Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by tronk
overowo to moze w slasku postrzelja na over 2.5?

32 stopnie i over?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by fiszo
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by Stelmach
hahaha kto tam psioczyl na Bate niech teraz poklony bije

ja

wylaczylem to wpizdu w 83min poszedlem do sklepu wracam ,patrze a tu 3:2 kopara kopara kopara jak oni tego dokonali? shocked

co przyfarcilem smile

kupon wszedl ??

nadal w grze


18.07.2012 22:00 Michael Russell - Kevin Anderson (1-2)
2
1.25
W trakcie
18.07.2012 20:45 FK Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław (Poniżej/powyżej: 3.5)
under
1.20
W trakcie
18.07.2012 19:00 AEL Limassol - Linfield (1X2)
1
1.10
W trakcie
18.07.2012 18:00 FC BATE Borisov - FK Vardar (1X2)
3 - 2 1
1.15
Wygrane

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by tronk
overowo to moze w slasku postrzelja na over 2.5?

32 stopnie i over?

W Hiszpanii kazdy mecz jest w takiej temperaturze,raczej nei jest to liga underowa.

Dziwny argument smirk

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Zeljeznicar 1111111111

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
AEL 333333333 over izzzzi piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by 19marcin08
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej.

a ja ciebie za to prosze zebys takich argumentow nie przytaczal, ze goraco to juz under? haha no miej litosc, wczoraj na malcie ile bylo? tez ponad 30 a chlopy sobie postrzelali wink


Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.

za tydzien bedzie wojna we Wro...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
PSV boks
Dynamo Zagrzeb boks

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Originally Posted by feliciano
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.

za tydzien bedzie wojna we Wro...

na bank kopara

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by tronk
Originally Posted by 19marcin08
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej.

a ja ciebie za to prosze zebys takich argumentow nie przytaczal, ze goraco to juz under? haha no miej litosc, wczoraj na malcie ile bylo? tez ponad 30 a chlopy sobie postrzelali wink

Nie twierdzę, że gorąco to będzie under, może padnie over..
ale temperatura na pewno tego nie ułatwi.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by tronk
overowo to moze w slasku postrzelja na over 2.5?

32 stopnie i over?
2 lata temu Jaga grała w jeszcze większym gorącu w Salonikach i było 2-2, co prawda po ewidentnym wałku z karnym, więc da się, ale nie grałbym overa, Śląsk nie ma napastników, co prawda obrona też nieporozumienie, ale jednak nie wierzę, żeby ci czarnogórcy tak dobrzy w ofensywie byli, loteria ogólnie, wszystko może się zdarzyć

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by feliciano
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.

za tydzien bedzie wojna we Wro...
myślisz, że tych cyganów dużo najedzie do nas? przyjedzie garstka, albo nikt, ekipy z europy nie chętnie jeżdżą do nas

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by tronk
Originally Posted by 19marcin08
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej.

a ja ciebie za to prosze zebys takich argumentow nie przytaczal, ze goraco to juz under? haha no miej litosc, wczoraj na malcie ile bylo? tez ponad 30 a chlopy sobie postrzelali wink

Nie twierdzę, że gorąco to będzie under, może padnie over..
ale temperatura na pewno tego nie ułatwi.


Porównuje bo pogoda wszedzie znaczy to samo.
Przynajmniej w tej strefie czasowej.
Czarnogóra to nie Egipt,a Wrocław nie lezy na Antarktydzie.

Najlepsze jest to ze gdy jest : zimno,deszcz lub snieg to tez jest to czesto (na tym forum) argument za tym zeby grac under.

To kiedy jest pogoda na NIE under laugh ?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Originally Posted by feliciano
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.

za tydzien bedzie wojna we Wro...

Jak ak dalej pójdzie, to wojna będzie ale jak Polacy zagrają tam z Czarnogórą i wybierze się "ekipa" :

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
śląsk under-1,[email protected]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Już Ci odpisałem, że nie twierdzę, że padnie Under a Ty swoje.

Koniec tematu. Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
over 2.5 boks

slask musi jakas zaliczke zdobyc przed rewanzem a te buducnost tez musi wlsnie przed rewanzem jakas zaliczke uzyskac, troche nie skladnie ale wiadome ocb laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
ale Henryk brame jebnął dla NY

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, JelineK, aker, betowiec, haczyk), 1,622 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1