Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 33 1 2 29 30 31 32 33
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
CSKA czerwo brak słów na ich debilizm

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by bitnap
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz?

kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac

legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0

ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0 smile

jesli chodzi o wyniki to ze szwecji mnie malo interesowalo juz po meczu legi odpadlem z gry, tylko chodzi o wysmiewanie lecha czy legi kopacze itd a w szwecji jeszcze wiekszy mul, wiem ze jest 2mecz przeciez nie pisze ze odpadli ale oceniam 1mecze, zadna ekipa szwedzka nie wygrala swojego meczu a miala kelnerow, jakby sie to stalo polskim ekipom co by to bylo?ze dno i wodorosty itd nie ma co gadac nie jest u nas jeszcze tak zle wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by tronk
Originally Posted by bitnap
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz?

kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac

legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0

ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0 smile

jesli chodzi o wyniki to ze szwecji mnie malo interesowalo juz po meczu legi odpadlem z gry, tylko chodzi o wysmiewanie lecha czy legi kopacze itd a w szwecji jeszcze wiekszy mul, wiem ze jest 2mecz przeciez nie pisze ze odpadli ale oceniam 1mecze, zadna ekipa szwedzka nie wygrala swojego meczu a miala kelnerow, jakby sie to stalo polskim ekipom co by to bylo?ze dno i wodorosty itd nie ma co gadac nie jest u nas jeszcze tak zle wink

teraz szerzysz herezje.

Kalmar najprawdopodobniej wygra.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
chodzilo np o to, ze jak dzis aik zremisowal z pastuchami z islandii, nie znaczy, ze na wyjezdzie przegra/w ogole odpadnie smile

pomijajac juz fakt, ze jakby ktos nie gral po kursach, tylko zglebil temat, to by wiedzial, ze nawet gosc ze sztokholmu mial spore obawy co do dzisiejszego wyniku(jeden z tych bardziej kumatych)

http://forum.bettingadvice.com/showpost.php?p=1896317&postcount=2

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by tronk
Originally Posted by bitnap
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz?

kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac

legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0

ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0 smile

jesli chodzi o wyniki to ze szwecji mnie malo interesowalo juz po meczu legi odpadlem z gry, tylko chodzi o wysmiewanie lecha czy legi kopacze itd a w szwecji jeszcze wiekszy mul, wiem ze jest 2mecz przeciez nie pisze ze odpadli ale oceniam 1mecze, zadna ekipa szwedzka nie wygrala swojego meczu a miala kelnerow, jakby sie to stalo polskim ekipom co by to bylo?ze dno i wodorosty itd nie ma co gadac nie jest u nas jeszcze tak zle wink

teraz szerzysz herezje.

Kalmar najprawdopodobniej wygra.

tak jest przepraszam, cofam to tongue

spoko bitnap piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by TEO
Na dobry pieniądz kupon kończą mi
Andży, Metalurg, YBB, Mlada, Twente, Hajduk.
Gdzie mina?
I się mina znalazła na trzy koła.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
tronk no offence smile

staram sie pomagac, nie odbieraj tego jako medrkowanie po fakcie wink

piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mam pare fajnych pomyslow na rewanzowa, zobaczymy jakie kursy powystawiaja wink

tymczasem vojvoooo nie walic w uja ...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
na szczurku @167 tylko legia i ybb ht/ft nie siadlo crazy

bleh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
i vojvodina w kly ...

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Originally Posted by bitnap
i vojvodina w kly ...

uuuuuu 0-1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
na rewanż pewnie Bitek
Aktobe
Twente
Aik`a
i Vojvodina wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Biczu
boks KALMAR @3 boks
kasa

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zadne aiki smile

szwedzkich ekip w pucharach raczej nie gram z definicji, dla mnie to jedna wielka niewiadoma smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by bitnap
zadne aiki smile

szwedzkich ekip w pucharach raczej nie gram z definicji, dla mnie to jedna wielka niewiadoma smile

Hafnary pograsz ? wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jesli nie zagram szwedow, to tym bardziej pastuchow wink

choc jeszcze sporo czasu i moze sie duzo zmienic ;P

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no nic, juz wiemy, ze serbowie to byl zly pomysl dorzucony do fajnego w zamysle dubla ... wink

jeszcze qrwa taki lichy kurs ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nie można mieć wszystkiego Bitnap wink
dzisiejsze plzno i metalurg planowo wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Serbowie po gola boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
Ktoś dzisiaj wygrał?? tongue

Strona 31 z 33 1 2 29 30 31 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,514 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,867
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1