|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag  ) A na całą resztę mają wyjebke  przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej za dużo slajsował. Panicz słaby ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964 |
Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
1.062... co to za kursy grane ;/ masakra, współczuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Nawet nie jest mi Ciebie żal, bo tylko głupek w ten sposób moczy 5 tysi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,734 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,734 Likes: 10 |
Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru o chłopie , czas odstawić bukmacherke i to na prawdę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru szkoda tak fajnego kapitału, na tak bez urazy bezsensowne granie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jednak kurwa wybucham zaraz, za wszystkie oszczednosci kurwa dalem, ide sie cicac w pizdu, bez odbioru [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag  ) A na całą resztę mają wyjebke  przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej za dużo slajsował. Panicz słaby ?  oczywiscie ze nie slaby, jest mega dobry dzis dal temu dowod swojej wartosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964 |
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k ja tez dalej nie wierze w to co sie stalo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Siemasz krecik  co myślisz o czeskim zabijace?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k Wiesz, luzik jak nie masz co z kasą robić. Gorzej jak później np dzieci nie mają co jeść...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
oczywiscie ze nie slaby, jest mega dobry dzis dal temu dowod swojej wartosci  masz rację, doskonały kontrargument. Równie świetny jak granie betu po @1.06
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k ja tez dalej nie wierze w to co sie stalo.. to dobra lekcja, wyciagnij wnioski na spokojnie, nie łam się i tyle!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Siemasz krecik  co myślisz o czeskim zabijace? Danielsan  czeski zabijaka ostatnio gra strasznie słabo, nie wiem co się dzieje z tym fantastycznym zawodnikiem  moim zdaniem trzeba czekać co da live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dalej nie moge uwierzyc jak mozna takie kursy zagrac za prawie 6k Wiesz, luzik jak nie masz co z kasą robić. Gorzej jak później np dzieci nie mają co jeść... zgoda, ale komu chce sie wybrac 1,5 k bedac najebanym kasą ? to raczej te 5 k postawilby for fun na Chardiego po kursie 10 no nie wiem, mi tak sie przynajmniej wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo Gdzie oba mecze są rozgrywane? P.s. co myślicie o Wawrince? 1. W Cincinnati 2. Dla mnie to kawał chooja, zostawić żone z dzieckiem, a samemu się rozbijać po świecie to zwykłe świństwo hehe smiesza mnie taki wypowiedzi znawcow co tak naprawde chuja wiedza, skad wiesz jak bylo miedzy nimi? az tak cie interesuje jego zycie prywatne? moze mial jakies powody by tak postapic? wyczytales na onecie pewnie ze zostawia rodzine i skupia sie tylko na tenisie to sie nie dziwie, nie zebym go bronil czy cos bo tak naprawde kazdy jest panem wlasnego losu, dla mnie moze byc nawet i skonczonym skur***** mam to gdzies, oceniam go na podstawie gry, jak daje zarobic jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
wlasnie tak z tym zalosniakiem murrayem, zawsze wdupi z byle pionkiem jak nie trzeba
berdzio chyba powinien oklepac milosa, return ma najlepszy z tych ofiar ktore drewniak pojonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Pieniądze rzecz nabyta, niestety nauczka na przyszłość  a każda porażka jest podwaliną sukcesu. trzymaj się gościu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag  ) A na całą resztę mają wyjebke  przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej Taaa wierzcie sobie dalej, że takie Murki i inne nie odpuszczają meczów i stawiajcie po 5 koła na 1,06 tak, jak kolega. Powodzenia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|