Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
#552212 07/04/2006 15:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Dostałem jakiś czas temu maila. Konto założyłem u nich parę miesięcy temu, ale wpłaciłem wtedy pieniądze do innego buka. Bonusem chcieli mnie więc zachęcić do pierwsze wpłaty - no i się im udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#552213 07/04/2006 15:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Jesli chcecie dodatkowy bonus, to najlepiej zarejestrowac sie z czyjegos ref linka (np. mojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />). Wtedy mozna sie dogadac co do dodatkowego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#552214 07/04/2006 16:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Też takowego linka użyczę, dziele się pół na pół.

#552215 07/04/2006 17:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
działa wam livebetting poprawnie? Umnie kursy sa ale na szaro nic nie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak cały czas

#552216 07/04/2006 17:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
działa wam livebetting poprawnie? Umnie kursy sa ale na szaro nic nie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak cały czas
no właśnie,albo coś się spier.... bo nawet wuyniki sie nie zmieniają albo ktos ich ostro ograł dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#552217 07/04/2006 17:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
potwierdzam livebetting error jakis, dividenko gralem w 1 tercji ze przegra,przegral i ciagle mi nierozliczyli , a 2 tercji widnieje caly czas 1:0 i nic sie niedzieje ,reszta livow tez martwa

#552218 07/04/2006 18:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Quote
działa wam livebetting poprawnie? Umnie kursy sa ale na szaro nic nie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak cały czas
no właśnie,albo coś się spier.... bo nawet wuyniki sie nie zmieniają albo ktos ich ostro ograł dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
moze to przeze mnie bo postawilem 20$ po kursie 1,05 i weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#552219 07/04/2006 19:01
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
potwierdzam livebetting error jakis, dividenko gralem w 1 tercji ze przegra,przegral i ciagle mi nierozliczyli , a 2 tercji widnieje caly czas 1:0 i nic sie niedzieje ,reszta livow tez martwa
to ile Davydenko gral tych tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#552220 07/04/2006 20:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
właśnie zleciłem wypłate na moneybookers ciekawe ile godzin im zajmie.

#552221 07/04/2006 20:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
w soboty dopisuja czy mma czekac do poniedzialku ;b

#552222 07/04/2006 22:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
0:22 bonusu brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552223 07/04/2006 22:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Quote
Przed chwila zlecilem dokonanie wplaty depozytu z konta w mBanku. Kiedy moge spodziewac sie zaksiegowania? Pewnie najwczesniej w poniedzialek?

Ja dziś też zleciłem wpłate tyle że ok.16.
Jak mi naliczą kase to poinformuje, jak tobie naliczą to też napisz zobaczymy jak szybko to pójdzie, powinno być szybko tylko pytanie jest takie czy księgują odrazu tą kwote co się wpłaci + 100, czy najpierw depozyt a dopiero potem 100 ?

Po 30h depozyt na koncie. Skoro bonus doliczaja po polnocy to musze czekac od teraz nastepne 24h?

#552224 07/04/2006 22:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Ja wplacilem w czwartek , w piatek 100 na koncie, a bonusu brak

#552225 07/04/2006 22:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Przepraszam, pojawil sie bonusik

#552226 07/04/2006 22:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
U mnie tez juz sie pojawil bonus. Wplacalem wczoraj przed 18,00. Szybciutko doszlo

#552227 08/04/2006 05:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
U mnie też już są pieniądze na koncie w GB zostały zaksięgowanie o 21.48 a bonus został przyznany o 24.10

#552228 08/04/2006 08:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Jeżeli chodzi o tego ref linka, na stronie piszą że mozna kogoś zareferować już po rejestracji. Dlaczego ja po zalogowaniu nie mam dostępu to linka: "Who refered you" ? Poprostu znika, a support nic nie odpowiada. Ktoś jusz sie kiedyś bawił w referencje po zarejestrowaniu ? :/

#552229 08/04/2006 08:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
A wogóle to jak sprawdzić czy jusz kogoś zareferowaliśmy czy nie ?

#552230 08/04/2006 08:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Ja wczoraj wpłacałem 0 13.20 i jeszcze nie mam kasy na koncie.

#552231 08/04/2006 08:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Zleciłem 50 minut temu wypłate na Moneybookers ( kilkaset PLN ), po uprzednim wpłaceniu przelewem i wykorzystaniu bonusa. Nie żądali żadnego skanu, jestem pozytynie zaskoczony szybkością realizacji, pierwszy , solidny plus dla tego bukmachera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1