|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Vendetta poszedł  Ma włączonego peptalka. Moze jakis motywacyjny spicz? Run madefaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Gdzie można to śledzić w necie jak biegnie >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
endomondo.com V po 5 km, ciagnie tempem 4:28 poki co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Masakra  Za pół roku każdy będzie wiedział o postawionym klocku, czy rzuconym pawiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
endomondo.com V po 5 km, ciagnie tempem 4:28 poki co  Jak go tam znajdę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie. Vendetta zjechal ponizej 1:40. Czas trwania 1g:37m:28s Średnia prędkość 4:38 min/km Max prędkość 3:29 min/km Kalorie 1755 kcal Gratuluje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Gratulacje. Kiedy maraton?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
1.09 w Świnoujsciu ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
gratuluje V i nie chodzi to o czas ale o zapał i upór szczere gratulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Szacun! Gratulacje! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Jestem i ja po swoich pierwszych zawodach, biegło mi się dobrze w mżawce  Czas jaki wykręciłem: 50:43 (moja życiówka  ), byłem 48/73. Wygrał Polak (mistrz Polski juniorów) z czasem 31:09, drugi był Białorusin (bodajże o 2 sek. gorszy), 3 - Ukrainiec. Jak będą oficjalne wyniki to wrzucę. Ogólnie jestem zadowolony, choć wynik jest z pewnością motywacją do zejścia poniżej 50 min., a myślę że na lajcie bo dziś trochę za późno zacząłem finisz, myślę że można było wcześniej. C'mon Vendetta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobra znalazlem. 10 km. Gratuluje  Tez debiut? Z ciekawosci jaki wiek i jaka waga? 31:09 hehe To jest średnia ~3.11/km. miazga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
dzieki wszystkim  Oficjalny wynik: 118 miejsce na 831 startujacych,czas netto 1h36min57sek, czas oficjalny 1h37min04sek, czas po 10 km 00:45:22 Ogolnie srednio jestem zadowolony z wystepu ale plakal nie bede  Przed startem nasmarowałem sie ben-gayem, dobrze rozgrzalem i nie czulem zakwasów. Czulem sie bardzo dobrze- trema minela od razu po starcie i trzymalem takie tempo jak zakladalem przed. Po 10 km mialem czas 45 minut czyli bieglem na 1h35min tak jak zakladalem i mialem na ostatnich 5 km jeszcze przyspeszyc bo na prawde czulem sie zajebiscie. Niestety kryzys przyszedl na 14km. Oddechowo bylo bez zarzutu ale zakwasy wrocily i ciezko mi sie bieglo co mnei bardzo wkurwialo bo czulem ze moge ale nogi mnie nie niosły. Jestem pewien , ze gdyby mnie wczoraj nie ponioslo z tym tenisem moj czas bylby okolo 5 min lepszy ale nie ma co gdybac  Sam jestem sobie winny  Na endo nie wyszlo ponad 21 km bo bylo zamieszanei ze startem. Na poczatku puscili nas z jednej bramki i wlaczylem endo ale okazalo sie ze start jest z nastepnej bramki i wlacyzlem znowu. Mialem ustawione na odliczanie 20 sek dlatego zanim zaczelo naliczac z 10 sekund juz bieglem na trasie polmaratonu  Czas wyszedl okolo 30 sekund wiekszy bo na mecie dawali medale itp. i zanim sie ogarnalemi wylacxyzlem w telefonie to troche minelo  Pogoda do biegania byla mocno srednia  Przez cała trase bieglem przy wysokiej temperaturze, bezchmurnym niebie i silnym wietrze, mimo iz zapowiadali lekkie opady i zachmurzenia. Zachmurzylo sie godzine po tym jak dobieglem na mete  Czas zwyciezcy 1:05:13 To tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Dobra znalazlem. 10 km. Gratuluje  Tez debiut? Z ciekawosci jaki wiek i jaka waga? 31:09 hehe To jest średnia ~3.11/km. miazga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Sic. z tel. piszę i się coś zjebało. Lupus: dycha, debiut, 27/71, dzięki. Tak po przemyśleniach to myślę podbnie jak V, że spokojnie można było wykręcić lepszy czas, a już under 50 było w zasięgu. Mogłem albo troche na trasie przyspieszyć albo wcześniej zaczać finiszować, ale bałem się że może mi zabraknąć tlenu. Cieszę się natomiast, że nie dopadł mnie efekt debiutanta i że na początku biegłem swoim tempem a nie pognałem za czołówką. No nic, jest czas na zbieranie doświdczenia i poprawianie wyników, trzeba tylko sprawdzić terminarz i albo szykować się na 7.10 albo sprawdzić się wcześniej Ogólnie fajna sprawa. Wielkie gratulacje Vendetta, super wynik :brawo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Sic. z tel. piszę i się coś zjebało. Lupus: dycha, debiut, 27/71, dzięki. Tak po przemyśleniach to myślę podbnie jak V, że spokojnie można było wykręcić lepszy czas, a już under 50 było w zasięgu. Mogłem albo troche na trasie przyspieszyć albo wcześniej zaczać finiszować, ale bałem się że może mi zabraknąć tlenu. Cieszę się natomiast, że nie dopadł mnie efekt debiutanta i że na początku biegłem swoim tempem a nie pognałem za czołówką. No nic, jest czas na zbieranie doświdczenia i poprawianie wyników, trzeba tylko sprawdzić terminarz i albo szykować się na 7.10 albo sprawdzić się wcześniej Ogólnie fajna sprawa. Wielkie gratulacje Vendetta, super wynik :brawo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Sic. z tel. piszę i się coś zjebało. Lupus: dycha, debiut, 27/71, dzięki. Tak po przemyśleniach to myślę podbnie jak V, że spokojnie można było wykręcić lepszy czas, a już under 50 było w zasięgu. Mogłem albo troche na trasie przyspieszyć albo wcześniej zaczać finiszować, ale bałem się że może mi zabraknąć tlenu. Cieszę się natomiast, że nie dopadł mnie efekt debiutanta i że na początku biegłem swoim tempem a nie pognałem za czołówką. No nic, jest czas na zbieranie doświdczenia i poprawianie wyników, trzeba tylko sprawdzić terminarz i albo szykować się na 7.10 albo sprawdzić się wcześniej Ogólnie fajna sprawa. Wielkie gratulacje Vendetta, super wynik :brawo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|