|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Buahah, jebańce już zblokowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
ale faza, chodzą mi tylko dwie witryny: bet365 i mecz.pl  jak to mozliwe, ze cokolwiek innego wpisuje w przegladarke to mam "błąd wczytywania strony" ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
kaplica, bet 365 przestal dzialac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
zresetuj kompa i zobacz czy jest roznica, mi czasem tez sie tak dzieje, zwlaszcza jak sie rozlaczy internet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ale faza, chodzą mi tylko dwie witryny: bet365 i mecz.pl  jak to mozliwe, ze cokolwiek innego wpisuje w przegladarke to mam "błąd wczytywania strony" ???? I to się nazywa uzależnienie od hazardu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
kaplica, bet 365 przestal dzialac  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
dziala, restart polaczenia pomogl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
uffffffff  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Adrian dziekiza sugestie, pomysle jeszcze troche. Mam w sumie jeszcze na miesiac soczewki ale plyn sie konczy, a jak juz zamawiac plyn to i soczewki by wypadalo dlatego pytam  Co do zakladania to sprawa wyglada tak, ze nie tyle co mruganie mnie wkurza, ale czasem po prostu zachacze o rzese i robota od nowa;) I o ile to z czasem tez pewnie przejdzie to najbardziej irytuje fakt, ze soczewka, gdy dotykam galki ocznej, woli kleic sie do mojego palca niz do oka ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
żarty, żartami ale jakbym neta jutro nie mial?  :grin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Adrian dziekiza sugestie, pomysle jeszcze troche. Mam w sumie jeszcze na miesiac soczewki ale plyn sie konczy, a jak juz zamawiac plyn to i soczewki by wypadalo dlatego pytam  Co do zakladania to sprawa wyglada tak, ze nie tyle co mruganie mnie wkurza, ale czasem po prostu zachacze o rzese i robota od nowa;) I o ile to z czasem tez pewnie przejdzie to najbardziej irytuje fakt, ze soczewka, gdy dotykam galki ocznej, woli kleic sie do mojego palca niz do oka ;P Również przerabiałem to wszystko. Kilka wskazówek, Ameryki raczej nie odkryję, ale może coś się przyda: - wkładając soczewkę trzymamy ją na opuszku palca wskazującego, przy tym środkowym palcem odciągamy powiekę do dołu. Pomaga przy tym patrzenie lekko do góry. Aby nie zahaczać o powiekę, hmm.... Jak odciągniemy powiekę do dołu, soczewką celujemy od dołu delikatnie do góry - wtedy praktycznie nie ma możliwości zahaczenia - aby soczewka nie kleiła Ci się do palca przy wkładaniu kładąc ja na opuszku już wtedy powinna być praktycznie idealnie wygięta (nie powinna przylegać całym dnem do palca, bo wtedy praktycznie na pewno nie włożysz jej do oka, a o to nie jest trudno, kiedy wyjmuje się ją mokrą). Aby to było bardziej obrazowe to przyrównam to do literek V i U (jak widzimy U u od dołu ma większą powierzchnię styczną z palcem) - teraz najważniejsze, nie wsadzasz soczewki tak mocno/do tego momentu, że praktycznie dotykasz paluchem samego oka, bo przyklei się do niego, a nie patrzałki. Jeżeli dobrze siedzi na opuszku (literka V, heheh :)) nakładamy delikatnie na oko. Kiedy czujemy że załapało chociaż troszkę to ruszamy okiem góra/dół i sama się praktycznie dopasowuje Ufff  To by było na tyle, zdradziłem wszystkie swoje techniki. Starałem się opisać to w miarę obrazowo i jasno. Z czasem wyrobisz odpowiednią technikę i założenie szkła będzie zajmować Ci kilka sekund
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
 za pomoc a przede wszystkim za fatyge zeby to napisac:) O ile dwie pierwsze sytuacje juz opanowalem to trzecia sprobuje wprowadzic w zycie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Wyglada na to, że wpłatomat citibanku mnie dzisiaj wyruchał. Kwota co prawda jest niewielka - wpłaciłem dzisiaj 6 banknotów po dwie dychy. Na ekranie wszystko wyświetliło się poprawnie, więc wyjąłem potwierdzienie potem kartę i schowałem do portfela. Akurat wieczorem zadzowniła do mnie babka z zapytanie dlaczego nie wpłaciłem jeszcze i kiedy to zrobię (standard jak się o kilka dni przekroczy termin), więc jej mówię, że wrzuciłem do wpłatomatu tyle i tyle. Sprawdziła w systemie i mówi, że faktycznie wpłata jest tylko, ze wynosi zero złotych i żebym poszedł do odziału w poniedziałek to wyjasnić albo zadzwonił jutro, to moze dojdzie bo może być opóźnienie. No dobra myśle, pewnie maja jakieś zawiechy. Problem w tym, że zajrzałem do tego potwierdzenia, a tam kwota wpłaty faktycznie jest 0 pln  Trochę zgłupiałem. Maszyna mi banknotów nie wysunęła, bo bym zauwazył, poza tym nie byłem sam więc zauważyła by to ta druga osoba. Po transakcji na ekranie wyskoczył komunikat, że została wykonana poprawnie- czy coś takiego. Maja tam pewnie jakieś kamery bo to przedsionek oddziału banku i wszystko pewnie ładnie widać. Ktoś też te pieniądze musi potem liczyć. O to, że mi ta stówa przepadnie sie zatem nie boję. Irytuje mnie tylko, że będę się musiał za tym jeszcze nachodzić i tłumaczyc jak idiota i będzie to wygladało tak, że to ja chce ich zrobić w chuja a nie oni zrobili mnie. Albo tracić czas na pisanie jakichś podań czy reklamacji, a matoły z oddziału i tak to będą miały w dupie. A odsetki kurwa lecą. Był może ktos z Was w podobnym połozeniu albo słyszał o czyms takim z pierwszej ręki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Aha.. nie potrzebuje jakiejś specjalnej pomocy jestem po prostu ciekaw opinnii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Witam Mozecie podać jakies linki z artykułami o hazardzie, lub ogólnie o ludziach którzy utrzymują sie z obstawiania ?? Kiedyś na forum krążyły takie linki tylko nie moge ich znalezc Moze to tez byc link do youtube
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Koledzy, jak najsprawniej komunikacją miejską dostać się z Pruszcza Gdańskiego do Gdańska - najlepiej w takie miejsce gdzie można pochodzić i pooglądać jaki Gdańsk jest fajny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
mozna ogladac w necie tvp 1 i tvp2 spoza UE bez oplat? jesli tak to poprosze o jakies linki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Czy ktos kto uzywa plusa/orange moze mi powiedziec czy w/w sieci w opcji na karte maja jakis pakiet smsow do wszystkich sieci ? Jesli tak to moglby napisac jak sie nazywa tkai pakiet, jakis link albo chociaz jak cenowo/ilosciowo/czasowo to wyglada;)
Wiem, ze orange ma(miał?) takie cos na bank ale nie moge tego znalezc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|