Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#54807 07/04/2004 00:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
U mnie "leży" już od wczoraj.

Bonus: Unibet
#54808 07/04/2004 12:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
czy wiadomo co dzieje się z WH ?
są jakieś wiadomości w necie na ten temat ?

#54809 07/04/2004 20:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Co jest do cholery z tym Hillem? Przed chwila sie zalogowalem wybralem mecz potwierdzam zaklad i nagle ich stronka pada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Wam tez nie chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#54810 07/04/2004 21:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
U
U2 Offline
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
no niestety mi też nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#54811 07/04/2004 23:40
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Ciekawe bo gdy kliknalem confirm to zaklad pownienem miec juz postawiony, teraz nie wiem czy zaklad przyjeli czy nie. Pewnie zrobia tak ze jak wtopie to sie okaze ze przyjeli, a jak wygram to w histori mojego zakladu nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#54812 08/04/2004 12:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
kuwa znowu to samo...tracę cierpliwość do tego buka

#54813 08/04/2004 21:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
U
U2 Offline
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
Rano działa po południu nie ! Skandal !!!
Angole robią przerwe na popołudniową herbate, dranie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#54814 09/04/2004 01:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
przez wap działa - ale mam nokie 6510 i większe strony nie mogą mi się wyświetlić, ale live da się puścić
www- siadło totalnie

#54815 09/04/2004 01:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
U
U2 Offline
member
member
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
totalna kicha , nie można otworzyć strony, chociaż czasem coś sie otwiera to jednak przy próbie otwarcia podstrony wszystko siada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#54816 09/04/2004 16:44
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Hill dziala, a co wazniejsze zaliczyli mi ten zaklad, ktory okazal sie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#54817 09/04/2004 22:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Hill dziala, a co wazniejsze zaliczyli mi ten zaklad, ktory okazal sie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Co smieszniejsze mialem kiedys taki sam przypadek (ok. dwa tyg. temu) chyba Trabzon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . dalem confirm poczym otrzymalem info ze zaklad nie przyjeto i padl Hill wiec nie moglem sprawdzic. jak sie pozniej okazalo zaklad przyjeto i kase wyplacono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdr

#54818 09/04/2004 22:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
Ludzie pomozcie mi - sory ze to off topic ale szukam stronki - Z najlepszymi OFERTAMI na dany mecz w bukmacherce bo posiadam jedna stronke ale tam zaledwie 11 "buków" i to mniej popularnych
z góry dzięki

#54819 12/04/2004 16:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Cholera, od paru dni Hill u mnie nie działa, co jest z nimi?

#54820 12/04/2004 16:47
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
U mnie hula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A caly zeszly tydzien nie chodzil.

#54821 12/04/2004 16:47
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]Cholera, od paru dni Hill u mnie nie działa, co jest z nimi?[/qb]
Moze zablokowali pule IP (miedzy innymi z twoim), polecam probe kontaktu z ich suppoertem przez proxy i wyjasnienie sprawy. W przypadku moim wystarczyl mail do expekta i odblokowali moje IP, sytuacja miala miejsce po niedawnym ataku DDOS.

pozdr

#54822 12/04/2004 16:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Wiwo jak sprawdzic IP na zwyklej stacji z Win98 ?
napisz bede wdzieczny
pozdr

#54823 12/04/2004 16:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Dzięki Wiwo - przez proxy poszło

#54824 18/04/2004 19:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Witam.Ma ktoś jakieś informacje o tym buku??
Byłem na ich stronce ciekawa naprawdę oferta ,ale co mnie zdziwiło.Czyżby brak zakładów z "podpórkami"?? jeśli am ktoś na ten temat jakieś info proszę o kontakt:)

#54825 18/04/2004 20:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Nie ma tam tzw. podpórek. I nie rozumiem zdziwienia, bo większość buków nie ma double chance.

#54826 29/04/2004 13:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Will dzis niezle popieprzyl kursy. Jakas powazniejsza "awarja".

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, aker, Sensei, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 833 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1