|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
CSKA czerwo brak słów na ich debilizm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz? kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0 ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0  jesli chodzi o wyniki to ze szwecji mnie malo interesowalo juz po meczu legi odpadlem z gry, tylko chodzi o wysmiewanie lecha czy legi kopacze itd a w szwecji jeszcze wiekszy mul, wiem ze jest 2mecz przeciez nie pisze ze odpadli ale oceniam 1mecze, zadna ekipa szwedzka nie wygrala swojego meczu a miala kelnerow, jakby sie to stalo polskim ekipom co by to bylo?ze dno i wodorosty itd nie ma co gadac nie jest u nas jeszcze tak zle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz? kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0 ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0  jesli chodzi o wyniki to ze szwecji mnie malo interesowalo juz po meczu legi odpadlem z gry, tylko chodzi o wysmiewanie lecha czy legi kopacze itd a w szwecji jeszcze wiekszy mul, wiem ze jest 2mecz przeciez nie pisze ze odpadli ale oceniam 1mecze, zadna ekipa szwedzka nie wygrala swojego meczu a miala kelnerow, jakby sie to stalo polskim ekipom co by to bylo?ze dno i wodorosty itd nie ma co gadac nie jest u nas jeszcze tak zle  teraz szerzysz herezje. Kalmar najprawdopodobniej wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chodzilo np o to, ze jak dzis aik zremisowal z pastuchami z islandii, nie znaczy, ze na wyjezdzie przegra/w ogole odpadnie  pomijajac juz fakt, ze jakby ktos nie gral po kursach, tylko zglebil temat, to by wiedzial, ze nawet gosc ze sztokholmu mial spore obawy co do dzisiejszego wyniku(jeden z tych bardziej kumatych) http://forum.bettingadvice.com/showpost.php?p=1896317&postcount=2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz? kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0 ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0  jesli chodzi o wyniki to ze szwecji mnie malo interesowalo juz po meczu legi odpadlem z gry, tylko chodzi o wysmiewanie lecha czy legi kopacze itd a w szwecji jeszcze wiekszy mul, wiem ze jest 2mecz przeciez nie pisze ze odpadli ale oceniam 1mecze, zadna ekipa szwedzka nie wygrala swojego meczu a miala kelnerow, jakby sie to stalo polskim ekipom co by to bylo?ze dno i wodorosty itd nie ma co gadac nie jest u nas jeszcze tak zle  teraz szerzysz herezje. Kalmar najprawdopodobniej wygra. tak jest przepraszam, cofam to  spoko bitnap 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na dobry pieniądz kupon kończą mi Andży, Metalurg, YBB, Mlada, Twente, Hajduk. Gdzie mina? I się mina znalazła na trzy koła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tronk no offence  staram sie pomagac, nie odbieraj tego jako medrkowanie po fakcie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mam pare fajnych pomyslow na rewanzowa, zobaczymy jakie kursy powystawiaja  tymczasem vojvoooo nie walic w uja ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
na szczurku @167 tylko legia i ybb ht/ft nie siadlo  bleh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
na rewanż pewnie Bitek Aktobe Twente Aik`a i Vojvodina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zadne aiki  szwedzkich ekip w pucharach raczej nie gram z definicji, dla mnie to jedna wielka niewiadoma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
zadne aiki  szwedzkich ekip w pucharach raczej nie gram z definicji, dla mnie to jedna wielka niewiadoma  Hafnary pograsz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesli nie zagram szwedow, to tym bardziej pastuchow  choc jeszcze sporo czasu i moze sie duzo zmienic ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no nic, juz wiemy, ze serbowie to byl zly pomysl dorzucony do fajnego w zamysle dubla ...  jeszcze qrwa taki lichy kurs ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie można mieć wszystkiego Bitnap  dzisiejsze plzno i metalurg planowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
Serbowie po gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109 |
Ktoś dzisiaj wygrał?? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|