|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
[color:"brown"] MASTER CUP Przeniesiony z innego działu [mecz.org] [/color] Zapraszam do zapoznania się z regulaminem turnieju , jednoczesnie temat ten słuzy do zapisów
[color:"blue"]INFORMACJE OGÓLNE [/color]
[color:"red"]01. [/color] Start konkursu 10 Kwietnia. [color:"red"]02.[/color] Czas trwania konkursu 7 tygodzni. [color:"red"]03.[/color] Wpisowe do konkursu 20 zł. [color:"red"]04. [/color] Nagrodzeni zostaną czterej najlepsi zawodnicy. [color:"red"]05.[/color] Wystapić może każda zarejestrowana osoba na forum( pod warunkiem że rejestracja nastapiła przed dzisiejszą datą) . [color:"red"]06. [/color] Podajemy max. 10 typów tygodniowo z minimalnym kursem 1,3 [color:"red"]07. [/color] Podajemy typy wyłącznie z buków netowych.
[color:"blue"]KUPONY: [/color]
[color:"red"]08. [/color] Kazdy kupon sklada sie tylko z jednego zdarzenia. [color:"red"]09. [/color] Mecze na kuponie moga się powtarzać u równych graczy ,ale muszą się równić typowanym wynikiem [color:"red"]10. [/color] Minimalny kurs każdego kuponu wynosi 1,30. [color:"red"]11. [/color] Piwrszy kupon na dany tydzień może być wpisany na forum w poniedziałek o 00:00 [color:"red"]12. [/color] Ostatni kupon na dany tydzień musi zawierać zdarzenie konczonce się w niedziele o 24:00 [color:"red"]13. [/color] W przypadku odwołania meczu mozna podać typ zastepczy - musi to nastapić w tym samym tygodniu. [color:"red"]14. [/color] Typ może byc podany najpóźniej na 2 h przed rozpoczęciem zdarzenia. [color:"red"]15. [/color] Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów.w przypadku błędu należy jeszcze raz napisać typy w osobnym poście, zaznaczając że są one przepisane z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np. daty, kursu, na kogo stawiamy itp [color:"red"]16. [/color] Wyjątkiem od zakazu zmiany typu są przełożone/odwołane/opóźnione spotkania. [color:"red"]17. [/color] Kupon powinien wyglądać nastepująco nr.kuponu/data/godz/spotkanie/typ/dyscyplina/kurs/bukmacher/nick np. 1/30.03.06/21:45/Polska-Niemcy/1/Pilka nozna/1,34/b&w/darekdarecki
[color:"blue"]RANKING:[/color]
[color:"red"]18. [/color] O miejscu w rankingu decydować będzie skuteczność. [color:"red"]19. [/color] W przypadku tej samej skuteczności o wyższym miejscu decydować będzie suma kursów z trafionych kuponów. [color:"red"]20. [/color] Aktualny ranking podawany bedzie zawsze w poniedziałek. [color:"red"]21. [/color] Warunkiem sklasyfikowania bedzie podanie przynajmniej 60 typów w okresie trwania konkursu. [color:"red"]22. [/color] Jesli ktoś poda mniejszą ilość typów zostaną mu dopisane typy jako nietrafione do wymaganych 60.
[color:"blue"]PODZIAŁ NAGRÓD:[/color]
[color:"red"]23. [/color] Od całości kwoty uzyskanych z wpisów odjętych zostanie 20 zł [color:"red"]24. [/color] Pozostała częśc zostanie podzielona pomiedzy trzech najlepszych typerów. [color:"red"]25. [/color] Zawodnicy otrzymaja odpowiednio 50% , 35% , 15%. [color:"red"]26. [/color] 20 zł otrzyma typer który podczas trfania konkursu uzuska najlepszą passe trafionych typów.
[color:"blue"]DANE DO WPŁATY:[/color]
Waldek Skubisz eKONTO 81 1140 2004 0000 3902 3115 3829
Wpłaty przyjmowane będą do końca pierwszego tygodnia typowania.
*Przy wpłacie prosze w tytule podac nick z forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
[color:"brown"] DOTYCHCZASOWO ZAPISANI ZAPISANI [/color]
1.Bursztyk ------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 2.krisek ---------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 3.adingh --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 4.dinomk -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 5.darekdarecki - wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 6.pawson --------wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 7.mopsiq ---------wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 8.larsson -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 9.jarkow -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 10.figok --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 11.tuttur ------- wpłata - [color:"green"] TAK [/b][/color] 12.lerooo -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 13.baracuda ---- wpłata - [color:"green"] TAK [/color]
[color:"blue"]Zapisanych jest juz 13 graczy mam nadzieje że z dnia na dzień bedzie was coraz wiecej przypominam że są jeszcze miejsca a czas na zapisy do 10 Kwietnia. [/color]
[color:"purple"]Obecnie wplaciły 6 osoby , zachecam pozostałych do wpłat. [/color]
[color:"#666666"] Na stan dzisiejszy (wg.il.zapisanych osob)w puli nagród powinno być 260 zł więc jest o co walczyć [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
[color:"blue"]PODZIAŁ NAGRÓD:[/color]
[color:"red"]23. [/color] Od całości kwoty uzyskanych z wpisów odjętych zostanie 20 zł
] ja jestem chtny ale mam wątpliwość... czyżby te 20 zł odjete od całości wkwoty miało pokryć Twoje uczestnictwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
26. 20 zł otrzyma typer który podczas trfania konkursu uzuska najlepszą passe trafionych typów.
Niedoczytales do konca:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
26. 20 zł otrzyma typer który podczas trfania konkursu uzuska najlepszą passe trafionych typów.
Niedoczytales do konca:) Przepraszam za oszczerstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> moje niedopatrzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
[color:"brown"] DOTYCHCZASOWO ZAPISANI ZAPISANI [/color]
1.Bursztyk ------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 2.krisek ---------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 3.adingh --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 4.dinomk -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 5.darekdarecki - wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 6.pawson --------wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 7.mopsiq ---------wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 8.larsson -------- wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 9.jarkow -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 10.figok --------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 11.tuttur ------- wpłata - [color:"green"] TAK [/b][/color] 12.lerooo -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 13.baracuda ---- wpłata - [color:"green"] TAK [/color] 14.14honor88 ---- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 15.DANI1927 ----- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] 16.Philips -------- wpłata - [color:"red"] NIE [/color] [/color]
[color:"blue"]Zapisanych jest juz 16 graczy mam nadzieje że z dnia na dzień bedzie was coraz wiecej przypominam że są jeszcze miejsca a czas na zapisy do 10 Kwietnia. [/color]
[color:"purple"]Obecnie wplaciły 6 osoby , zachecam pozostałych do wpłat. [/color]
[color:"#666666"] Na stan dzisiejszy (wg.il.zapisanych osob)w puli nagród powinno być 320 zł więc jest o co walczyć [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Cos skromnie jak narazie.....
Ale wiadomo kazy sie zgłasza ale jak trzeba wplacic to wiadomo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moze jeszcze ktoś wpłaci, bo chciałbym wiecej wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <hehe>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Hehe, duzo osób zapewniało że jeszcze duzo czas i napewno wpłacą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Start turnieju przesuniety na 17 kwietnia na prozbe kilku zawodników ktorzy neizdazyli wpłacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
kurde bezsesnu koszykowka sie konczy a wy jeszcze przesuwacie. Przeceiz mozna bylo wpalcac do konca tygodnai w ktorym rusza gra to i tak do 17mozna wplacic kase ludzie nie robcie scen!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
ci co mieli wplacic to juz zapewne nie wplaca, bo by to dawno juz zrobili....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Zapewniali mnie że wplacą dlatego prosze o cierpliwość . Pozatym chciałbym wiedzieć czy niepowinienem zmniejszyć ilości wymaganych typów ze wzg. na mniejsza ilość zapisanych graczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
czym dluzej pzreciagamy tym mniej typów bedzie, juz powoli koncza sie ligi pilkarskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454 |
przesunięcie? ktoś kto ma 2 tygodnie i nie zdąża wpłacić jest niepoważny..
kończą sie ligi i za chwilę nie będzie co stawiać. Proponuje rozpoczęcie - w takim gronie jak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
ja rowniez proponuje rozpoczecie, a ci co jeszcze nie wplacili to mogliby do konca tygodnia wplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
W zwiazku z rpzesunieciem rezygnuje z udzialu zapraszam na pojedynki:) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
W zwiazku z rpzesunieciem rezygnuje z udzialu zapraszam na pojedynki:) pozdro Ok ale mam nadzieje że jesli przegrasz pojedynek to wypłacisz nagrode a nie tak jak u mnie w turnieju niewpłaciłeś a masz największe pretensje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka