Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
kosmo #5513813 28/08/2012 13:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no glowna wiadomosc dnia na onecie, niezle smile

Bonus: Unibet
kosmo #5513814 28/08/2012 13:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
pamietam jak Betako upadalo to jakos tak po cichutku sie zwineli

kosmo #5513821 28/08/2012 13:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
"Na pytanie o kary grożące klientom, którzy uczestniczą w zakładach, nie wiedząc o braku koncesji, Tałałaj odpowiedział, że konsekwencje udziału w nielegalnych grach hazardowych to kara grzywny zapisana w Kodeksie karnym skarbowym (sięgająca do 120 stawek dziennych, czyli od 500 zł do 2 400 000 zł - PAP) oraz "kara pieniężna w wysokości 100 proc. uzyskanej wygranej", którą określa ustawa o grach hazardowych."

Hehe dobre, nie poinformowany klient i jeszcze będą go karać blush laugh

Piostar #5513849 28/08/2012 14:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by Piostar
[Linked Image] [fotosik.pl]

grin grin grin

Co do pieniędzy, kupony wypłacać, długoterminowe trzymać bo trzeba będzie się z nimi szarpać. Przegrane w tym czasie hmm... można i o te kupony powalczyć moim zdaniem.

o tak....powalcz...kodeks karno skarbowy Ci to ulatwi jak dostaniesz grzywne za udzial w nielegalnych zakladach mad

kosmo #5513851 28/08/2012 14:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
No teraz to i ja jestem mądry tongue

Ale fakt nie mogę ich zamknąć albo nie potrafią to dobiorą się do dupy nieświadomym graczom, bo tak łatwiej.

To firma własnie powinna dostać jeszcze bardziej w dupę, że nie informuje graczy.

kosmo #5513853 28/08/2012 14:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no w sumie to racje macie, teraz to sobie moga robic co chca, a z reklamacjmi to wogole, bo gdzie potem sie niby odwolasz jak Totolotek walka zrobi.. niezle jaja w tym naszym kraju

kosmo #5513857 28/08/2012 14:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Punkty są nadal czynne bo nie sprawdzałem? cool

kosmo #5513858 28/08/2012 14:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wczoraj jak przejeżdzałem to otwarty i byli ludzie.

Dziś po tej informacji to nie byłem jeszcze w okolicach.

Conrad #5513860 28/08/2012 14:38
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
Originally Posted by Conrad
Punkty są nadal czynne bo nie sprawdzałem? cool
czynne, czynne jak najbardziej smile

kosmo #5513876 28/08/2012 15:30
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
szkoda buka bo na zimowe sporty dobre pary wystawiali frown

kosmo #5513880 28/08/2012 15:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
Panowie przyznac sie kto za tym stoi smile
przed chwila na prywatna skrzynke dostalem cos takiego
[Linked Image]

kosmo #5513884 28/08/2012 15:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ja też.
I to na maila, który nie jest powiązany z żadnymi stronami bukmacherskimi smile

kosmo #5513885 28/08/2012 15:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
dobra juz sie domyslilem kto za tym stoi smile
zapomnialem, ze ten mail jest zarejestrowany w fortunie i milenium, pytanie teraz tylko od ktorej z tych firm smile

kosmo #5513920 28/08/2012 16:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by kosmo
dobra juz sie domyslilem kto za tym stoi smile
zapomnialem, ze ten mail jest zarejestrowany w fortunie i milenium, pytanie teraz tylko od ktorej z tych firm smile

zapewne z STS...z pewnych źródeł wiem że im na tym mega zależy

kosmo #5513924 28/08/2012 16:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no w sumie o tym nie pomyslalem, tam tez maja ten e-mail smile

kosmo #5513948 28/08/2012 17:58
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
B
BBB Offline
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
NARAZIE NIEMA CO SIE PRZEJMOWAC, PRZECIEZ ZAKLADACIE SIE Z NIMI ANONIMOWO I NIKT NIE WIE ILE RAZY TAM BYLES BADZ KTORE KUPONY WYGRANE BYLY TWOJE. RANO BYLEM W PUNKCIE I SA OTWARTE CHYBA WSZYSTKIE. OD MARCA 2011 COFNELI IM WIEC JUZ POLTORA ROKU TEMU A DOPIERO IZBA CELNA TERAZ SIE TYM ZAJELA 1,5 ROKU. TU JESZCZE BEDA NIEZLE JAJA I SKONCZY SIE NA ODSZKODOWANIU DLA TOTO. NIEOFICJALNIE CHODZILO O EPROMOCJE http://www.pb.pl/2654377,60854,totolotek-gral-za-ostro

JAKBY OSZUKIWALI NA PODATKACH ITD TO ROZUMIEM ALE NIE PRZEZ TAKIE COS BO JAKIEMUS URZEDNIKOWI NIESPODOBALO SIE DOPRECYZOWANIE PRZEZ INTERNET NA KTORE MINISTERSTWO FINANSOW WYDALO ZGODE I MIALO POL ROKU NA PRZECZYTANIU NA CZYM TO POLEGA ITD ZANIM PODPISALI.
TYLKO W POLSCE MOGA BYC TAKIE JAJA

A JAK WOGOLE OBSLUGA U WAS W MIASTACH W TOTO?

JAK TOTO ZLIKWIDUJA MY TO ODCZUJEMY NA KIESZENIACH, ILE KASY MNIEJ BEDA MIELI Z PODATKOW

Wylacz Caps Lock

kosmo #5513956 28/08/2012 18:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
brzmisz BBB jak pracownik totolotka, ja mimo wszystko podziekowalem juz za gre w tej firmie, o podatki sie nie martwie, konkurencja jest spora i tez placi

kosmo #5513973 28/08/2012 18:27
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
B
BBB Offline
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
bylem kiedys, i z przyzwyczajenia juz tam wysylam

kosmo #5514028 28/08/2012 20:36
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9
B
BBB Offline
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 9

kosmo #5514117 28/08/2012 22:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
ja mimo wszystko i tak nie zaryzykuje wojny z naszym kochanym rządem, tym ruchem to totolotek jest już SPALONY bo jaja sobie robi z organów państwowych jakie by one nie były smile

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,435 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1