Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mez
Originally Posted by Pawcias
To są fakty. Cena złota poszła w dwa lata o 60% do góry. Mogli je kupować i nim handlować na legalu, zamiast ściemniać, nie kupować i budować piramidę. Gdyby byli nastawieni na uczciwy biznes wszystko kreciłoby się teraz zajebiście.

a skad mieli 2 lata temu wiedziec ,ze cena zlota wzrosnie o 60% ?
po fakcie kazdy madry , tez moge po dzisiejszych meczach napisac na co trzeba bylo stawiac aby zarobic

nie pierdziel przecież 2 posty wyżej napisał , że to było wiadomo laugh wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
I teraz wyjasnij mi, Conrad, filozofię "uczciwego biznesu".

Czy uczciwy biznes to taki, kótry żeruje na ludzkiej niewiedzy i gapiostwie ? smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by mez
Originally Posted by Pawcias
To są fakty. Cena złota poszła w dwa lata o 60% do góry. Mogli je kupować i nim handlować na legalu, zamiast ściemniać, nie kupować i budować piramidę. Gdyby byli nastawieni na uczciwy biznes wszystko kreciłoby się teraz zajebiście.

a skad mieli 2 lata temu wiedziec ,ze cena zlota wzrosnie o 60% ?
po fakcie kazdy madry , tez moge po dzisiejszych meczach napisac na co trzeba bylo stawiac aby zarobic

nie pierdziel przecież 2 posty wyżej napisał , że to było wiadomo laugh wink

Znasz jakiś przypadek z historii, gdzie działo się inaczej???

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300
I teraz wyjasnij mi, Conrad, filozofię "uczciwego biznesu".

Czy uczciwy biznes to taki, kótry żeruje na ludzkiej niewiedzy i gapiostwie ? smile

Jedno nie ma nic do drugiego. Są nieuczciwi, ale gdyby byli, nie byłoby problemu. Nie widzisz związku?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by mez
Originally Posted by Pawcias
To są fakty. Cena złota poszła w dwa lata o 60% do góry. Mogli je kupować i nim handlować na legalu, zamiast ściemniać, nie kupować i budować piramidę. Gdyby byli nastawieni na uczciwy biznes wszystko kreciłoby się teraz zajebiście.

a skad mieli 2 lata temu wiedziec ,ze cena zlota wzrosnie o 60% ?
po fakcie kazdy madry , tez moge po dzisiejszych meczach napisac na co trzeba bylo stawiac aby zarobic

nie pierdziel przecież 2 posty wyżej napisał , że to było wiadomo laugh wink

Znasz jakiś przypadek z historii, gdzie działo się inaczej???

dobra bez spiny, mozesz napisac co jest wiadome na temat ceny zlota za 2 lata ? czy jednak dopiero za 2 lata o tym napiszesz ?:D laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
@ Pawcias

Miałem już nie odpisywac, no ale nie mogę się powstrzymać:

Jedno nie ma nic do drugiego.(...) Nie widzisz związku? laugh

Widzę związek, tylko, że ja pisałem o bankach.
Pana Marcina P. rest in peace smile


Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ok. Lepiej robić piramidy zamiast inwestować???

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300
@ Pawcias

Miałem już nie odpisywac, no ale nie mogę się powstrzymać:

Jedno nie ma nic do drugiego.(...) Nie widzisz związku? laugh

Widzę związek, tylko, że ja pisałem o bankach.
Pana Marcina P. rest in peace smile

W tym konkretnym przypadku uczciwość wyszłaby na dobre wszystkim. Ja pisałem tylko o Amber.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Pawcias
Ok. Lepiej robić piramidy zamiast inwestować???

Te w Egipcie chyba okazały się całkiem niezłą inwestycją.
Tylko trochę długoterminową, nie uważasz ? smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300
Originally Posted by Pawcias
Ok. Lepiej robić piramidy zamiast inwestować???

Te w Egipcie chyba okazały się całkiem niezłą inwestycją.
Tylko trochę długoterminową, nie uważasz ? smile

Wyjątek od reguły tongue Co za burdel się tu robi...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
dobra bez spiny, mozesz napisac co jest wiadome na temat ceny zlota za 2 lata ? czy jednak dopiero za 2 lata o tym napiszesz ?:D laugh [/quote]

Nikt tego nie wie, ale kazdy rododendron wie, że w dłuszym terminie ceny będą rosnąć, jeśli recesja będzie się utrzymywać na obecnym poziomie.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Pawcias
dobra bez spiny, mozesz napisac co jest wiadome na temat ceny zlota za 2 lata ? czy jednak dopiero za 2 lata o tym napiszesz ?:D laugh

Nikt tego nie wie, ale kazdy rododendron wie, że w dłuszym terminie ceny będą rosnąć, jeśli recesja będzie się utrzymywać na obecnym poziomie. [/quote]

no wlasnie, "jeśli" ,ale widac dla Ciebie to "jeśli" bylo 100% pewne , gratulacje w takim razie z zarobienia 60% w ciagu 2 lat

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by mez
Originally Posted by Pawcias
dobra bez spiny, mozesz napisac co jest wiadome na temat ceny zlota za 2 lata ? czy jednak dopiero za 2 lata o tym napiszesz ?:D laugh

Nikt tego nie wie, ale kazdy rododendron wie, że w dłuszym terminie ceny będą rosnąć, jeśli recesja będzie się utrzymywać na obecnym poziomie.

no wlasnie, "jeśli" ,ale widac dla Ciebie to "jeśli" bylo 100% pewne , gratulacje w takim razie z zarobienia 60% w ciagu 2 lat [/quote]

Gdyby Amber kupował złoto byłby na plus. Nie kreuję się na znawcę i super analityka!!! Co mam Ci jeszcze wytłumaczyć???

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by mez
Originally Posted by Pawcias
dobra bez spiny, mozesz napisac co jest wiadome na temat ceny zlota za 2 lata ? czy jednak dopiero za 2 lata o tym napiszesz ?:D laugh

Nikt tego nie wie, ale kazdy rododendron wie, że w dłuszym terminie ceny będą rosnąć, jeśli recesja będzie się utrzymywać na obecnym poziomie.

no wlasnie, "jeśli" ,ale widac dla Ciebie to "jeśli" bylo 100% pewne , gratulacje w takim razie z zarobienia 60% w ciagu 2 lat

Gdyby Amber kupował złoto byłby na plus. Nie kreuję się na znawcę i super analityka!!! Co mam Ci jeszcze wytłumaczyć??? [/quote]

gdybys postawil na Kazachstan po pierwszej polowie z Irlandia bylbys na plus

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by mez
Originally Posted by Pawcias
dobra bez spiny, mozesz napisac co jest wiadome na temat ceny zlota za 2 lata ? czy jednak dopiero za 2 lata o tym napiszesz ?:D laugh

Nikt tego nie wie, ale kazdy rododendron wie, że w dłuszym terminie ceny będą rosnąć, jeśli recesja będzie się utrzymywać na obecnym poziomie.

no wlasnie, "jeśli" ,ale widac dla Ciebie to "jeśli" bylo 100% pewne , gratulacje w takim razie z zarobienia 60% w ciagu 2 lat [/quote]

I gdzie powiedziałem, że to pewne. Mówiłem, że da się.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Nikt tego nie wie, ale kazdy rododendron wie, że w dłuszym terminie ceny będą rosnąć, jeśli recesja będzie się utrzymywać na obecnym poziomie. [/quote]

no wlasnie, "jeśli" ,ale widac dla Ciebie to "jeśli" bylo 100% pewne , gratulacje w takim razie z zarobienia 60% w ciagu 2 lat [/quote]

Gdyby Amber kupował złoto byłby na plus. Nie kreuję się na znawcę i super analityka!!! Co mam Ci jeszcze wytłumaczyć??? [/quote]

gdybys postawil na Kazachstan po pierwszej polowie z Irlandia bylbys na plus [/quote]

Postaw, że złoto wzrośnie we wrześniu kiedy spadło, skontruj w październiku wiedząc że recesja utrzyma się do stycznia. Jak możesz nie rozumieć różnicy?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
I znowu poproszę ban na tydzień, bo wszystkich serdecznie pozamiatałem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Pawcias
I znowu poproszę ban na tydzień, bo wszystkich serdecznie pozamiatałem.

tak , pozamiatales wtykajac mi w usta jakbym czegos nie rozumial , a ja mam tylko breche z Ciebie ,ze po faktach gadasz o pewnych 60 procentowych zyskach...ale jak widze sam jednak tego zlota nie kupiles 2 lata temu laugh

koniec z mojej strony , za madry jestes dla mnie i wszystkich tutaj

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Wciąż do ciebie nie dociera. Gdyby Amber był uczciwy, byłby na plus bez żadnych wałków. Tylko o tym mówię. Czytaj ze zrozumieniem. To ile sam zarabiam i co przewiduję nie ma tu nic do rzeczy.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ostatnio były prowadzone statystyki w Unii Europejskiej na temat tego jak poszczególne narody potrafią czytać ze zrozumieniem. Polska wypadła nieźle, ale zaczynam mieć wątpliwości. Wyszło tam,że 15% ludzi w Polsce nie rozumie tego co czyta i to był jeden z lepszych wyników w Europie. Zaczynam mieć wątpliwości, co do przyszłości Europy...

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1