Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy istnieje możliwość wybrania pienędzy z breloka paypass?

tzn.

http://www.mbank.pl/karty/debetowe/mastercard-debit-brelok-paypass/index.html

jest takie coś...aktualnie karty nie mam, czy w jakims sklepie pobiore pieniądze z konta? w miarę szybko?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Gdzie można kupić dobre cygaro stacjonarnie/przez sieć?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Jak to jest z gwarancjami. Jak kupie uzywany telefon od jakiegos typa, ktory jest na gwarancji na jego dane i telefon mi sie zepsuje po jakims czasie. Czy ta gwarancja jest wazna dla mnie?. Czy moge isc z gwarancja na jego dane naprawiac czy ta gwarancja przy nowym wlascicielu juz nie obowiazuje?.

Dzieki.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 16
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 16
Originally Posted by jadanek
Jak to jest z gwarancjami. Jak kupie uzywany telefon od jakiegos typa, ktory jest na gwarancji na jego dane i telefon mi sie zepsuje po jakims czasie. Czy ta gwarancja jest wazna dla mnie?. Czy moge isc z gwarancja na jego dane naprawiac czy ta gwarancja przy nowym wlascicielu juz nie obowiazuje?.

Dzieki.

Gwarancja jest na telefon, a nie na właściciela.
Jeśli masz kartę gwarancyjną plus paragon/fakturę na telefon to nie ma problemu.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
kto moze niech klika, dla kolegi mojego laugh dzieki
http://www.bobovita.pl/galeria_dzieci/zdjecie/79516/11?check_cookie=1

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by nOcnY
Gdzie można kupić dobre cygaro stacjonarnie/przez sieć?
Old Havana w Starym Browarze, jeżeli chodzi o Poznań.

W Wawie zdaje się, że też jest.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Witam. Sprawa 1. Czy jest możliwość samemu sciągnąć simlocka z nokii 6300 ? Jak tak to byłbym wdzięczny za pomoc. Przy okazji może ktoś chce kupić taki telefon używany? wink
Sprawa 2. Gdzie najlepiej zgłosić nieprawidłowości w pewnej firmie? W PIP ?I czy oni po kazdym zgłoszeniu jadą na kontrole czy sami sobie wybierają czy sie tym interesowac?
Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
A i jeszcze jedno. Jak najlepiej postraszyć pracodawcę, który zalega z wypłata? Problem w tym, że praca była na czarno.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Skorpion BB
Sprawa 1. Czy jest możliwość samemu sciągnąć simlocka z nokii 6300 ? Jak tak to byłbym wdzięczny za pomoc. Przy okazji może ktoś chce kupić taki telefon używany? wink

http://simlock24.pl/simlock/Nokia/6300/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Skorpion BB
Sprawa 1. Czy jest możliwość samemu sciągnąć simlocka z nokii 6300 ? Jak tak to byłbym wdzięczny za pomoc. Przy okazji może ktoś chce kupić taki telefon używany? wink

http://simlock24.pl/simlock/Nokia/6300/
własnie już próbowałem i po wpisaniu pokazuje mi się "błędny kod"

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Jest tutaj ktoś z Kołobrzegu albo kto dobrze zna "rozłożenie" tej miejscowości?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ktos moze polecic szkla kontaktowe ktore moge nosic dzien i noc bez zdejmowania przez miesiac ? Jaka firma ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by lelu
Ktos moze polecic szkla kontaktowe ktore moge nosic dzien i noc bez zdejmowania przez miesiac ? Jaka firma ?

To raczej nie jest zdrowe, jakiekolwiek soczewki byś nie kupił.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Znacie nazwy jakiś filmów dokumentalnych o tym jak ludzie dorabiali się bogactwa np. Bill Gates itp. ??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Gaske wiem wiem, moze zle sie okreslilem. Chcialbym raczej nosic takie szkla np przez 72h i krotka przerwa, znowu apre dni i znowu przerwa. Wkurza mnie troche sciaganie co noc i rano zakladanie. Szczegolnie ze zakladanie czasem zajmuje mi pare minut laugh

Absolutnie nie chodzilo mi nieustanne 30dniowe noszenie soczewki na oku smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Hehe, znam ten ból z wkładaniem i wyjmowaniem, jakkolwiek by to nie zabrzmiało grin Kwestia wprawy, za jakiś czas będzie Ci to zajmowało chwilkę. Sam wieki temu męczyłem się po 10 - 15 minut przed szkołą smile Nie polecę żadnego konkretnego modelu, udaj się najlepiej do specjalisty. Hmmm, w każdym bądź razie również nie polecam takiego rozwiązania. Niech oko chociaż w nocy odpoczywa.


Ok,też mam małe pytanko. Gdzie można obejrzeć w dobrej jakości retransmisję otwarcia Igrzysk Olimpijskich?? Oglądałem na żywo w piątek, ale chętnie odświeżę z racji tego, że udźwiękowienie bardzo przypadło mi do gustu, a i sam show był niczego sobie. Mr Bean grin

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
A na YT nie ma nic? Powinno sie cos znalezc w fullHD, w koncu pare dni po otwarciu juz jest:)


A co jesli np soczewke przystosowana do noszenia w ciagu dnia zostawi sie na dluzej ? Gdzie jest jakas granica ktorej kategorycznie nie wolno przekraczac (np sytuacja gdzie nie mam ze soba plynu, pojemniczka na odlozenie soczewki).

Aktualnie tak jak mowie mam jakies bausch lomby miesiecznie w trybie dziennym, i mialem pare razy sytuacje w ktorej nie moglem po prostu zdjac soczewki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
<a href="http://tinypic.pl/1posqprzl021"><img src="http://tinypic.pl/i/00195/1posqprzl021_t.jpg" border=0></a>

Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego zadania

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by lelu
A na YT nie ma nic? Powinno sie cos znalezc w fullHD, w koncu pare dni po otwarciu juz jest:)


A co jesli np soczewke przystosowana do noszenia w ciagu dnia zostawi sie na dluzej ? Gdzie jest jakas granica ktorej kategorycznie nie wolno przekraczac (np sytuacja gdzie nie mam ze soba plynu, pojemniczka na odlozenie soczewki).

Aktualnie tak jak mowie mam jakies bausch lomby miesiecznie w trybie dziennym, i mialem pare razy sytuacje w ktorej nie moglem po prostu zdjac soczewki.

Coś tam znalazłem, np:

ale jakość nie teges no i to nie jest cała ceremonia

Hmmm, te nowe soczewki niby mają lepszą przepuszczalność powietrza, aczkolwiek dłużej niż maksymalnie 2 doby raczej nie próbowałbym chodzić, dyskomfort byłby zbyt duży. Wstając rano ciężko byłoby oczy otworzyć. Oko póki co jeszcze wrażliwe, jak zbliżasz palec z soczewką to automatycznie mrugasz, prawda ? Nic to, wyrobisz się smile Ewentualnie możesz jeszcze pomyśleć o kroplach do oczu jeśli czujesz, że Ci za ,,sucho''.
Reasumując - musisz przez to przejść, przyzwyczaić patrzałki. Niewyjmowanie soczewek, bardzo długie ich noszenie przyniesie więcej szkody niż pożytku, a wygoda będzie naprawdę wątpliwa z powodu dyskomfortu.

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,552 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1