|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Śląsk to najlepsza ekipa od Widzewa ma szanse duże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Co tu porównujecie, Lech na moje oko miał lepszą kadrę niż obecny Śląsk.Mieli Rudniewa a w Śląsku kto ? Nie ma takiego.
Śląsk tego majstra zdobył na farcie, jak Legia wygrała 1 mecz na 9 to o czym tu mowa.Mało brakło mistrz by do Kielc zawędrował to o czym dyskusja. no tak. tak samo chelsea zdobylo lm na farcie, grecja wyszla z grupy na me na farcie itp itd oczywiscie nie patrzac za bardzo wstecz  Nie no teraz to poniżyłeś poziom europejskiej piłki nożnej w porównaniu do naszej Extraligi.U nas w lidze to pewnie QPR namieszało zdrowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja uważam że WKS ma szanse wyjść z grupy LM  oli nie cytuj smudy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ja uważam że WKS ma szanse wyjść z grupy LM  oli nie cytuj smudy co co chcesz źle grajom  bronili wyniku z burakami z Czornogóry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Co tu porównujecie, Lech na moje oko miał lepszą kadrę niż obecny Śląsk.Mieli Rudniewa a w Śląsku kto ? Nie ma takiego.
Śląsk tego majstra zdobył na farcie, jak Legia wygrała 1 mecz na 9 to o czym tu mowa.Mało brakło mistrz by do Kielc zawędrował to o czym dyskusja. no tak. tak samo chelsea zdobylo lm na farcie, grecja wyszla z grupy na me na farcie itp itd oczywiscie nie patrzac za bardzo wstecz  Nie no teraz to poniżyłeś poziom europejskiej piłki nożnej w porównaniu do naszej Extraligi.U nas w lidze to pewnie QPR namieszało zdrowo. jakbys porownal szanse na wygranie lm przez chelsea z szansami slaska na zdobycia mistrza naszej ligi, to pewnie bylyby podobne. o takie porownanie mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
slask zagral padaczke jakich malo i powinien przegrac z 4-1 dzis ale w sporcie tak to juz jest ze moze im wyjsc extra nastepny mecz i beda blisko 4tej rundy i wtedy ci cos dzis ich hejtują beda im bic bravo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Czyli jak to wszystko działa? Juve czy M.City mają prawo olać Lecha w grupie i wtedy jest wszystko jasne, a jak polska drużyna oleje jakąś Podgorice wygrywając w pierwszym meczu 0-2 to jest zupełnie inne myślenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Może się myle ale LE to jest kara dla klasowych zespołów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ja to jestem w szoku po tym meczu  pastuchy jak chciały, tak wjeżdżały w tych obrońców Śląska, którzy nie wiedzieli co się kompletnie dzieje. Ofensywa to w ogóle 0 pomysłu, słabe stałe fragmenty, a obrona czarnogórców też najlepsza nie była, a i tak w sumie czyścili wszystko (choć w sumie czy było co czyścić?) Szwedzi ich pojadą, takie są fakty, mają małe szanse z twardo grającym rywalem z dobrą defensywą. Z tymi leszczami było duuużo farta, bo gdyby nie ten wątpliwy karny w Czarnogórze, to przy dogrywce w końcu by wcisnęli Śląskowi, teraz ewidentnie brakło czasu. Ogólnie tak słabego dwumeczu drużyny z Polski w el lm nie widzialem chyba, nawet jak odpadano z pastuchami, to jakis poziom byl, a tutaj totalna nieporadność i zdominowanie przez rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Nie no kur.. nie oszukujmy się jakby Juve lub City zagrało na 40 % to by nie było czego zbierać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Może się myle ale LE to jest kara dla klasowych zespołów identycznie jak mecze towarzyskie pzpn-u smudy kazdy kto z nami gral to za kare oprocz oczywiscie germancow bo smuda dzwonil do loewa i grali na 100 procent
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Nie no kur.. nie oszukujmy się jakby Juve lub City zagrało na 40 % to by nie było czego zbierać gdyby blaszczykowski dostawal 1000 biletow na kazdy mecz reprezentacji, to zostalibysmy mistrzami europy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Śląsk to będzie drugi Apeol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
a jutro w Poznaniu ostra wojna z azerami, bo pokazali w 1szym meczu, że lamusami nie są i nie będzie tak łatwo, może być bardzo ciężko z awansem. A tak odbijając jeszcze do poprzedniego posta, może lepiej by było, gdyby mistrza zdobył Ruch, kadrowo prezentują się o wiele lepiej od Śląska, z taktyką też u nich było lepiej (przynajmniej za Fornalika), poza tym mieli formę wiosną, czego za chuja nie było we Wrocławiu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Madeja tam testują to musi byc mocny zespół.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Walka i determinacja czasami wygrywa z umiejętnościami, jeśli tych dwóch czynników u lepszych brakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Koreanki strzelać druga i idę spać bo burza idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kuba ma dostac 8 darmowych wejsciowek na pole namiotowe
od jurka owsiaka podczas przystanku wodstoock
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Koreanki strzelać druga i idę spać bo burza idzie  Pawel spisz pod koldra podczas burzy?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|