Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie..
Może i momentami śmieszne, ale raczej słaby film. Jedynie fajne panny można pooglądać i dobrej muzy posłuchać.
Wg mnie daleko ProjectX do American Pie, oj bardzo daleko.
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie..
Może i momentami śmieszne, ale raczej słaby film. Jedynie fajne panny można pooglądać i dobrej muzy posłuchać.
Wg mnie daleko ProjectX do American Pie, oj bardzo daleko.
lata świetlne
Superbad >> Projekt X zdecydowanie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV. Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre. Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem. Nie sa to nowosci ale jest dobre kino. Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz" Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska. Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"
Czerwony > Niebieski > Biały
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Avengers Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....
- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....
MIstrzostwo
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Project X kilka razy słyszałem że lepsze od American Pie..
temat siegąnął dna
jeżeli coś jest gorsze od American Pie,
to jakie to jest...?
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Avengers Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....
- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....
MIstrzostwo
scena zajebista
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Avengers Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....
- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....
MIstrzostwo
scena zajebista
Wróciłem do tej sceny kilkakrotnie
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Avengers Wczoraj łyknąłem i jedna scena mną pozamiatała. Mam nadzieję, że nikt się obrazi za mały spoilerek....
- Stop, wystarczy tego! Jestem Bogiem, nie będzie mną pomiatał zielony potwór! (Loki)
Hulk łapie go za nogę, jeb, jeb, jeb o glebę, zostawia sponiewieranego i odchodzi mrucząc pod nosem:
- Też mi Bóg....
MIstrzostwo
VIDEO
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Za to dzisiaj całkiem niezłe pozycje oferuje tvp kultura
Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV.
Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre.
Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem.
Nie sa to nowosci ale jest dobre kino.
Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz"
Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska.
Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"
Dzisiaj też korzystając tylko z naziemnych kanałów można sobie urządzić niezły maraton:
20:00 Prestiż na tvn7
22:40 Unforgiven na tvn
1:15 Party przy świecach na jedynce
Trick (tvp2) to też nie jest taka tragedia jak może się wydawać
Co powiecie o filmie 'Pietno' z Hopkinsem? Warto?
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Ludzie ciagle narzekaja zamiast obadac program TV. Zauwazylem ze od ok roku,standard filmowy poszedł znacznie w góre. Polecam sprawdzac pon/wtorki program na TVP1 i TVN siedem. Nie sa to nowosci ale jest dobre kino. Dla przykladu dzisiaj : "Strach" i "Prestiz" Podstawa to wiadome kanały czyli : Ale Kino! i Kino Polska. Na tym pierwszy dzisiaj : "Trzy kolory:niebieski" i "Fanatyk"
Czerwony > Niebieski > Biały
Czerwony > Biały > Niebieski
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
co Wy pierdolita. niebieski >> biały > czerwony.
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Właśnie na TVP2 emitują Plac Zbawiciela.. Polecam!
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam Znacie jakis dobrego komedie takie mniej lub wogóle nieznane z dubbingiem, nie muszą być inteligente, bo to film do oglądnięcia przy wódce z kolegami Coś w stylu Czacha Dymi, lub humor typu Naga Broń
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ma ktos jakis link do polskiego filmu Bez Wstydu lub wie skad sciagnac?
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Witam Znacie jakis dobrego komedie takie mniej lub wogóle nieznane z dubbingiem, nie muszą być inteligente, bo to film do oglądnięcia przy wódce z kolegami Coś w stylu Czacha Dymi, lub humor typu Naga Broń
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Aci%C5%9Ble+tajne-1984-12077
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł?
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Kwestia gustu. Mnie tam się podobało, ale pamiętam, że kilku userów marudziło
Obejrzyj, wyrób własną opinię
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł?
Mi się tam podobało a w krotce 3 seria.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł?
Mi się tam podobało a wkrotce 3 seria.
Link skopiowany do schowka