Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26
Conrad #5510455 26/08/2012 15:11
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Na lajcie wykręci 1:35

Bonus: Unibet
Conrad #5510522 26/08/2012 17:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Vendetta poszedł gwizdek


Ma włączonego peptalka.
Moze jakis motywacyjny spicz?
Run madefaka hmm


Conrad #5510553 26/08/2012 17:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Gdzie można to śledzić w necie jak biegnie >?

Conrad #5510563 26/08/2012 17:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
endomondo.com

V po 5 km, ciagnie tempem 4:28 poki co wink

Conrad #5510596 26/08/2012 17:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Masakra laugh
Za pół roku każdy będzie wiedział o postawionym klocku, czy rzuconym pawiu wink


lupus #5510643 26/08/2012 18:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by lupus
endomondo.com

V po 5 km, ciagnie tempem 4:28 poki co wink


Jak go tam znajdę?

Conrad #5510657 26/08/2012 18:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529

Conrad #5510690 26/08/2012 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie.

Vendetta zjechal ponizej 1:40.

Czas trwania
1g:37m:28s
Średnia prędkość
4:38 min/km
Max prędkość
3:29 min/km
Kalorie
1755 kcal

Gratuluje piwo

Conrad #5510720 26/08/2012 19:04
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Gratulacje. Kiedy maraton?

Conrad #5510728 26/08/2012 19:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
1.09 w Świnoujsciu ma grin

Conrad #5510737 26/08/2012 19:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
gratuluje V i nie chodzi to o czas ale o zapał i upór
szczere gratulacje

Conrad #5510761 26/08/2012 19:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Szacun! Gratulacje! piwo

MagiK #5510903 26/08/2012 20:24
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Jestem i ja po swoich pierwszych zawodach, biegło mi się dobrze w mżawce smile

Czas jaki wykręciłem: 50:43 (moja życiówka smile ), byłem 48/73.

Wygrał Polak (mistrz Polski juniorów) z czasem 31:09, drugi był Białorusin (bodajże o 2 sek. gorszy), 3 - Ukrainiec.

Jak będą oficjalne wyniki to wrzucę.

Ogólnie jestem zadowolony, choć wynik jest z pewnością motywacją do zejścia poniżej 50 min., a myślę że na lajcie bo dziś trochę za późno zacząłem finisz, myślę że można było wcześniej.

C'mon Vendetta boks

Conrad #5510951 26/08/2012 21:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A jaki dystans?

Conrad #5510959 26/08/2012 21:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobra znalazlem. 10 km.

Gratuluje smile
Tez debiut?

Z ciekawosci jaki wiek i jaka waga?

31:09 hehe
To jest średnia ~3.11/km. miazga.

lupus #5511434 27/08/2012 00:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dzieki wszystkim piwo

Oficjalny wynik:
118 miejsce na 831 startujacych,czas netto 1h36min57sek, czas oficjalny 1h37min04sek, czas po 10 km 00:45:22

Ogolnie srednio jestem zadowolony z wystepu ale plakal nie bede smile Przed startem nasmarowałem sie ben-gayem, dobrze rozgrzalem i nie czulem zakwasów. Czulem sie bardzo dobrze- trema minela od razu po starcie i trzymalem takie tempo jak zakladalem przed. Po 10 km mialem czas 45 minut czyli bieglem na 1h35min tak jak zakladalem i mialem na ostatnich 5 km jeszcze przyspeszyc bo na prawde czulem sie zajebiscie. Niestety kryzys przyszedl na 14km. Oddechowo bylo bez zarzutu ale zakwasy wrocily i ciezko mi sie bieglo co mnei bardzo wkurwialo bo czulem ze moge ale nogi mnie nie niosły. Jestem pewien , ze gdyby mnie wczoraj nie ponioslo z tym tenisem moj czas bylby okolo 5 min lepszy ale nie ma co gdybac smile Sam jestem sobie winny smile Na endo nie wyszlo ponad 21 km bo bylo zamieszanei ze startem. Na poczatku puscili nas z jednej bramki i wlaczylem endo ale okazalo sie ze start jest z nastepnej bramki i wlacyzlem znowu. Mialem ustawione na odliczanie 20 sek dlatego zanim zaczelo naliczac z 10 sekund juz bieglem na trasie polmaratonu tongue Czas wyszedl okolo 30 sekund wiekszy bo na mecie dawali medale itp. i zanim sie ogarnalemi wylacxyzlem w telefonie to troche minelo tongue
Pogoda do biegania byla mocno srednia smile Przez cała trase bieglem przy wysokiej temperaturze, bezchmurnym niebie i silnym wietrze, mimo iz zapowiadali lekkie opady i zachmurzenia. Zachmurzylo sie godzine po tym jak dobieglem na mete laugh
Czas zwyciezcy 1:05:13
To tyle smile

lupus #5511887 27/08/2012 03:01
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by lupus
Dobra znalazlem. 10 km.

Gratuluje smile
Tez debiut?

Z ciekawosci jaki wiek i jaka waga?

31:09 hehe
To jest średnia ~3.11/km. miazga.

radeke #5512041 27/08/2012 03:45
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Sic. z tel. piszę i się coś zjebało.

Lupus:
dycha, debiut, 27/71, dzięki.

Tak po przemyśleniach to myślę podbnie jak V, że spokojnie można było wykręcić lepszy czas, a już under 50 było w zasięgu. Mogłem albo troche na trasie przyspieszyć albo wcześniej zaczać finiszować, ale bałem się że może mi zabraknąć tlenu. Cieszę się natomiast, że nie dopadł mnie efekt debiutanta i że na początku biegłem swoim tempem a nie pognałem za czołówką.

No nic, jest czas na zbieranie doświdczenia i poprawianie wyników, trzeba tylko sprawdzić terminarz i albo szykować się na 7.10 albo sprawdzić się wcześniej wink
Ogólnie fajna sprawa.

Wielkie gratulacje Vendetta, super wynik :brawo:

radeke #5512043 27/08/2012 03:45
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Sic. z tel. piszę i się coś zjebało.

Lupus:
dycha, debiut, 27/71, dzięki.

Tak po przemyśleniach to myślę podbnie jak V, że spokojnie można było wykręcić lepszy czas, a już under 50 było w zasięgu. Mogłem albo troche na trasie przyspieszyć albo wcześniej zaczać finiszować, ale bałem się że może mi zabraknąć tlenu. Cieszę się natomiast, że nie dopadł mnie efekt debiutanta i że na początku biegłem swoim tempem a nie pognałem za czołówką.

No nic, jest czas na zbieranie doświdczenia i poprawianie wyników, trzeba tylko sprawdzić terminarz i albo szykować się na 7.10 albo sprawdzić się wcześniej wink
Ogólnie fajna sprawa.

Wielkie gratulacje Vendetta, super wynik :brawo:

radeke #5512046 27/08/2012 03:46
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Sic. z tel. piszę i się coś zjebało.

Lupus:
dycha, debiut, 27/71, dzięki.

Tak po przemyśleniach to myślę podbnie jak V, że spokojnie można było wykręcić lepszy czas, a już under 50 było w zasięgu. Mogłem albo troche na trasie przyspieszyć albo wcześniej zaczać finiszować, ale bałem się że może mi zabraknąć tlenu. Cieszę się natomiast, że nie dopadł mnie efekt debiutanta i że na początku biegłem swoim tempem a nie pognałem za czołówką.

No nic, jest czas na zbieranie doświdczenia i poprawianie wyników, trzeba tylko sprawdzić terminarz i albo szykować się na 7.10 albo sprawdzić się wcześniej wink
Ogólnie fajna sprawa.

Wielkie gratulacje Vendetta, super wynik :brawo:

Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,442 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1