Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 31 1 2 9 10 11 12 13 30 31
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Brewak na strat bedzie podbija kurs smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by luki3232
Brewak na strat bedzie podbija kurs smile

nie wyglada, on chyba zamierza to wygrac i to szybko

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by luki3232
Brewak na strat bedzie podbija kurs smile

nie wyglada, on chyba zamierza to wygrac i to szybko

mam nadzieje ze nie przeciez to jak chciał przegrac w oostatnim meczu było dosc jasne hehe a tu taki numer by odjebał hehe

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Klizan woli zostac wygrac turniej niz wtopic niz pojechac do Lonynu i przegrac w 1 rundzie smile laugh

Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby boks

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jaki był wczoraj kurs na Oswalda po I secie w meczu z Berrerem? wink

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Teraz dopiero jak by oddał to by był wałek

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
to dopero bedzie gwiezdny cyrk jak to klizan wygra laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Platini
Jaki był wczoraj kurs na Oswalda po I secie w meczu z Berrerem? wink
na BF 42

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
veic po raz kolejny 30-0* przy serwisie rosola lam!

Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
2
old hand
old hand
2 Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
15-40 czyzby juz ? laugh takie zyczenie moje tongue

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by 21centuryschizodman
15-40 czyzby juz ? laugh takie zyczenie moje tongue
moje tez bo 3,75 i 5 na BF i grubo na BWin po 2 hehe

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by tronk
to dopero bedzie gwiezdny cyrk jak to klizan wygra laugh

Jak to mawiali póki piłka w grze coś sie zaczyna tam dziać 1-1 laugh

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
oddal dobry zwiastun, teraz run Pavola

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Awesome
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby boks

A piłka jest okrągła...

Kto to wie jak wylosują, tym bardziej to trawa to różne mogą być wyniki.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Platini
Jaki był wczoraj kurs na Oswalda po I secie w meczu z Berrerem? wink
na BF 42
O proszę, że mnie nie było wówczas..

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Pavol to n nie ty masz oddawac

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Originally Posted by Awesome
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby boks

wedlug mnie Hasse ktory rok temu tu wygra napewno nie odpusci.
mam tutaj duzo punktow do obrony, wiec nie bedzie kalkulowal.
Cervenak lam sie tam!

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Pedzacy
Originally Posted by Awesome
Tak jak pisałem w poniedziałek, większość z tych zawodników odpadnie w pierwszych rundach Olimpiady, więc dlaczego mieliby odpuszczać ? Powiedzmy sobie wprost, dla wszystkich sportowców Olimpiada to rzecz święta, natomiast patrząc na tenisistów, ilość turniejów w roku, kasę, którą mogą zarobić, ich podejście pewnie jest troche inne. Oczywiście nie mówie o wszystkich zawodnikach ale o zdecydowanej większości. Szkoda, że się dałem nabrać na granie przeciwko faworytom. Może się mylę i Cervenak wygra, oby boks

wedlug mnie Hasse ktory rok temu tu wygra napewno nie odpusci.
mam tutaj duzo punktow do obrony, wiec nie bedzie kalkulowal.
Cervenak lam sie tam!

no 250 pkt to bardzo duzo i jescze na 100% jest pewny ze wygra turniej hehe

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
i oddal

Strona 11 z 31 1 2 9 10 11 12 13 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 2,828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1