Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 34 1 2 18 19 20 21 22 33 34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by tronk
Originally Posted by fechnerinho
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag smile )

A na całą resztę mają wyjebke smile

przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej

za dużo slajsował.

Panicz słaby ? laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
Originally Posted by Policjano
http://iv.pl/images/45245055278844556737.jpg

ehh nie wyszło, no ale trudno nie będziemy plakac

Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
1.062... co to za kursy grane ;/ masakra, współczuje

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by Policjano
http://iv.pl/images/45245055278844556737.jpg

ehh nie wyszło, no ale trudno nie będziemy plakac
Nawet nie jest mi Ciebie żal, bo tylko głupek w ten sposób moczy 5 tysi.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746
Likes: 10
Originally Posted by Policjano
Originally Posted by Policjano
http://iv.pl/images/45245055278844556737.jpg

ehh nie wyszło, no ale trudno nie będziemy plakac

Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru

o chłopie , czas odstawić bukmacherke i to na prawdę

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Policjano
Originally Posted by Policjano
http://iv.pl/images/45245055278844556737.jpg

ehh nie wyszło, no ale trudno nie będziemy plakac

Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru

szkoda tak fajnego kapitału, na tak bez urazy bezsensowne granie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Policjano
Originally Posted by Policjano
http://iv.pl/images/45245055278844556737.jpg

ehh nie wyszło, no ale trudno nie będziemy plakac

Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by tronk
Originally Posted by fechnerinho
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag smile )

A na całą resztę mają wyjebke smile

przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej

za dużo slajsował.

Panicz słaby ? laugh

oczywiscie ze nie slaby, jest mega dobry dzis dal temu dowod swojej wartosci wink

JuN #5500015 17/08/2012 02:37
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
Originally Posted by JuN
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k

ja tez dalej nie wierze w to co sie stalo..

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Siemasz krecik piwo

co myślisz o czeskim zabijace?

JuN #5500017 17/08/2012 02:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by JuN
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k

Wiesz, luzik jak nie masz co z kasą robić. Gorzej jak później np dzieci nie mają co jeść...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by tronk
oczywiscie ze nie slaby, jest mega dobry dzis dal temu dowod swojej wartosci wink

masz rację, doskonały kontrargument. Równie świetny jak granie betu po @1.06

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Policjano
Originally Posted by JuN
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k

ja tez dalej nie wierze w to co sie stalo..

to dobra lekcja, wyciagnij wnioski na spokojnie, nie łam się i tyle!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
Siemasz krecik piwo

co myślisz o czeskim zabijace?

Danielsan piwo

czeski zabijaka ostatnio gra strasznie słabo, nie wiem co się dzieje z tym fantastycznym zawodnikiem smile

moim zdaniem trzeba czekać co da live smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by JuN
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k

Wiesz, luzik jak nie masz co z kasą robić. Gorzej jak później np dzieci nie mają co jeść...

zgoda, ale komu chce sie wybrac 1,5 k bedac najebanym kasą ? smile

to raczej te 5 k postawilby for fun na Chardiego po kursie 10

no nie wiem, mi tak sie przynajmniej wydaje

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Vipereek
Originally Posted by tomi2301
Originally Posted by Vipereek
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór?

Stasiu i Dodig/Melo


Gdzie oba mecze są rozgrywane?

P.s. co myślicie o Wawrince?

1. W Cincinnati

2. Dla mnie to kawał chooja, zostawić żone z dzieckiem, a samemu się rozbijać po świecie to zwykłe świństwo


hehe smiesza mnie taki wypowiedzi znawcow co tak naprawde chuja wiedza, skad wiesz jak bylo miedzy nimi? az tak cie interesuje jego zycie prywatne? moze mial jakies powody by tak postapic? wyczytales na onecie pewnie ze zostawia rodzine i skupia sie tylko na tenisie to sie nie dziwie, nie zebym go bronil czy cos bo tak naprawde kazdy jest panem wlasnego losu, dla mnie moze byc nawet i skonczonym skur***** mam to gdzies, oceniam go na podstawie gry, jak daje zarobic jest ok smile

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
wlasnie tak z tym zalosniakiem murrayem, zawsze wdupi z byle pionkiem jak nie trzeba




berdzio chyba powinien oklepac milosa, return ma najlepszy z tych ofiar ktore drewniak pojonal

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Pieniądze rzecz nabyta, niestety nauczka na przyszłość frown

a każda porażka jest podwaliną sukcesu.

trzymaj się gościu

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by tronk
Originally Posted by fechnerinho
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag smile )

A na całą resztę mają wyjebke smile

przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej

Taaa wierzcie sobie dalej, że takie Murki i inne nie odpuszczają meczów i stawiajcie po 5 koła na 1,06 tak, jak kolega. Powodzenia smile

Strona 20 z 34 1 2 18 19 20 21 22 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, donic, forty, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa), 1,474 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1