|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
no glowna wiadomosc dnia na onecie, niezle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
pamietam jak Betako upadalo to jakos tak po cichutku sie zwineli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
"Na pytanie o kary grożące klientom, którzy uczestniczą w zakładach, nie wiedząc o braku koncesji, Tałałaj odpowiedział, że konsekwencje udziału w nielegalnych grach hazardowych to kara grzywny zapisana w Kodeksie karnym skarbowym (sięgająca do 120 stawek dziennych, czyli od 500 zł do 2 400 000 zł - PAP) oraz "kara pieniężna w wysokości 100 proc. uzyskanej wygranej", którą określa ustawa o grach hazardowych." Hehe dobre, nie poinformowany klient i jeszcze będą go karać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
[Linked Image] [ fotosik.pl]  Co do pieniędzy, kupony wypłacać, długoterminowe trzymać bo trzeba będzie się z nimi szarpać. Przegrane w tym czasie hmm... można i o te kupony powalczyć moim zdaniem. o tak....powalcz...kodeks karno skarbowy Ci to ulatwi jak dostaniesz grzywne za udzial w nielegalnych zakladach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No teraz to i ja jestem mądry Ale fakt nie mogę ich zamknąć albo nie potrafią to dobiorą się do dupy nieświadomym graczom, bo tak łatwiej. To firma własnie powinna dostać jeszcze bardziej w dupę, że nie informuje graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
no w sumie to racje macie, teraz to sobie moga robic co chca, a z reklamacjmi to wogole, bo gdzie potem sie niby odwolasz jak Totolotek walka zrobi.. niezle jaja w tym naszym kraju
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Punkty są nadal czynne bo nie sprawdzałem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wczoraj jak przejeżdzałem to otwarty i byli ludzie.
Dziś po tej informacji to nie byłem jeszcze w okolicach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
Punkty są nadal czynne bo nie sprawdzałem?  czynne, czynne jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
szkoda buka bo na zimowe sporty dobre pary wystawiali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
Panowie przyznac sie kto za tym stoi  przed chwila na prywatna skrzynke dostalem cos takiego [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja też. I to na maila, który nie jest powiązany z żadnymi stronami bukmacherskimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
dobra juz sie domyslilem kto za tym stoi  zapomnialem, ze ten mail jest zarejestrowany w fortunie i milenium, pytanie teraz tylko od ktorej z tych firm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
dobra juz sie domyslilem kto za tym stoi  zapomnialem, ze ten mail jest zarejestrowany w fortunie i milenium, pytanie teraz tylko od ktorej z tych firm  zapewne z STS...z pewnych źródeł wiem że im na tym mega zależy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
no w sumie o tym nie pomyslalem, tam tez maja ten e-mail 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9 |
NARAZIE NIEMA CO SIE PRZEJMOWAC, PRZECIEZ ZAKLADACIE SIE Z NIMI ANONIMOWO I NIKT NIE WIE ILE RAZY TAM BYLES BADZ KTORE KUPONY WYGRANE BYLY TWOJE. RANO BYLEM W PUNKCIE I SA OTWARTE CHYBA WSZYSTKIE. OD MARCA 2011 COFNELI IM WIEC JUZ POLTORA ROKU TEMU A DOPIERO IZBA CELNA TERAZ SIE TYM ZAJELA 1,5 ROKU. TU JESZCZE BEDA NIEZLE JAJA I SKONCZY SIE NA ODSZKODOWANIU DLA TOTO. NIEOFICJALNIE CHODZILO O EPROMOCJE http://www.pb.pl/2654377,60854,totolotek-gral-za-ostro
JAKBY OSZUKIWALI NA PODATKACH ITD TO ROZUMIEM ALE NIE PRZEZ TAKIE COS BO JAKIEMUS URZEDNIKOWI NIESPODOBALO SIE DOPRECYZOWANIE PRZEZ INTERNET NA KTORE MINISTERSTWO FINANSOW WYDALO ZGODE I MIALO POL ROKU NA PRZECZYTANIU NA CZYM TO POLEGA ITD ZANIM PODPISALI. TYLKO W POLSCE MOGA BYC TAKIE JAJA
A JAK WOGOLE OBSLUGA U WAS W MIASTACH W TOTO?
JAK TOTO ZLIKWIDUJA MY TO ODCZUJEMY NA KIESZENIACH, ILE KASY MNIEJ BEDA MIELI Z PODATKOW
Wylacz Caps Lock
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
brzmisz BBB jak pracownik totolotka, ja mimo wszystko podziekowalem juz za gre w tej firmie, o podatki sie nie martwie, konkurencja jest spora i tez placi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9 |
bylem kiedys, i z przyzwyczajenia juz tam wysylam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
ja mimo wszystko i tak nie zaryzykuje wojny z naszym kochanym rządem, tym ruchem to totolotek jest już SPALONY bo jaja sobie robi z organów państwowych jakie by one nie były 
|
|
|
Link skopiowany do schowka