Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
Conrad #5477995 29/07/2012 16:59
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
Żaden bonus mi się nie będzie opłacał, bo kwota to 1700 zł, a tyle nawet nie mam, żeby wpłacic. Jeżeli nic mi nie mogą zrobic to chyba zakończę przygodę z nimi.

Bonus: Unibet
Conrad #5478016 29/07/2012 17:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja bym olal tak zrobiel w unibecie i mam spokoj juz 2 lata

KUSZCZAK #5478019 29/07/2012 17:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by KUSZCZAK
Żaden bonus mi się nie będzie opłacał, bo kwota to 1700 zł, a tyle nawet nie mam, żeby wpłacic. Jeżeli nic mi nie mogą zrobic to chyba zakończę przygodę z nimi.

nie gdaj ze niemasz bo napewno wiecej wyplaciles albo to 1700
bo suma o ktora sie rozchodzi to ta z ew wygranej

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by KUSZCZAK
Żaden bonus mi się nie będzie opłacał, bo kwota to 1700 zł, a tyle nawet nie mam, żeby wpłacic. Jeżeli nic mi nie mogą zrobic to chyba zakończę przygodę z nimi.

nie gdaj ze niemasz bo napewno wiecej wyplaciles albo to 1700
bo suma o ktora sie rozchodzi to ta z ew wygranej

zdazyl juz przegrac laugh

Conrad #5478049 29/07/2012 17:49
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
Właśnie myślę czy by im tak nie napisac, że już przegrałem gdzieś indziej i nie mam tej kasy.

KUSZCZAK #5478060 29/07/2012 17:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by KUSZCZAK
Właśnie myślę czy by im tak nie napisac, że już przegrałem gdzieś indziej i nie mam tej kasy.

hit laugh

Conrad #5478074 29/07/2012 18:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
albo czy moze oddac w ratach smile

KUSZCZAK #5478099 29/07/2012 18:26
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by KUSZCZAK
Właśnie myślę czy by im tak nie napisac, że już przegrałem gdzieś indziej i nie mam tej kasy.

Tylko nie pisz im u jakiego buka, bo zaraz tam zadzwonią, skorygują wynik i oddać będziesz musiał cool

Conrad #5478172 29/07/2012 18:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
OLEJ TO

ale buka na swoje nazwisko stracisz

gryzonko #5478179 29/07/2012 18:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by gryzonko
albo czy moze oddac w ratach smile

albo daj im pewke niech sami sobie ta kase odegraja

Conrad #5483489 02/08/2012 02:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
czy jeżeli teraz wpłacę poprzez Netellera będę musiał przesyłać jakieś dodatkowe skany by wyplacic ?

aktualnie tylko wplaty paysafecard i moneybookers

Shell #5483568 02/08/2012 03:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Shell
czy jeżeli teraz wpłacę poprzez Netellera będę musiał przesyłać jakieś dodatkowe skany by wyplacic ?

aktualnie tylko wplaty paysafecard i moneybookers
zadnych, ale jak wplcaisz net to wypalta ta sama droga wink

Dindek #5483680 02/08/2012 03:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by Shell
czy jeżeli teraz wpłacę poprzez Netellera będę musiał przesyłać jakieś dodatkowe skany by wyplacic ?

aktualnie tylko wplaty paysafecard i moneybookers
zadnych, ale jak wplcaisz net to wypalta ta sama droga wink

dzieki piwo

kwestia tego czy bet365, naprawde wyplaca na netka w ciagu godziny tak jak podaja na stronie ?

Conrad #5483902 02/08/2012 13:56
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Najdłużej czekałem ze 3 godziny chyba. Ta jedna godzina to jest przesadzona. Zazwyczaj ze 2 czekam. Ale i tak szybciej niż na moneybookers. To już bah szybciej wypłaca na moneybookers. Tam w ich godzinach pracy kiedy oni opracowują te wypłaty, czasem nawet kilkanaście minut i kasa na moneybookers. Z wypłatą z bet365 na neteller nigdy nie czekałem chyba mniej niż godzinę. Kiedyś zagadałem na czat i pytałem babki czemu moja wypłata nie jest jeszcze zrealizowana na neteller chociaż pisze u nich na stronie że ma iść 1 godzinę to odpisała że wypłata może potrwać do 24 h.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by muminek bez ogonka
Najdłużej czekałem ze 3 godziny chyba. Ta jedna godzina to jest przesadzona. Zazwyczaj ze 2 czekam. Ale i tak szybciej niż na moneybookers. To już bah szybciej wypłaca na moneybookers. Tam w ich godzinach pracy kiedy oni opracowują te wypłaty, czasem nawet kilkanaście minut i kasa na moneybookers. Z wypłatą z bet365 na neteller nigdy nie czekałem chyba mniej niż godzinę. Kiedyś zagadałem na czat i pytałem babki czemu moja wypłata nie jest jeszcze zrealizowana na neteller chociaż pisze u nich na stronie że ma iść 1 godzinę to odpisała że wypłata może potrwać do 24 h.
masz niemal calkowita racje, ale jak nie ma po 1h to wbijamy sie czat, mowimy ze minela 1godzina a na wypalty maja max godzine, wtedy przepraszaja, leca do dzialu o wyplate, w ciagu kilku minut jest kasa na net wink

Conrad #5483928 02/08/2012 15:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Generalnie pod względem płatności NT jest to jedna z najszybszych firm, ale też trzeba wziąć pod uwagę że ta firma rośnie w oszałamiającym tempie i choćby na naszym rynku jest już dawno największa.

Dindek #5483932 02/08/2012 15:17
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
[/quote]
masz niemal calkowita racje, ale jak nie ma po 1h to wbijamy sie czat, mowimy ze minela 1godzina a na wypalty maja max godzine, wtedy przepraszaja, leca do dzialu o wyplate, w ciagu kilku minut jest kasa na net wink [/quote] Musze przyznać, że ja czekam krócej. 3 dni temu zlecałem wypłate na netka i kase miałem po max 5 minutach. Nigdy nie czekałem za to więcej niż jedną godzinę. Co innego z wypłatą z ich karty wink Z tego już nie korzystam bo zdarzyło sie czekać ponad tydzień, aż anulowali wypłate , którą bankomat odrzucił, bo nie dostaniu zgodu z Nettelera na wypłate! No ale to temat do innego działu. Jednak musze pochwalić Bet za te wypłty do nich. Pzdr.

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, Lukasz111, 11kera11, rafal08, betowiec, $-man, rymoholik, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma), 2,861 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1