Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 26 1 2 3 4 5 6 25 26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Polska już jest pierwsza! hura

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Teraz ciśniemy Kangurów.Na bank będzie mobilizacja u Zibiego i spółki aby 3-0 wykończyć i mieć pewn pierwszą pozycje i mecz z Niemcami,ktory powinnismy wygrac i jestesmy w strefie medalowej.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
1/4 od środy ?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by pawel Wafel
1/4 od środy ?

sroda piatek niedziela (1/4 1/2 final)

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Z jednego sie ciesze,że ten uśmiech Najdanowa trenera Bułgarii trochę przygasł bo strasznie mnie wkurw..ł jak sie uśmiechał.Strasznie ironiczny uśmiech ma.I mam nadzieje,że Bułgaria trafi na Kanarków albo Ruskich i potem potem polecą do domu po 1/4

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
ciekawe czy w poniedzialek włosi beda chcieli wygrac i czekac na losowanie czy grac z USA

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Giertyszek
ciekawe czy w poniedzialek włosi beda chcieli wygrac i czekac na losowanie czy grac z USA

Dlatego dobrze,ze Argentyna załatwiłą sprawę teraz bo z makaronami to różnie może być a tak mamy wszystko we własnych rękach.Wygrywamy 3-0 i nawet jak Bulgaria ogra makaronow 3-0 to mamy tyle samo pkt ratio zwyciestw i małe punkty mamy na swoją korzyść i to nam daje numer 1 w grupie.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Rusty
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce.

tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Rusty
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce.

tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika
chyba ze dwa zespoly z jednej grupy trafia na siebie w 1/4 (2 z 3) smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by Giertyszek
ciekawe czy w poniedzialek włosi beda chcieli wygrac i czekac na losowanie czy grac z USA
Włosi muszą zagrać minimum o 2 sety, żeby nie zająć 4 miejsca.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 43
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 43
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Rusty
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce.

tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika
chyba ze dwa zespoly z jednej grupy trafia na siebie w 1/4 (2 z 3) smile

Chyba nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz.
Nie mogą w 1/4 grać ze sobą. Losowanie jest tylko na to czy 2-2 czy 2-3 ale z innych grup.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by windykator
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Rusty
Zapowiada się ciekawie w naszej grupie, bo Bułgaria może jeszcze spaść na 4 miejsce.

tamta grupa jest tak silna, ze nie ma znaczenia, ktore z miejsc 2-4 ktos zajmie, bo i tak trafi na silnego przeciwnika
chyba ze dwa zespoly z jednej grupy trafia na siebie w 1/4 (2 z 3) smile

Chyba nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz.
Nie mogą w 1/4 grać ze sobą. Losowanie jest tylko na to czy 2-2 czy 2-3 ale z innych grup.
Skąd ta pewnosc?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Wielka Polska odzyskała miejsce w grupie,które do niej zawsze powinno należeć smile A tak a propos nie ma już nie pokonanego zespołu w obu grupach.wlochy- brazylia/rosja w 1/4 sie szykuje,chyba,ze włosi na usa sie szykują do z bulgaria sobie odpuszcza.Tak czy inaczej dobre mecze sie szykują.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Quote
Skąd ta pewnosc?

Nie moga 2 zespoly z grupy A trafić na siebie w 1/4. Losowanie będzie po zakonczeniu fazy wstępnej po to,zeby uniknąć oszustw i odpuszczania meczy. I wiadomo,ze 1A gra z 4B analogicznie 1B gra z 4A a losowanie dotyczy zespołów na 2 i 3 miesjcu obu grup.I albo 2A zagra z 2B albo 2A zagra z 3B i odwrotnie smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Nie moga 2 zespoly z grupy A trafić na siebie w 1/4. Losowanie będzie po zakonczeniu fazy wstępnej po to,zeby uniknąć oszustw i odpuszczania meczy. I wiadomo,ze 1A gra z 4B analogicznie 1B gra z 4A a losowanie dotyczy zespołów na 2 i 3 miesjcu obu grup.I albo 2A zagra z 2B albo 2A zagra z 3B i odwrotnie smile

Ja to wszystko wiem. smile
Pytam skąd pewnosc u Ciebie ze losowanie dot. 2 i 3 miejsc wyklucza opcje ze zagraja ze soba zespoly z jednej grupy?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Giertyszek
Ja to wszystko wiem.
Pytam skąd pewnosc u Ciebie ze losowanie dot. 2 i 3 miejsc wyklucza opcje ze zagraja ze soba zespoly z jednej grupy?

To jest oczywiste i zawsze taki format turnieju jest. smile zobacz sobie np na Pekin 2008 i jak tam sie to układało na skos zespoly z grupy a graja z grupa b w 1/4

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Vamos_Rafa
To jest oczywiste i zawsze taki format turnieju jest. smile zobacz sobie np na Pekin 2008 i jak tam sie to układało na skos zespoly z grupy a graja z grupa b w 1/4

O ile kojarzę w Pekinie nie było żadnego losowania.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
inaczej to by sensu nie miało,zeby w 1/4 grać mecz 2 druzyn,ktore grały ze sobą w 1 fazie turnieju.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Vamos_Rafa
To jest oczywiste i zawsze taki format turnieju jest. smile zobacz sobie np na Pekin 2008 i jak tam sie to układało na skos zespoly z grupy a graja z grupa b w 1/4

O ile kojarzę w Pekinie nie było żadnego losowania.
Tego nie pamiętam czy było czy nie ale w tym roku na to wpadli,zeby wykluczyć manipulacje przy wynikach.

Strona 4 z 26 1 2 3 4 5 6 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1