|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Polska już jest pierwsza! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Teraz ciśniemy Kangurów.Na bank będzie mobilizacja u Zibiego i spółki aby 3-0 wykończyć i mieć pewn pierwszą pozycje i mecz z Niemcami,ktory powinnismy wygrac i jestesmy w strefie medalowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
sroda piatek niedziela (1/4 1/2 final)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Z jednego sie ciesze,że ten uśmiech Najdanowa trenera Bułgarii trochę przygasł bo strasznie mnie wkurw..ł jak sie uśmiechał.Strasznie ironiczny uśmiech ma.I mam nadzieje,że Bułgaria trafi na Kanarków albo Ruskich i potem potem polecą do domu po 1/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ciekawe czy w poniedzialek włosi beda chcieli wygrac i czekac na losowanie czy grac z USA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
ciekawe czy w poniedzialek włosi beda chcieli wygrac i czekac na losowanie czy grac z USA Dlatego dobrze,ze Argentyna załatwiłą sprawę teraz bo z makaronami to różnie może być a tak mamy wszystko we własnych rękach.Wygrywamy 3-0 i nawet jak Bulgaria ogra makaronow 3-0 to mamy tyle samo pkt ratio zwyciestw i małe punkty mamy na swoją korzyść i to nam daje numer 1 w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce. tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce. tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika chyba ze dwa zespoly z jednej grupy trafia na siebie w 1/4 (2 z 3) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
ciekawe czy w poniedzialek włosi beda chcieli wygrac i czekac na losowanie czy grac z USA Włosi muszą zagrać minimum o 2 sety, żeby nie zająć 4 miejsca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2012
Posty: 43 |
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce. tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika chyba ze dwa zespoly z jednej grupy trafia na siebie w 1/4 (2 z 3)  Chyba nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz. Nie mogą w 1/4 grać ze sobą. Losowanie jest tylko na to czy 2-2 czy 2-3 ale z innych grup.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce. tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika chyba ze dwa zespoly z jednej grupy trafia na siebie w 1/4 (2 z 3)  Chyba nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz. Nie mogą w 1/4 grać ze sobą. Losowanie jest tylko na to czy 2-2 czy 2-3 ale z innych grup. Skąd ta pewnosc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Wielka Polska odzyskała miejsce w grupie,które do niej zawsze powinno należeć  A tak a propos nie ma już nie pokonanego zespołu w obu grupach.wlochy- brazylia/rosja w 1/4 sie szykuje,chyba,ze włosi na usa sie szykują do z bulgaria sobie odpuszcza.Tak czy inaczej dobre mecze sie szykują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Nie moga 2 zespoly z grupy A trafić na siebie w 1/4. Losowanie będzie po zakonczeniu fazy wstępnej po to,zeby uniknąć oszustw i odpuszczania meczy. I wiadomo,ze 1A gra z 4B analogicznie 1B gra z 4A a losowanie dotyczy zespołów na 2 i 3 miesjcu obu grup.I albo 2A zagra z 2B albo 2A zagra z 3B i odwrotnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Nie moga 2 zespoly z grupy A trafić na siebie w 1/4. Losowanie będzie po zakonczeniu fazy wstępnej po to,zeby uniknąć oszustw i odpuszczania meczy. I wiadomo,ze 1A gra z 4B analogicznie 1B gra z 4A a losowanie dotyczy zespołów na 2 i 3 miesjcu obu grup.I albo 2A zagra z 2B albo 2A zagra z 3B i odwrotnie  Ja to wszystko wiem.  Pytam skąd pewnosc u Ciebie ze losowanie dot. 2 i 3 miejsc wyklucza opcje ze zagraja ze soba zespoly z jednej grupy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Ja to wszystko wiem. Pytam skąd pewnosc u Ciebie ze losowanie dot. 2 i 3 miejsc wyklucza opcje ze zagraja ze soba zespoly z jednej grupy? To jest oczywiste i zawsze taki format turnieju jest.  zobacz sobie np na Pekin 2008 i jak tam sie to układało na skos zespoly z grupy a graja z grupa b w 1/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To jest oczywiste i zawsze taki format turnieju jest.  zobacz sobie np na Pekin 2008 i jak tam sie to układało na skos zespoly z grupy a graja z grupa b w 1/4 O ile kojarzę w Pekinie nie było żadnego losowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
inaczej to by sensu nie miało,zeby w 1/4 grać mecz 2 druzyn,ktore grały ze sobą w 1 fazie turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
To jest oczywiste i zawsze taki format turnieju jest.  zobacz sobie np na Pekin 2008 i jak tam sie to układało na skos zespoly z grupy a graja z grupa b w 1/4 O ile kojarzę w Pekinie nie było żadnego losowania. Tego nie pamiętam czy było czy nie ale w tym roku na to wpadli,zeby wykluczyć manipulacje przy wynikach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|