt , obuwie Asics Kayano 17 , rozgrzewka byla marsz 2km przed bieganiem smile. A co do biegania z telefonem to przeciez sa specjalne pokrowce na ramie czy na pas w rozmiarach nawet do duzych smartfonow jak samsung s3.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dobra zakupilem samsunga galaxy pocket smile Wiem, ze sredni klasowo ale ja nie potrzebuje cudów a ma nowego androida wiec chyba jest ok jak na moje potrzeby smile
Teraz pytanie do osob, ktore biegaja z tel. Polecacie jakies fajne etui? Na allegro jest tego duzo ale wiekszosc chroni przed kurzemi zarysowaniami a nie widze zadnych wodoodpornych. Teraz taka pogoda ze przydalby sie jakis porzadny. Czlowiek sie zreszta mocno poci jak dlugo biega a to pewnie tez nie dziala dobrze na telefon.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 16
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 16
Tez telefon wcale nie ma nowego androida smile

Strona 13 z 26 1 2 11 12 13 14 15 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1