|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Brewak na strat bedzie podbija kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Brewak na strat bedzie podbija kurs  nie wyglada, on chyba zamierza to wygrac i to szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Brewak na strat bedzie podbija kurs  nie wyglada, on chyba zamierza to wygrac i to szybko mam nadzieje ze nie przeciez to jak chciał przegrac w oostatnim meczu było dosc jasne hehe a tu taki numer by odjebał hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Klizan woli zostac wygrac turniej niz wtopic niz pojechac do Lonynu i przegrac w 1 rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jaki był wczoraj kurs na Oswalda po I secie w meczu z Berrerem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Teraz dopiero jak by oddał to by był wałek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to dopero bedzie gwiezdny cyrk jak to klizan wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Jaki był wczoraj kurs na Oswalda po I secie w meczu z Berrerem?  na BF 42
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
veic po raz kolejny 30-0* przy serwisie rosola lam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
15-40 czyzby juz ?  takie zyczenie moje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
15-40 czyzby juz ?  takie zyczenie moje  moje tez bo 3,75 i 5 na BF i grubo na BWin po 2 hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
to dopero bedzie gwiezdny cyrk jak to klizan wygra  Jak to mawiali póki piłka w grze coś sie zaczyna tam dziać 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
oddal dobry zwiastun, teraz run Pavola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby  A piłka jest okrągła... Kto to wie jak wylosują, tym bardziej to trawa to różne mogą być wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jaki był wczoraj kurs na Oswalda po I secie w meczu z Berrerem?  na BF 42 O proszę, że mnie nie było wówczas..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Pavol to n nie ty masz oddawac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby  wedlug mnie Hasse ktory rok temu tu wygra napewno nie odpusci. mam tutaj duzo punktow do obrony, wiec nie bedzie kalkulowal. Cervenak lam sie tam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby  wedlug mnie Hasse ktory rok temu tu wygra napewno nie odpusci. mam tutaj duzo punktow do obrony, wiec nie bedzie kalkulowal. Cervenak lam sie tam! no 250 pkt to bardzo duzo i jescze na 100% jest pewny ze wygra turniej hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|