|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jest pompa jest moc...2-2 w regulaminowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
CSKA-Spartak CSKA dokonało paru fajnych transferów, przyszli Radulov, Sprukts, Arkhipov, Kvasha, Zharkov, świetni obroncy Maenpaa z Amura i Denis Denisov z ska. mają o wiele wiekszą siłe ataku niż rok temu, dla odróżnienia ich lokalny rywal Spartak - stracił paru waznych graczy jak Baranka, Benoit, Liuduszyn, poza powrotem Radivojevicia nie widać jakiegoś szałowego wzmocnienia tam. wiec na rozpoczęcie zabawy z KHL spróbuje zagrać CSKA po 1,75 i handi po 2,20 CSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
 nieudany początek ligi, niby cisneli, zamykali ciagle Spartaka we własnej tercji ale mnóstwo niedokładnosci, mnóstwo strat. no cóż trzeba bedzie w kolejnych dniach czegoś ciekawego wypatrywać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Lev Praga-Dyn.Ryga - ilosc widzow na spotkaniu 0 - 6 000 widzow 2.3 6.9. 20:00 6 001 - 8 000 widzow 2.4 6.9. 20:00 8001 a více widzow 3.8 6.9. 20:00 ciekawy zakład  idą tam na mecz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
Witam wszystkich, mam pytanko odnosnie over/under 5.5 w betfair.
Co sie dzieje w przypadku remisu 2:2 w regulaminowym, braku bramek w dogrywce i wyniku 3:2 w karnych? Zwycieskiej druzynie dodaje sie 1 bramke i wygrywa ona 3:2 u jest under 5.5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
I jeszcze jedno pytanie dlaczego w Betfair Kursy stałe na zdarzenie powyzej 5.5 goli w meczu Salavat - Witiaź oscylują na ok. 2.40 a u innych w granicach 1.95? To jest jakas ich pomyłka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Zarówno wynik 2-2 jak i 3-2 to przecież under 5,5....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
nom, ale pytanie jest czy wynik 3:2 w karnych skutkuje dodaniem 1 bramki zwyciezy czy tez mecz skonczy sie wynikiem 5:4 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
nom, ale pytanie jest czy wynik 3:2 w karnych skutkuje dodaniem 1 bramki zwyciezy czy tez mecz skonczy sie wynikiem 5:4 ? a dlaczego niby 5-4??3-2 to 3-2 i jest w tedy wynik 3-2OT We wszystkich bukach liczy sie raczej regulaminowy czas gry, bez dogrywki i karnych jesli chodzi o linie o/u
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Lev Praga-Dyn.Ryga - ilosc widzow na spotkaniu 0 - 6 000 widzow 2.3 6.9. 20:00 6 001 - 8 000 widzow 2.4 6.9. 20:00 8001 a více widzow 3.8 6.9. 20:00 ciekawy zakład  idą tam na mecz ?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ufa  wałeczki widze odrazu jadą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
ufa  wałeczki widze odrazu jadą  jakie wałeczki.Bramka wyrównujaca w PP poza tym w Salvacie nie ma juz głownego egzekutora Radułova za którego przyszedł z Magnity słabszy na moje Rolinek, ale kto mu ma podawac jak Nakladal, Kozlov, Platonov, Schastlivy i Taratukhin tez se poszli wpizdu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
tylko nie zejdz na zawał.Cud ze nic Vienna po tych swoich karach nie wpusciła
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
już za 40minut startuje PLH  1 kolejka wg kursów rzucają sie w oczy 3 faworytów, jednak każdy mecz jest bardzo podchwytliwy : 1. Unia bardzo osłabiona - Zagłębie wzmocnione Luką, Stefanką i Sarnikiem, mimo to jednak kadrowo wciąż Unici wyglądają lepiej 2. Cracovia powinna rozjechać Toruń, ale u nich z roku na rok jest coraz gorzej, po raz 1 chyba nie ściągneli żadnego głośnego nazwiska przed ligą, chyba najciekawszy to Ziętara z Podhala 3. no i na koniec US-Canadian GKS vs mistrz Polski Sanok. I kto tu wytypuje czy jankesi nie odpalą jak z armaty ? ja mimo wszystko wybieram Sanok -1 + Unia under 7,5 co daje @ 2,40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Poszedlem na latwizne, Cracovia + Sanok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sanok + VSV + Salzburg... 3,43 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Sanok -1,5  Jastrzębie ML 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|