|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
overowo to moze w slasku postrzelja na over 2.5? 32 stopnie i over?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
hahaha kto tam psioczyl na Bate niech teraz poklony bije ja wylaczylem to wpizdu w 83min poszedlem do sklepu wracam ,patrze a tu 3:2  jak oni tego dokonali? co przyfarcilem  kupon wszedl ?? nadal w grze 18.07.2012 22:00 Michael Russell - Kevin Anderson (1-2) 2 1.25 W trakcie 18.07.2012 20:45 FK Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław (Poniżej/powyżej: 3.5) under 1.20 W trakcie 18.07.2012 19:00 AEL Limassol - Linfield (1X2) 1 1.10 W trakcie 18.07.2012 18:00 FC BATE Borisov - FK Vardar (1X2) 3 - 2 1 1.15 Wygrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
overowo to moze w slasku postrzelja na over 2.5? 32 stopnie i over? W Hiszpanii kazdy mecz jest w takiej temperaturze,raczej nei jest to liga underowa. Dziwny argument 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
AEL 333333333 over izzzzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej. a ja ciebie za to prosze zebys takich argumentow nie przytaczal, ze goraco to juz under? haha no miej litosc, wczoraj na malcie ile bylo? tez ponad 30 a chlopy sobie postrzelali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.
za tydzien bedzie wojna we Wro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
PSV  Dynamo Zagrzeb 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.
za tydzien bedzie wojna we Wro... na bank 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej. a ja ciebie za to prosze zebys takich argumentow nie przytaczal, ze goraco to juz under? haha no miej litosc, wczoraj na malcie ile bylo? tez ponad 30 a chlopy sobie postrzelali  Nie twierdzę, że gorąco to będzie under, może padnie over.. ale temperatura na pewno tego nie ułatwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
overowo to moze w slasku postrzelja na over 2.5? 32 stopnie i over? 2 lata temu Jaga grała w jeszcze większym gorącu w Salonikach i było 2-2, co prawda po ewidentnym wałku z karnym, więc da się, ale nie grałbym overa, Śląsk nie ma napastników, co prawda obrona też nieporozumienie, ale jednak nie wierzę, żeby ci czarnogórcy tak dobrzy w ofensywie byli, loteria ogólnie, wszystko może się zdarzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.
za tydzien bedzie wojna we Wro... myślisz, że tych cyganów dużo najedzie do nas? przyjedzie garstka, albo nikt, ekipy z europy nie chętnie jeżdżą do nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Proszę Cię, ale Ty nie porównuj z całym szacunkiem Śląska Wrocław i Buducnosta do ligi hiszpańskiej. a ja ciebie za to prosze zebys takich argumentow nie przytaczal, ze goraco to juz under? haha no miej litosc, wczoraj na malcie ile bylo? tez ponad 30 a chlopy sobie postrzelali  Nie twierdzę, że gorąco to będzie under, może padnie over.. ale temperatura na pewno tego nie ułatwi. Porównuje bo pogoda wszedzie znaczy to samo. Przynajmniej w tej strefie czasowej. Czarnogóra to nie Egipt,a Wrocław nie lezy na Antarktydzie. Najlepsze jest to ze gdy jest : zimno,deszcz lub snieg to tez jest to czesto (na tym forum) argument za tym zeby grac under. To kiedy jest pogoda na NIE under  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Niepokojące wieści dotarły do nas z Podgoricy w Czarnogórze, gdzie za ok. godzinę zacznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów Budućnost - Śląsk Wrocław. Dziennikarz portalu sportowefakty.pl przekazał nam, że pobito rzecznika prasowego Śląska Michała Mazura, a miejscowi "kibice" atakują każdego Polaka, który jest w mieście. Policja nie radzi sobie z sytuacją. Będziemy Wam pisać na bieżąco, gdy tylko dostaniemy nowe informacje.
za tydzien bedzie wojna we Wro... Jak ak dalej pójdzie, to wojna będzie ale jak Polacy zagrają tam z Czarnogórą i wybierze się "ekipa" :
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Już Ci odpisałem, że nie twierdzę, że padnie Under a Ty swoje.
Koniec tematu. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
over 2.5  slask musi jakas zaliczke zdobyc przed rewanzem a te buducnost tez musi wlsnie przed rewanzem jakas zaliczke uzyskac, troche nie skladnie ale wiadome ocb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
ale Henryk brame jebnął dla NY
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|