Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 27 1 2 3 26 27
#548363 02/04/2006 12:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[color:"brown"]MASTER CUP Przeniesiony z innego działu [mecz.org] [/color]

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem turnieju , jednoczesnie temat ten słuzy do zapisów


[color:"blue"]INFORMACJE OGÓLNE [/color]

[color:"red"]01. [/color] Start konkursu 10 Kwietnia.
[color:"red"]02.[/color] Czas trwania konkursu 7 tygodzni.
[color:"red"]03.[/color] Wpisowe do konkursu 20 zł.
[color:"red"]04. [/color] Nagrodzeni zostaną czterej najlepsi zawodnicy.
[color:"red"]05.[/color] Wystapić może każda zarejestrowana osoba na forum( pod warunkiem że rejestracja nastapiła przed dzisiejszą datą) .
[color:"red"]06. [/color] Podajemy max. 10 typów tygodniowo z minimalnym kursem 1,3
[color:"red"]07. [/color] Podajemy typy wyłącznie z buków netowych.



[color:"blue"]KUPONY: [/color]

[color:"red"]08. [/color] Kazdy kupon sklada sie tylko z jednego zdarzenia.
[color:"red"]09. [/color] Mecze na kuponie moga się powtarzać u równych graczy ,ale muszą się równić typowanym wynikiem
[color:"red"]10. [/color] Minimalny kurs każdego kuponu wynosi 1,30.
[color:"red"]11. [/color] Piwrszy kupon na dany tydzień może być wpisany na forum w poniedziałek o 00:00
[color:"red"]12. [/color] Ostatni kupon na dany tydzień musi zawierać zdarzenie konczonce się w niedziele o 24:00
[color:"red"]13. [/color] W przypadku odwołania meczu mozna podać typ zastepczy - musi to nastapić w tym samym tygodniu.
[color:"red"]14. [/color] Typ może byc podany najpóźniej na 2 h przed rozpoczęciem zdarzenia.
[color:"red"]15. [/color] Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów.w przypadku błędu należy jeszcze raz napisać
typy w osobnym poście, zaznaczając że są one przepisane z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np.
daty, kursu, na kogo stawiamy itp
[color:"red"]16. [/color] Wyjątkiem od zakazu zmiany typu są przełożone/odwołane/opóźnione spotkania.
[color:"red"]17. [/color] Kupon powinien wyglądać nastepująco nr.kuponu/data/godz/spotkanie/typ/dyscyplina/kurs/bukmacher/nick
np. 1/30.03.06/21:45/Polska-Niemcy/1/Pilka nozna/1,34/b&w/darekdarecki

[color:"blue"]RANKING:[/color]

[color:"red"]18. [/color] O miejscu w rankingu decydować będzie skuteczność.
[color:"red"]19. [/color] W przypadku tej samej skuteczności o wyższym miejscu decydować będzie suma kursów z trafionych kuponów.
[color:"red"]20. [/color] Aktualny ranking podawany bedzie zawsze w poniedziałek.
[color:"red"]21. [/color] Warunkiem sklasyfikowania bedzie podanie przynajmniej 60 typów w okresie trwania konkursu.
[color:"red"]22. [/color] Jesli ktoś poda mniejszą ilość typów zostaną mu dopisane typy jako nietrafione
do wymaganych 60.



[color:"blue"]PODZIAŁ NAGRÓD:[/color]

[color:"red"]23. [/color] Od całości kwoty uzyskanych z wpisów odjętych zostanie 20 zł
[color:"red"]24. [/color] Pozostała częśc zostanie podzielona pomiedzy trzech najlepszych typerów.
[color:"red"]25. [/color] Zawodnicy otrzymaja odpowiednio 50% , 35% , 15%.
[color:"red"]26. [/color] 20 zł otrzyma typer który podczas trfania konkursu uzuska najlepszą passe trafionych typów.


[color:"blue"]DANE DO WPŁATY:[/color]

Waldek Skubisz
eKONTO 81 1140 2004 0000 3902 3115 3829

Wpłaty przyjmowane będą do końca pierwszego tygodnia typowania.

*Przy wpłacie prosze w tytule podac nick z forum

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[color:"brown"] DOTYCHCZASOWO ZAPISANI ZAPISANI [/color]

1.Bursztyk ------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
2.krisek ---------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
3.adingh --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
4.dinomk -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
5.darekdarecki - wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
6.pawson --------wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
7.mopsiq ---------wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
8.larsson -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
9.jarkow -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
10.figok --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
11.tuttur ------- wpłata - [color:"green"] TAK [/b][/color]
12.lerooo -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
13.baracuda ---- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]

[color:"blue"]Zapisanych jest juz 13 graczy mam nadzieje że z dnia na dzień bedzie was
coraz wiecej przypominam że są jeszcze miejsca a czas na zapisy do 10 Kwietnia. [/color]

[color:"purple"]Obecnie wplaciły 6 osoby , zachecam pozostałych do wpłat. [/color]

[color:"#666666"] Na stan dzisiejszy (wg.il.zapisanych osob)w puli nagród powinno być 260 zł więc jest o co walczyć [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
1
veteran
veteran
1 Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
zapisz i mnie

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
In

Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
Quote
[color:"blue"]PODZIAŁ NAGRÓD:[/color]

[color:"red"]23. [/color] Od całości kwoty uzyskanych z wpisów odjętych zostanie 20 zł



]



ja jestem chtny ale mam wątpliwość... czyżby te 20 zł odjete od całości wkwoty miało pokryć Twoje uczestnictwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
26. 20 zł otrzyma typer który podczas trfania konkursu uzuska najlepszą passe trafionych typów.

Niedoczytales do konca:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
Quote
26. 20 zł otrzyma typer który podczas trfania konkursu uzuska najlepszą passe trafionych typów.

Niedoczytales do konca:)

Przepraszam za oszczerstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> moje niedopatrzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[color:"brown"] DOTYCHCZASOWO ZAPISANI ZAPISANI [/color]

1.Bursztyk ------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
2.krisek ---------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
3.adingh --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
4.dinomk -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
5.darekdarecki - wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
6.pawson --------wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
7.mopsiq ---------wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
8.larsson -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
9.jarkow -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
10.figok --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
11.tuttur ------- wpłata - [color:"green"] TAK [/b][/color]
12.lerooo -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
13.baracuda ---- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
14.14honor88 ---- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
15.DANI1927 ----- wpłata - [color:"red"] NIE [/color]
16.Philips -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] [/color]

[color:"blue"]Zapisanych jest juz 16 graczy mam nadzieje że z dnia na dzień bedzie was
coraz wiecej przypominam że są jeszcze miejsca a czas na zapisy do 10 Kwietnia. [/color]

[color:"purple"]Obecnie wplaciły 6 osoby , zachecam pozostałych do wpłat. [/color]

[color:"#666666"] Na stan dzisiejszy (wg.il.zapisanych osob)w puli nagród powinno być 320 zł więc jest o co walczyć [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Cos skromnie jak narazie.....

Ale wiadomo kazy sie zgłasza ale jak trzeba wplacic to wiadomo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moze jeszcze ktoś wpłaci, bo chciałbym wiecej wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <hehe>

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Hehe, duzo osób zapewniało że jeszcze duzo czas i napewno wpłacą

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Start turnieju przesuniety na 17 kwietnia na prozbe kilku zawodników ktorzy neizdazyli wpłacić

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
kurde bezsesnu koszykowka sie konczy a wy jeszcze przesuwacie. Przeceiz mozna bylo wpalcac do konca tygodnai w ktorym rusza gra to i tak do 17mozna wplacic kase ludzie nie robcie scen!!!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Proszę mnie zapisać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
ci co mieli wplacic to juz zapewne nie wplaca, bo by to dawno juz zrobili....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Zapewniali mnie że wplacą dlatego prosze o cierpliwość .
Pozatym chciałbym wiedzieć czy niepowinienem zmniejszyć ilości wymaganych typów ze wzg. na mniejsza ilość zapisanych graczy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
czym dluzej pzreciagamy tym mniej typów bedzie, juz powoli koncza sie ligi pilkarskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
przesunięcie?
ktoś kto ma 2 tygodnie i nie zdąża wpłacić jest niepoważny..

kończą sie ligi i za chwilę nie będzie co stawiać. Proponuje rozpoczęcie - w takim gronie jak jest.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
ja rowniez proponuje rozpoczecie, a ci co jeszcze nie wplacili to mogliby do konca tygodnia wplacic.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
W zwiazku z rpzesunieciem rezygnuje z udzialu zapraszam na pojedynki:) pozdro

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Quote
W zwiazku z rpzesunieciem rezygnuje z udzialu zapraszam na pojedynki:) pozdro

Ok ale mam nadzieje że jesli przegrasz pojedynek to wypłacisz nagrode a nie tak jak u mnie w turnieju niewpłaciłeś a masz największe pretensje.

Strona 1 z 27 1 2 3 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1