Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Ojro #5525945 05/09/2012 01:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
jest pompa jest moc...2-2 w regulaminowym piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
CSKA-Spartak

CSKA dokonało paru fajnych transferów, przyszli Radulov, Sprukts, Arkhipov, Kvasha, Zharkov, świetni obroncy Maenpaa z Amura i Denis Denisov z ska. mają o wiele wiekszą siłe ataku niż rok temu, dla odróżnienia ich lokalny rywal Spartak - stracił paru waznych graczy jak Baranka, Benoit, Liuduszyn, poza powrotem Radivojevicia nie widać jakiegoś szałowego wzmocnienia tam. wiec na rozpoczęcie zabawy z KHL spróbuje zagrać CSKA po 1,75 i handi po 2,20 wink

CSKA boks

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399

zle nieudany początek ligi, niby cisneli, zamykali ciagle Spartaka we własnej tercji ale mnóstwo niedokładnosci, mnóstwo strat. no cóż trzeba bedzie w kolejnych dniach czegoś ciekawego wypatrywać kula

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Lev Praga-Dyn.Ryga - ilosc widzow na spotkaniu

0 - 6 000 widzow
2.3 6.9. 20:00

6 001 - 8 000 widzow
2.4 6.9. 20:00

8001 a více widzow
3.8 6.9. 20:00


ciekawy zakład smile

idą tam na mecz ? laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
Witam wszystkich, mam pytanko odnosnie over/under 5.5 w betfair.

Co sie dzieje w przypadku remisu 2:2 w regulaminowym, braku bramek w dogrywce i wyniku 3:2 w karnych? Zwycieskiej druzynie dodaje sie 1 bramke i wygrywa ona 3:2 u jest under 5.5?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
I jeszcze jedno pytanie dlaczego w Betfair Kursy stałe na zdarzenie powyzej 5.5 goli w meczu Salavat - Witiaź oscylują na ok. 2.40 a u innych w granicach 1.95? To jest jakas ich pomyłka?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Zarówno wynik 2-2 jak i 3-2 to przecież under 5,5....

Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
nom, ale pytanie jest czy wynik 3:2 w karnych skutkuje dodaniem 1 bramki zwyciezy czy tez mecz skonczy sie wynikiem 5:4 ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by Targlon
nom, ale pytanie jest czy wynik 3:2 w karnych skutkuje dodaniem 1 bramki zwyciezy czy tez mecz skonczy sie wynikiem 5:4 ?

a dlaczego niby 5-4??3-2 to 3-2 i jest w tedy wynik 3-2OT

We wszystkich bukach liczy sie raczej regulaminowy czas gry, bez dogrywki i karnych jesli chodzi o linie o/u

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by buldog
Lev Praga-Dyn.Ryga - ilosc widzow na spotkaniu

0 - 6 000 widzow
2.3 6.9. 20:00

6 001 - 8 000 widzow
2.4 6.9. 20:00

8001 a více widzow
3.8 6.9. 20:00


ciekawy zakład smile

idą tam na mecz ? laugh

grin

craax #5528200 06/09/2012 22:07
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
ufa piwo wałeczki widze odrazu jadą laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by Black243
ufa piwo wałeczki widze odrazu jadą laugh

jakie wałeczki.Bramka wyrównujaca w PP poza tym w Salvacie nie ma juz głownego egzekutora Radułova za którego przyszedł z Magnity słabszy na moje Rolinek, ale kto mu ma podawac jak Nakladal, Kozlov, Platonov, Schastlivy i Taratukhin tez se poszli wpizdu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Vienna 11111111111

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Vienna 22222222222

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Vienna 33333333333333

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by mopsiq
Vienna 33333333333333

tylko nie zejdz na zawał.Cud ze nic Vienna po tych swoich karach nie wpusciła

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
już za 40minut startuje PLH hura hokej

1 kolejka wg kursów rzucają sie w oczy 3 faworytów, jednak każdy mecz jest bardzo podchwytliwy :

1. Unia bardzo osłabiona - Zagłębie wzmocnione Luką, Stefanką i Sarnikiem, mimo to jednak kadrowo wciąż Unici wyglądają lepiej
2. Cracovia powinna rozjechać Toruń, ale u nich z roku na rok jest coraz gorzej, po raz 1 chyba nie ściągneli żadnego głośnego nazwiska przed ligą, chyba najciekawszy to Ziętara z Podhala
3. no i na koniec US-Canadian GKS vs mistrz Polski Sanok. I kto tu wytypuje czy jankesi nie odpalą jak z armaty ?

ja mimo wszystko wybieram Sanok -1 + Unia under 7,5 co daje @ 2,40 boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Poszedlem na latwizne, Cracovia + Sanok wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Sanok + VSV + Salzburg... 3,43 boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Sanok -1,5 boks

Jastrzębie ML boks

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 991 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1