Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by Gaske
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie.. blush

Może i momentami śmieszne, ale raczej słaby film. Jedynie fajne panny można pooglądać i dobrej muzy posłuchać. smile

Wg mnie daleko ProjectX do American Pie, oj bardzo daleko.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by michael89
Originally Posted by Gaske
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie.. blush

Może i momentami śmieszne, ale raczej słaby film. Jedynie fajne panny można pooglądać i dobrej muzy posłuchać. smile

Wg mnie daleko ProjectX do American Pie, oj bardzo daleko.

lata świetlne

Superbad >> Projekt X zdecydowanie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by TriumfWoli
Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV.
Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre.

Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem.
Nie sa to nowosci ale jest dobre kino.
Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz"

Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska.
Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"

Czerwony > Niebieski > Biały

wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Avengers

Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....

- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....

MIstrzostwo grin

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Gaske
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie.. blush


temat siegąnął dna crazy

jeżeli coś jest gorsze od American Pie,

to jakie to jest...?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by -Adrian-
Avengers

Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....

- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....

MIstrzostwo grin
scena zajebista wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by -Adrian-
Avengers

Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....

- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....

MIstrzostwo grin
scena zajebista wink

Wróciłem do tej sceny kilkakrotnie smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by -Adrian-
Avengers

Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....

- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....

MIstrzostwo grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by mat2000
Za to dzisiaj całkiem niezłe pozycje oferuje tvp kultura smile

Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV.
Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre.

Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem.
Nie sa to nowosci ale jest dobre kino.
Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz"

Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska.
Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"


Dzisiaj też korzystając tylko z naziemnych kanałów można sobie urządzić niezły maraton:

20:00 Prestiż na tvn7
22:40 Unforgiven na tvn
1:15 Party przy świecach na jedynce

Trick (tvp2) to też nie jest taka tragedia jak może się wydawać smile


Co powiecie o filmie 'Pietno' z Hopkinsem? Warto?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by TriumfWoli
Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV.
Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre.

Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem.
Nie sa to nowosci ale jest dobre kino.
Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz"

Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska.
Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"

Czerwony > Niebieski > Biały

wink


Czerwony > Biały > Niebieski

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
co Wy pierdolita. niebieski >> biały > czerwony.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Właśnie na TVP2 emitują Plac Zbawiciela.. Polecam!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam

Znacie jakis dobrego komedie takie mniej lub wogóle nieznane z dubbingiem, nie muszą być inteligente, bo to film do oglądnięcia przy wódce z kolegami

Coś w stylu Czacha Dymi, lub humor typu Naga Broń

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ma ktos jakis link do polskiego filmu Bez Wstydu lub wie skad sciagnac?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Isildur
Witam

Znacie jakis dobrego komedie takie mniej lub wogóle nieznane z dubbingiem, nie muszą być inteligente, bo to film do oglądnięcia przy wódce z kolegami

Coś w stylu Czacha Dymi, lub humor typu Naga Broń

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Aci%C5%9Ble+tajne-1984-12077

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
może być też np

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Aci%C4%85gany-1998-700
http://www.filmweb.pl/film/21+Jump+Street-2012-208694

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Kwestia gustu. Mnie tam się podobało, ale pamiętam, że kilku userów marudziło smile Obejrzyj, wyrób własną opinię smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by Conrad
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł?

Mi się tam podobało a w krotce 3 seria.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Originally Posted by Conrad
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł?

Mi się tam podobało a wkrotce 3 seria.

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, forty, aker, rafal08, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,557 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,316
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1