|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Dostałem jakiś czas temu maila. Konto założyłem u nich parę miesięcy temu, ale wpłaciłem wtedy pieniądze do innego buka. Bonusem chcieli mnie więc zachęcić do pierwsze wpłaty - no i się im udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Jesli chcecie dodatkowy bonus, to najlepiej zarejestrowac sie z czyjegos ref linka (np. mojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />). Wtedy mozna sie dogadac co do dodatkowego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Też takowego linka użyczę, dziele się pół na pół.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
działa wam livebetting poprawnie? Umnie kursy sa ale na szaro nic nie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak cały czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
działa wam livebetting poprawnie? Umnie kursy sa ale na szaro nic nie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak cały czas no właśnie,albo coś się spier.... bo nawet wuyniki sie nie zmieniają albo ktos ich ostro ograł dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
potwierdzam livebetting error jakis, dividenko gralem w 1 tercji ze przegra,przegral i ciagle mi nierozliczyli , a 2 tercji widnieje caly czas 1:0 i nic sie niedzieje ,reszta livow tez martwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
działa wam livebetting poprawnie? Umnie kursy sa ale na szaro nic nie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak cały czas no właśnie,albo coś się spier.... bo nawet wuyniki sie nie zmieniają albo ktos ich ostro ograł dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> moze to przeze mnie bo postawilem 20$ po kursie 1,05 i weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
potwierdzam livebetting error jakis, dividenko gralem w 1 tercji ze przegra,przegral i ciagle mi nierozliczyli , a 2 tercji widnieje caly czas 1:0 i nic sie niedzieje ,reszta livow tez martwa to ile Davydenko gral tych tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
właśnie zleciłem wypłate na moneybookers ciekawe ile godzin im zajmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
w soboty dopisuja czy mma czekac do poniedzialku ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
0:22 bonusu brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przed chwila zlecilem dokonanie wplaty depozytu z konta w mBanku. Kiedy moge spodziewac sie zaksiegowania? Pewnie najwczesniej w poniedzialek? Ja dziś też zleciłem wpłate tyle że ok.16. Jak mi naliczą kase to poinformuje, jak tobie naliczą to też napisz zobaczymy jak szybko to pójdzie, powinno być szybko tylko pytanie jest takie czy księgują odrazu tą kwote co się wpłaci + 100, czy najpierw depozyt a dopiero potem 100 ? Po 30h depozyt na koncie. Skoro bonus doliczaja po polnocy to musze czekac od teraz nastepne 24h?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Ja wplacilem w czwartek , w piatek 100 na koncie, a bonusu brak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Przepraszam, pojawil sie bonusik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
U mnie tez juz sie pojawil bonus. Wplacalem wczoraj przed 18,00. Szybciutko doszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
U mnie też już są pieniądze na koncie w GB zostały zaksięgowanie o 21.48 a bonus został przyznany o 24.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Jeżeli chodzi o tego ref linka, na stronie piszą że mozna kogoś zareferować już po rejestracji. Dlaczego ja po zalogowaniu nie mam dostępu to linka: "Who refered you" ? Poprostu znika, a support nic nie odpowiada. Ktoś jusz sie kiedyś bawił w referencje po zarejestrowaniu ? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
A wogóle to jak sprawdzić czy jusz kogoś zareferowaliśmy czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Ja wczoraj wpłacałem 0 13.20 i jeszcze nie mam kasy na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Zleciłem 50 minut temu wypłate na Moneybookers ( kilkaset PLN ), po uprzednim wpłaceniu przelewem i wykorzystaniu bonusa. Nie żądali żadnego skanu, jestem pozytynie zaskoczony szybkością realizacji, pierwszy , solidny plus dla tego bukmachera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|