|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
U mnie "leży" już od wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55 |
czy wiadomo co dzieje się z WH ? są jakieś wiadomości w necie na ten temat ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Co jest do cholery z tym Hillem? Przed chwila sie zalogowalem wybralem mecz potwierdzam zaklad i nagle ich stronka pada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Wam tez nie chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153 |
no niestety mi też nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Ciekawe bo gdy kliknalem confirm to zaklad pownienem miec juz postawiony, teraz nie wiem czy zaklad przyjeli czy nie. Pewnie zrobia tak ze jak wtopie to sie okaze ze przyjeli, a jak wygram to w histori mojego zakladu nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55 |
kuwa znowu to samo...tracę cierpliwość do tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153 |
Rano działa po południu nie ! Skandal !!! Angole robią przerwe na popołudniową herbate, dranie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10 |
przez wap działa - ale mam nokie 6510 i większe strony nie mogą mi się wyświetlić, ale live da się puścić www- siadło totalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153 |
totalna kicha , nie można otworzyć strony, chociaż czasem coś sie otwiera to jednak przy próbie otwarcia podstrony wszystko siada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Hill dziala, a co wazniejsze zaliczyli mi ten zaklad, ktory okazal sie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Hill dziala, a co wazniejsze zaliczyli mi ten zaklad, ktory okazal sie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Co smieszniejsze mialem kiedys taki sam przypadek (ok. dwa tyg. temu) chyba Trabzon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . dalem confirm poczym otrzymalem info ze zaklad nie przyjeto i padl Hill wiec nie moglem sprawdzic. jak sie pozniej okazalo zaklad przyjeto i kase wyplacono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61 |
Ludzie pomozcie mi - sory ze to off topic ale szukam stronki - Z najlepszymi OFERTAMI na dany mecz w bukmacherce bo posiadam jedna stronke ale tam zaledwie 11 "buków" i to mniej popularnych z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Cholera, od paru dni Hill u mnie nie działa, co jest z nimi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
U mnie hula <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A caly zeszly tydzien nie chodzil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Cholera, od paru dni Hill u mnie nie działa, co jest z nimi?[/qb] Moze zablokowali pule IP (miedzy innymi z twoim), polecam probe kontaktu z ich suppoertem przez proxy i wyjasnienie sprawy. W przypadku moim wystarczyl mail do expekta i odblokowali moje IP, sytuacja miala miejsce po niedawnym ataku DDOS. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Wiwo jak sprawdzic IP na zwyklej stacji z Win98 ? napisz bede wdzieczny pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Dzięki Wiwo - przez proxy poszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Witam.Ma ktoś jakieś informacje o tym buku?? Byłem na ich stronce ciekawa naprawdę oferta ,ale co mnie zdziwiło.Czyżby brak zakładów z "podpórkami"?? jeśli am ktoś na ten temat jakieś info proszę o kontakt:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Nie ma tam tzw. podpórek. I nie rozumiem zdziwienia, bo większość buków nie ma double chance.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Will dzis niezle popieprzyl kursy. Jakas powazniejsza "awarja".
|
|
|
Link skopiowany do schowka