Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
#552352 13/04/2006 11:11
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Quote
a gdzie sprawdzic ile juz obróciem?

Klikasz na Sell Chips i tam masz napisane..

Bonus: Unibet
#552353 13/04/2006 11:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Quote
Z tym high-low w bet24 bylo lepiej bo wybieralo sie karte startowa, a tu postawisz kase i niewiadomo czy pierwsza karta bedzie np 3 czy 9.
dajesz deal i wysakuje ci karta a potem dajesz stawke wiec jest tak samo jak w bet24

Nie wiem jak Ty to robisz , bo u mnie najpierw trzeba bet a dopiero potem deal

#552354 13/04/2006 11:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
juz pusta!!!:)

#552355 13/04/2006 11:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
ja mam pytanie czy GB miało kiedys żuzel w ofercie... a moze takowa sie pokaze ....

#552356 13/04/2006 12:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
jak długo przeważnie trzeba czekać na odpowiedź supportu?

#552357 13/04/2006 13:19
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
w gamebookers jest bonus wilekanocny:

"Z okazji nadchodzących Świąt rozdajemy wszystkim Klientom gamebookers 10 Euro gratis w naszym kasynie.

Bonus zostanie automatycznie przyznany po załogowaniu się do kasyna w dniach od 13.04 do 23.04.2006".

#552358 13/04/2006 13:22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
w gamebookers jest bonus wilekanocny:

"Z okazji nadchodzących Świąt rozdajemy wszystkim Klientom gamebookers 10 Euro gratis w naszym kasynie.

Bonus zostanie automatycznie przyznany po załogowaniu się do kasyna w dniach od 13.04 do 23.04.2006".

zerknij kilka postow wyzej

ps. ja juz przegralem swoj bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wielkie mi hallo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#552359 13/04/2006 13:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
Ja mam pytanie do uzytkownikow Firefoxa i zarazem graczy Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wyglada u Was strona ? u mnie sa braki w tym miejscu gdzie byly przysicki p2p itd, zna ktos przyczyne ?

tu jest screen

http://img46.imageshack.us/my.php?image=gamebookers5fe.jpg

#552360 13/04/2006 13:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
Ja mam pytanie do uzytkownikow Firefoxa i zarazem graczy Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wyglada u Was strona ? u mnie sa braki w tym miejscu gdzie byly przysicki p2p itd, zna ktos przyczyne ?

tu jest screen

http://img46.imageshack.us/my.php?image=gamebookers5fe.jpg

mam firefoxa ale takiego problemu nie mam,strona wchodzi bez zadnych brakujacych czesci

#552361 13/04/2006 13:30
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Quote
Ja mam pytanie do uzytkownikow Firefoxa i zarazem graczy Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wyglada u Was strona ? u mnie sa braki w tym miejscu gdzie byly przysicki p2p itd, zna ktos przyczyne ?

tu jest screen

http://img46.imageshack.us/my.php?image=gamebookers5fe.jpg

mam firefoxa ale takiego problemu nie mam,strona wchodzi bez zadnych brakujacych czesci

potwierdzam mi pod FF rowniez dziala wszystko poprawnie

#552362 13/04/2006 13:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
jak długo przeważnie trzeba czekać na odpowiedź supportu?

repalay

#552363 13/04/2006 13:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
w gamebookers jest bonus wilekanocny:

"Z okazji nadchodzących Świąt rozdajemy wszystkim Klientom gamebookers 10 Euro gratis w naszym kasynie.

Bonus zostanie automatycznie przyznany po załogowaniu się do kasyna w dniach od 13.04 do 23.04.2006".


Jakims cudem dozbieralem do 25 Euro, ale nie mam jeszcze zrobionego wymaganego obrotu i teraz pytanie:
- moge juz teraz wyplacic wszystko powyzej otrzymanego bonusu?
- jesli tak, to moge obracac dalej bonusem czy to jest rownoznaczne z koncem zabawy?

#552364 13/04/2006 13:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jesli wyplacisz to co ugrales ponad bonus, to stracisz bonus

#552365 13/04/2006 13:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja tu się czaję... na zwrot 10% za pierwszy zakład... postawiłem za dużą stawkę, żeby mieć duży zwrot... ale po kursie 1,02


a teraz wchodzę i czytam, że musi to być zakład kurs minimum 1,6...

to prawda?
mam zamrożoną kasę... nic nie zarobie... i stracę 10% bonusa za pierwszy zakład... boshe co za dzień...

#552366 13/04/2006 13:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nie trzeba stawiac po kursie 1,6, ja dostalem cashback 22% na urodziny i postawilem po kursie 1.08 wszystko co mialem, nastepnego dnia po polnocy dopisali mi 26 $ i wlasnie to trzeba obracac po kursie 1,6

#552367 13/04/2006 13:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
hehe ja miałem 38$ ale potem ewidentnie kasyno kantowało i teraz mam 0 :/ troche szkoda ale cóż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552368 13/04/2006 14:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
Grałem sobie w ruletke i fartem ugrałem 90$$ Zleciłem wypłate 80$(straciłem bonus w wyskosci 10$) kasa jest dostępna na zakłady i w związku z tym mam pytanie czy muszę tą kwotą wypłaconą obracać czy mogę wypłacić ja na MB??

#552369 13/04/2006 14:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
hehe ja miałem 38$ ale potem ewidentnie kasyno kantowało i teraz mam 0 :/ troche szkoda ale cóż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja bawie sie w High-Low. Jeszcze... Ale czuje, ze juz niedlugo...Przed chwila mialem "fajna serie":
- pokazala sie dama, to ja oczywiscie Low, a tu Krol - wtopa
- pokazala sie trojka, to ja oczywiscie High, a tu As - wtopa
- pokazala sie trojka, to ja oczywiscie High, a tu dwojka - wtopa
3 takie rozdania pod rzad...ladne kwiatki..ech

#552370 13/04/2006 14:02
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
kasyno musi sobie "pomóc" inaczej zbyt duże straty by poniosło.

Ja liczyłem, że może mi się pofarci i się nie natnę, ale... płonne to były nadzieje.

ale co tam... żaden z nas przecież nic nie straci na tym, że kasyno będzie górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552371 13/04/2006 14:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Piotrek ja od razu jak wyplacilem z kasyna zlecilem na moneybookers, doszlo natychmiast <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli mozna wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, aker, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man), 1,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,375
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1