Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
zagadnąłem dzisiaj na czacie w pewnej sprawie...

"Martin: Witam w Dziale Obsługi Klienta. Mam na imię Martin. W czym mogę pomóc?
mateusz: witam, dlaczego nie dajecie transmisji live z meczu koszykówki na Olimpiadzie?
Martin: Poniewaz nie wszystko mamy LIVE
Martin: A tego akurat nie ma
mateusz: Każdy bukmacher z konkurencji to daje
Martin: Swietnie
Martin: My nie dajemy akurat
mateusz: jestem w szoku że sportingbet to zaniedbał
Martin: Moze Pan u nich ogladc wiec
Martin: NIe zaniedbal
Martin: NIe tylko koszykowka jest wazna
Martin: Sa inne dyscypliny
mateusz: ja nie chcę oglądać
Martin: Wiec o co Pan pyta
Martin: ?
mateusz: ja chcę obstawiać
mateusz: inne dyscypliny Pan wybaczy mnie nie interesują
Martin: Wlasnie
Martin: Ale innyc moga
Martin: Wiec staramy sie zadowolic wszystkich
Martin: W miare mozliwosci
mateusz: nic mnie nie obchodzi że są inne dyscypliny, bardzo dobrze
Martin: Swietnie
mateusz: ale mnie interesuje kosz
Martin: NIe jest Pan jedynym klientem a innyc moze obhcodza
mateusz: a Wy go nie macie
Martin: Wiec tak skladamy oferte
Martin: Zeby kazdy gral
Martin: Nie tylko 1 gracz
mateusz: czy Pan rozumie o czym ja piszę?
Martin: Tak
Martin: I napisze ponownie
Martin: Nie mamy koszykowki LIVE w ofercie
Martin: Na chwile obecna
mateusz: przecież napisałem że bardzo dobrze że jest szeroka oferta dyscyplin live
Martin: Mamy inne sporty LIVE
Martin: Wiem
Martin: Ale akurat koszykowki nie mamy dzis
mateusz: ok, rozumiem, ale pozwalam sobie tylko zasygnalizować że jako klient jestem trochę zawiedziony
mateusz: bo Olimpiada jest raz na 4 lata
Martin: Oczywiscie ze jest co 4 lata
Martin: Ale kazdy lubi cos innego
Martin: PAn koszykowke
Martin: Inni ping ponga
Martin: Trzeba zrozumiec
Martin: zE oferta jest dla kazdego
Martin: Innego dnia bedzie koszykowka
Martin: Ale dzis nie ma
mateusz: dobrze, widzę że nie mamy o czym rozmawiać smile dziękuję bardzo
Martin: Oczywiscie"


często rozmawiam na czacie i zawsze staram się być uprzejmy, nawet kiedy coś mnie mocno irytuje ale z takim aroganckim typem jeszcze nie miałem do czynienia

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jestem przekonany,ze z punktu widzenia obsługującego chata byłeś to Ty byłeś arogancki i chamski wink
Chociaz czytając początek rozmowy uważam,że zbyt łagodnie Cie potraktował grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Nie można robic wyrzutów bukowi, ze czegoś nie ma. To jest wolny rynek i nikt nie zmusza do grania w tej firmie. Jeżeli chodzi o piłkę to mają naprawdę masę meczów na żywo i to z bogatą ofertą zdarzeń.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by AGASSI
Jestem przekonany,ze z punktu widzenia obsługującego chata byłeś to Ty byłeś arogancki i chamski wink
Chociaz czytając początek rozmowy uważam,że zbyt łagodnie Cie potraktował grin
Jak zwykle błyskotliwy

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by crossmen
Originally Posted by AGASSI
Jestem przekonany,ze z punktu widzenia obsługującego chata byłeś to Ty byłeś arogancki i chamski wink
Chociaz czytając początek rozmowy uważam,że zbyt łagodnie Cie potraktował grin
Jak zwykle błyskotliwy

jeśli w pierwszym zdaniu słyszysz dajcie bo konkurencja daje to wiesz co przychodzi na myśl........to wypierdzielaj do konkurencji ale Pan z callcenter był miły i nie zareagował na szczeniackie zaczepki ........ot taka praca grin

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
A może kolega chciał im poszerzyć ofertę live?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by crossmen
A może kolega chciał im poszerzyć ofertę live?

co nie zmienia faktu, że to akurat klient był arogancki grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Rozmowa chuja z butem grin

Macie MI dać, bo JA chcę laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Ta rozmowa przypomniała mi to kultowe nagranie:


"Proszę pana... ja się wiążę z takim problemem... wszedłem na państwa stronę, jest piątek i nie ma NI CHUJA KURWA KOSZYKÓWKI NA LIVE!!" i tak dalej...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
trzeba przyznac ze gosc z obslugi klienta pieknie te rozmowe rozegral piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Na MB jak długo ostatnio idą od nich wypłaty?
Czy zmieniło się coś,czy dalej możemy wypłacać w weekendy?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
powiem wam że przeczytałem całą rozmową i nie wiedziałbym o co klientowi chodzi, na prawdę... zadał bym pytanie... czego właściwie Pan oczekuje ???

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dziś w nocy mieli w ofercie na żywo mecz pucharu Maroka.Nic w tym szczególnego gdyby nie ta sytuacja.
Otóż zagrałem ten mecz na over 1,5 jeszcze przed spotkaniem.
W trakcie meczu miałem go otwartego na live.Na koncie miałem jeszcze ostatnie niedobitki 30 pare zł.Na początku 2 połowy został podyktowany karny dla FUS Rabat.
W chwili kiedy sędzia kartkował gości za protesty postawiłem szybko zakład na sposób zdobycia następnej bramki jako rzut karny za 13,00 kurs.
Byłem zdziwiony,że zakład mi przyjęło.Po około 1,5 minuty i zejściu piłkarza za czerwona kartkę został on wykonany.
Pech ,bo bramkarz obronił strzał.Miałbym ponad 500 stów za frajer.
Zakład nie powinien zostać przyjęty,rozliczyli oczywiście jako przegrany.
Jestem tylko ciekawy,czy gdyby gość trafił z karnego czy by dopatrzyli się ,że zrobiłem ich jajo.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
chyba nie ma juz prowizji od depozytu. zauwazyl to ktos?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
Działa wam strona?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
można gdzieś sprawdzić procent lub kwotę jaka została do obrócenia bonusa?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
A ja chciałem opisać pozytywną sytuację w kwestii podejścia firmy Sportingbet do klienta. Otóż w sobotę zgłosiłem im źle rozliczony zakład - na moją korzyść. Podziękowali mi za to, i w geście podziękowania przyznali mi bonus. Tymczasem w niedzielę okazało się, że rozliczenie tego zakładu na moją korzyść było jednak prawidłowe i ten bonus został de facto przyznany mi przez Sportingbet pochopnie. Mimo to, Sportingbet nie cofnął tego bonusu. I za to dla nich plus.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ja w tym buku daje spokój z graniem.Wrzuciłem sobie statystyki w historii konta.
Puszczonych kuponów 13 ,wygranych 2 ,porażek 11.
Brak szczęścia czy jakieś fatum?

Kiedyś przyjęło mi zakład na lige marokańską ,sposób zdobycia nast. gola rzut karny za 12,00 Ogladałem w Arriadia TV mecz i zdążyło mi zatwierdzić zakład jak sędzia podyktował karnego.
Karnego jakiś abdul przestrzelił,czyli nie wskazane mi grac w tej firmie!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
sprawdzcie konta bo mi przed chwila wyslali wiadomosc ze mam darmowy zaklad za 125 zł
(bez żadnego depo to jest) wplacalem tam dawno temu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,378
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,378
Likes: 11
W Sportingbet [partner.sbaffiliates.com] widac ten darmowy zaklad gdzies na koncie ? Dawno tam nie gralem na zakladach tongue

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1