|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
a gdzie sprawdzic ile juz obróciem? Klikasz na Sell Chips i tam masz napisane..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Z tym high-low w bet24 bylo lepiej bo wybieralo sie karte startowa, a tu postawisz kase i niewiadomo czy pierwsza karta bedzie np 3 czy 9. dajesz deal i wysakuje ci karta a potem dajesz stawke wiec jest tak samo jak w bet24 Nie wiem jak Ty to robisz , bo u mnie najpierw trzeba bet a dopiero potem deal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
ja mam pytanie czy GB miało kiedys żuzel w ofercie... a moze takowa sie pokaze ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
jak długo przeważnie trzeba czekać na odpowiedź supportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
w gamebookers jest bonus wilekanocny:
"Z okazji nadchodzących Świąt rozdajemy wszystkim Klientom gamebookers 10 Euro gratis w naszym kasynie.
Bonus zostanie automatycznie przyznany po załogowaniu się do kasyna w dniach od 13.04 do 23.04.2006".
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
w gamebookers jest bonus wilekanocny:
"Z okazji nadchodzących Świąt rozdajemy wszystkim Klientom gamebookers 10 Euro gratis w naszym kasynie.
Bonus zostanie automatycznie przyznany po załogowaniu się do kasyna w dniach od 13.04 do 23.04.2006". zerknij kilka postow wyzej ps. ja juz przegralem swoj bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wielkie mi hallo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
Ja mam pytanie do uzytkownikow Firefoxa i zarazem graczy Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wyglada u Was strona ? u mnie sa braki w tym miejscu gdzie byly przysicki p2p itd, zna ktos przyczyne ? tu jest screen http://img46.imageshack.us/my.php?image=gamebookers5fe.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
Ja mam pytanie do uzytkownikow Firefoxa i zarazem graczy Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wyglada u Was strona ? u mnie sa braki w tym miejscu gdzie byly przysicki p2p itd, zna ktos przyczyne ? tu jest screen http://img46.imageshack.us/my.php?image=gamebookers5fe.jpgmam firefoxa ale takiego problemu nie mam,strona wchodzi bez zadnych brakujacych czesci
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Ja mam pytanie do uzytkownikow Firefoxa i zarazem graczy Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wyglada u Was strona ? u mnie sa braki w tym miejscu gdzie byly przysicki p2p itd, zna ktos przyczyne ? tu jest screen http://img46.imageshack.us/my.php?image=gamebookers5fe.jpgmam firefoxa ale takiego problemu nie mam,strona wchodzi bez zadnych brakujacych czesci potwierdzam mi pod FF rowniez dziala wszystko poprawnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
jak długo przeważnie trzeba czekać na odpowiedź supportu? repalay
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
w gamebookers jest bonus wilekanocny:
"Z okazji nadchodzących Świąt rozdajemy wszystkim Klientom gamebookers 10 Euro gratis w naszym kasynie.
Bonus zostanie automatycznie przyznany po załogowaniu się do kasyna w dniach od 13.04 do 23.04.2006". Jakims cudem dozbieralem do 25 Euro, ale nie mam jeszcze zrobionego wymaganego obrotu i teraz pytanie: - moge juz teraz wyplacic wszystko powyzej otrzymanego bonusu? - jesli tak, to moge obracac dalej bonusem czy to jest rownoznaczne z koncem zabawy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jesli wyplacisz to co ugrales ponad bonus, to stracisz bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ja tu się czaję... na zwrot 10% za pierwszy zakład... postawiłem za dużą stawkę, żeby mieć duży zwrot... ale po kursie 1,02
a teraz wchodzę i czytam, że musi to być zakład kurs minimum 1,6...
to prawda? mam zamrożoną kasę... nic nie zarobie... i stracę 10% bonusa za pierwszy zakład... boshe co za dzień...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
nie trzeba stawiac po kursie 1,6, ja dostalem cashback 22% na urodziny i postawilem po kursie 1.08 wszystko co mialem, nastepnego dnia po polnocy dopisali mi 26 $ i wlasnie to trzeba obracac po kursie 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
hehe ja miałem 38$ ale potem ewidentnie kasyno kantowało i teraz mam 0 :/ troche szkoda ale cóż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Grałem sobie w ruletke i fartem ugrałem 90$$ Zleciłem wypłate 80$(straciłem bonus w wyskosci 10$) kasa jest dostępna na zakłady i w związku z tym mam pytanie czy muszę tą kwotą wypłaconą obracać czy mogę wypłacić ja na MB??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
hehe ja miałem 38$ ale potem ewidentnie kasyno kantowało i teraz mam 0 :/ troche szkoda ale cóż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja bawie sie w High-Low. Jeszcze... Ale czuje, ze juz niedlugo...Przed chwila mialem "fajna serie": - pokazala sie dama, to ja oczywiscie Low, a tu Krol - wtopa - pokazala sie trojka, to ja oczywiscie High, a tu As - wtopa - pokazala sie trojka, to ja oczywiscie High, a tu dwojka - wtopa 3 takie rozdania pod rzad...ladne kwiatki..ech
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
kasyno musi sobie "pomóc" inaczej zbyt duże straty by poniosło.
Ja liczyłem, że może mi się pofarci i się nie natnę, ale... płonne to były nadzieje.
ale co tam... żaden z nas przecież nic nie straci na tym, że kasyno będzie górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Piotrek ja od razu jak wyplacilem z kasyna zlecilem na moneybookers, doszlo natychmiast <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli mozna wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|